אודות לאור (רז-אליה) נהלל

לאור (רז-אליה) נהלל

לאור פיתחה את שיטת קוד-יה לאבחון וריפוי, השיטה עזרה ועוזרת לאנשים רבים להבריא ממחלות קשות, להתאזן פיזית ונפשית ולמקסם את יכולתם למימוש והצלחה בכל מישורי החיים.

לאור מנהלת מרכז קוד-יה: מלמדת את שיטת קוד-יה מזה שנים רבות, מכשירה תלמידים העובדים כמאבחנים ומטפלים בשיטת קוד-יה בהצלחה רבה. לאור גם מאבחנת בעצמה ומטפלת במרכז קוד-יה בבעיות מגוונות של גוף ונפש. בימים אלה, בנוסף לעבודתה השוטפת בקליניקה שבמרכז קוד-יה, לאור ממשיכה בפיתוח הסטארטפ עליו עבדה בשנים האחרונות –  שיטת קוד-יה, תוכנה ומתודה לאבחון וריפוי , אתר בו ניתן לקבל את ’הקסם של קוד-יה‘ – תמונת הילה אישית ומיפוי אזורי רגישות בגוף – תמונה המשקפת את מצב הבריאות.  תמונות אלו נותנות תמונת מצב מדויקת ומאפשרות אבחון  אישי, עכשווי ועתידי לטיפול וטיפול מניעתי. ספר על שיטת קוד-יה נערך בימים אלה ומתוכנן לצאת לאור בקרוב. 

לאור כאמנית

"צליל הוא צבע נשמע וצבע הוא צליל נראה"

לאור החלה לצייר בגיל צעיר ובבגרותה למדה אמנות באוניברסיטת חיפה,  הציורים הראליסטיים שלה קיבלו תפנית  אל הציור האינטואיטיבי שמוצג כאן, לאחר שנרפאה, בעזרת  שיטת אבחון וריפוי ייחודית, הנקראת קוד-יה , אותה פיתחה, הקשורה ליכולתה המיוחדת של לאור לראות קולות בצבעים (סינסתזיה), להבין את המשמעות העמוקה של צבעים וצלילים והשפעתם על גופנו.  


לאור מטפלת ומלמדת את שיטת קוד-יה  שפיתחה,  מזה שנים רבות במרכז קוד-יה בראשון לציון.   עזרה ועוזרת לאנשים  להחלים  מבעיות שונות של גוף ונפש.

לאור מציירת  בידיים, עם שפכטלים או ספוגים, ללא מכחולים, היא מניחה צבע על קנבס, מתחברת מתוך קריאה פנימית לצבעים ספציפיים בתהליך אינטואיטיבי ולאחר שסיימה להניח  צבעים, לאור מתבוננת  בדינמיקה הצבעונית שנוצרה ובמה ש"אומר הבד"  ונותנת לדמיון לחלץ משמעויות, מדגישה ומבליטה את מה שראתה בבד ברמזים, בעזרת קווים ותיחומים שונים, התוצאות מרתקות  ומאפשרות פענוח תת המודע, ממש כמו חלומות.   

ציוריה מלאים  באור וצבע, נושאים משמעיות רבות משקפים את עולמה הפנימי וככאלה אי אפשר  שלא להתרגש מהם. 

ההתבוננות בציורים שואבת את הצופה פנימה, לטייל בין הדימויים ולחוש את העולם בין צלילים לאור וצבע בדרך הייחודית הבאה לידי ביטוי בציוריה של לאור. 

לאור במדיה

ראיון ברדיו קס"ם 106FM

עם לאור נהלל מפתחת שיטת קוד-יה.

הראיון כולל הדגמה מרגשת ומרתקת של אבחון אישי בשיטת קוד יה.

נגן וידאו

אבראכדברא: אברא את שאדבר

אילן אזולאי מארח את לאור נהלל

ריפוי עם תדרים וצבעים שיחה מרתקת עם לאור שניחנה ביכולת לראות קול בצבעים (סינסטזיה) לאור פיתחה את שיטת קוד-יה אשר דרך תדר השם, מאבחנת ומעניקה ריפוי וטיפול איזון והבראה בכל תחום בחיים.

  • מאבחנים את הבעיה
  • מתאימים את הקודים לאדם
  • מתחולל הריפוי  

רבים מהאנשים העוסקים בשינוי שם, חוו זאת על בשרם, לאור שגיא, מאבחנת ומטפלת בעזרת אותיות והמנהלת את "מרכז גופנפש" בראשון לציון, נולדה בשם "טל", והיא לקראת מעבר לשם "לאור". עד כה היא הדריכה אלפי אנשים בתהליך שינוי שמם ולפני כשנתיים הגיע גם זמנה לעשות צעד בכיוון זה.

"שינוי שם הוא עניין של חיים ומוות", היא אומרת. "לכל אות יש אנרגיה ספציפית וכל שינוי שם, על קוצו של יוד, הוא משמעותי ויכול להשפיע על כל תחומי החיים. כשיש בעיה רצינית אדם ילך לרופא מומחה, גם בנושא שינוי והתאמת שם יש לגשת למומחה, אחרת עלולים להיגרם נזקים קשים. אין שמות 'טובים' או 'רעים', אלא לכל אדם יש לעשות התאמה ספציפית, בהתאם לתאריך הלידה שלו ולייעודו האישי. ניתן להתאים שם לטיפול בכל מצב, מבעיה פיזית או נפשית עד שינוי התחושה שהחיים תקועים ולא מאוזנים".

לאור רז-אליה נהלל, טרם שינוי שמה, מתוך הכתבה "בשם השם" באתר Ynet -- לקריאת הכתבה המלאה

Scroll to top