בין אותיות לאנרגיה

החכם הסיני צ'ואנג טסה אמר: "הנה אשמיע לך דברים מטורפים. אתה – הקשב להם הקשבה מטורפת":


כל אות היא מלאך, צינור להולכת אנרגיה טהורה המכוונת להביא לידי מימוש בעולם הזה את כוחות העולמות של מעלה, מטרת הצינורות היא "לעשות סדר" , לשנע אנרגיה דרך ספקטרום תדרים (טווח התדרים בין אינפרא אדום לאולטרא סגול הוא טווח הקליטה האנושית) מוגדר מראש כדי ליצור סדר מובנה ומתוזמן, מה שנקרא:"הכל צפוי והרשות נתונה" .
22 אותיות האלפבית העברי הן צינורות להולכה ורטיטת אנרגיה מעולמות עליונים לעולם הזה והפוך, קיצם האחד באדם והקצה השני בעולמות עליונים והם מאוגדים בתשע טבעות – תשעה מעגלים, המדוגמים בגוף האדם כצ'קרות/ספירות, מעין "פתחים" בנקודת קצה המיועדים לתמסורת אנרגטית, שחרור חום/אנרגיה מהבלוטות ההורמונליות או עצביות בגוף לחלל… נקודות המוצא שלהם בגוף הפיזי הם בלוטות עצביות או הורמונליות וההשלכה האנרגטית, התהודה שלהן מתבטאת בארבעה ערוצים (4 מוכרים לנו נכון להיום), מעגלים גדולים יותר המקיפים את הגוף הפיזי במסות שונות (צפיפות שונה בין חלקיקים) ממש כשריון הגנה והם נקראים גופים אנרגטיים – הילה/עולמות​, המקבילים לעולמות אבי"ע (אצילות, בריאה, יצירה, עשיה).המבנה הזה, שנוצר בבריאת העולם, של חומר ורוח,משולבים ושזורים אחד בשני, בשכבות צפיפות שונות, טבעות ומעגלים וצינורות בהם זורמת אנרגיה שהיא שפע מהבורא, נקרא מעשה מרכבה.


שני וקטורים עיקרים (מנוגדים/משלימים – "עזר כנגדו") יוצרים את הדינמיקה האנרגטית במרכבה (שהיא למעשה אנחנו והרטטים שפועלים בנו, על כל המבנה שלנו – פיזי/ רגשי/ מנטלי/רוחי​)והם : ​מגנט בין ​משיכה ​ל​דחייה, בין שלושה אלמנטים (3 צ'קרות) , מעין מערכת חשמלית במערכת יחסים בין מינוס פלוס והארקה.. ​שלושת הצ'קרות האלה מנותבת אנרגיה, כמערכת שלמה, אחת מתוך שלוש מערכות כאלה, כל תעלה כזו מתוך השלוש "אחראית" על תחום ספציפי בחיינו (חסד ודין ורחמים),ו​הם ​באים לידי ביטוי במבנה שלנו, בסיטואציות (מקרים) בחיינו ובמימוש הפוטנציאל הטמון בנו בכל רמות האישיות.
הזמן הוא אלמנט 'נוסף', יש שיגידו – מימד נוסף, שעל פיו יקבע אם נכון לאותו רגע בתחום ספציפי, תארע משיכה או דחייה יחסית למבנה המרכבה. (על פי שיטת קוד-יה, הזמן הוא לא אלמנט חיצוני לנו כפי שמקובל לחשוב , אלא חלק אינטגרלי במערכת עצמה). כאשר יש שוויון בין משיכה לדחייה נוצר איזון , איזון הוא שווה ערך מימוש והגשמה.
על פי שיטת קוד-יה ניתן לאתר במדויק את נקודות עודף/חוסר או איזון, את תנועת האנרגיה (חום) הזו בגוף, ולרפא חוסר איזון של גוף/נפש במהירות ויעילות.

הרשם
יידע אותי
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
Scroll to top
עגלת קניות
אין מוצרים בעגלה
המשך קנייה
0