אבחנה מבדלת וכיוונון לאחר שינוי שם

מזל טוב לשינוי השם ! ♥

הנחיות לאחר שינוי ​ה​שם ​בשיטת קוד-יה​ :

לאחר שינוי השם במשרד הפנים בתעודת הזהות ובדרכון,  יש לעבור לשם החדש בכל מקום אפשרי, כדי למנוע הפעלת אנרגיות ישנות ​ו​לא מאוזנות:

  • בנקים, תעודות (רישוי ואסמכתאות פעילות אחרות), מס הכנסה, קופת חולים, מע"מ, כרטיס אשראי, חשבונות, טלפון, כתובת אימייל חדשה, שמות באינטרנט ורשתות חברתיות,  
  • על מנת להשלים את האיזון בחייך, מומלץ לבקש מהמקודד/ת שלך, לבדוק את המספרים והשמות שמקיפים אותך כדי ליצור הצלחה ומימוש בכל תחומי החיים. איזון מספרים לחיים.
  • להודיע לכל החברים ולעשות מזה חגיגת לידה מחדש !
  • לבקש מכולם  לשנות את השם שלך בטלפון שלהם ובכל מקום בו את/ה רשום/ה אצלם.
  • אם יש סביבך אנשים שזקוקים לעזרה , לפתוח את הלב ולהעביר את זה הלאה ולספר לחברים שאת/ה חושב/ת  ששיטת קוד-יה יכולה לעשות להם טוב.

המשמעות האנרגטית של שינוי שם :

תהליך שינוי השם בפועל אורך תשעה חודשים, כזמן שהותו של העובר ברחם, בתשעת החודשים האלה (אורכו של מחזור שלם) יש השלמה הדרגתית של המערכת האנרגטית המקבילה לכל איבר ואיבר בגוף ובונה אותו.

הגוף נבנה בשכבות (מעשה מרכבה), לכל איבר פיזי יש השתקפות בנפש ובאנרגיות העוטפות את הגוף.  

בתהליך השינוי מורגשים התהליכים באופן מוקצן משום שחלק מהאנרגיות שניתנו בשם החדש חדשות לגוף ויש זמן התרגלות. כמו כן מורגש הפער הקיצוני בין השם החדש לישן, בין איזון לחוסר איזון  

כאשר בשם החדש יש הפעלת אנרגיה חדשה לחלוטין שהגוף לא מכיר, עולות לעיתים אל פני השטח (לא חייב), רגישויות פיזיולוגיות ומצבים אקוטיים, שחולפים ברגע שהגוף מתרגל ומכיר באנרגיה החדשה שמתהווה (זהו תהליך שתלוי בזמן).

חשוב לדעת: ​

שינוי שם הוא תהליך מאד משמעותי, גם אם התהליך מתבצע מתוך רצון בשינוי, זו תזוזה מהמקום הבטוח לכאורה אל הלא המוכר, ולמרות שהמוכר לא תמיד 

טוב לנו, אצל חלקנו התנודה הזו מעוררת תחושת התנגדות פנימית. לתהליך 

כזה יש צורך בתעוזה וחשוב להיכנס אליו מושכלים עם בשלות ומוכנות פנימית.

למרבה הצער, אנשים רבים שזקוקים לעזרה ושינוי בשם, חסרים את האומץ לעשות את השינוי ומרגישים בחוסר ביטחון לעשות את הצעד הראשון ועדיין מושפעים מתגובות הסביבה הקרובה.

גם אחרי שינוי שם, אנחנו כבני אנוש עדיין כפופים לזמן ומושפעים ממנו ויהיו 

זמנים טובים יותר או פחות כמו לכולם, אבל 'מחסן הכלים' העומד לרשותנו  

ייתן יותר אפשרויות והמבנה הפנימי יהיה הרבה יותר בריא וחזק.

מה מרגישים לאחר שינוי שם?
תהליך שינוי השם בפועל והשפעת השינוי על מישורי החיים השונים לאחרי שינוי השם במשרד הפנים, אורך כתשעה חודשים, בדיוק כמו הזמן שדרוש להתפתחותו של העובר ברחם, בחודשי השינוי

( 9 חודשים זה זמן של תנועת אנרגיה במחזור צ'קרות שלם) בתום התהליך הגוף מנגן 'מוזיקה חדשה' ומחולל תנועת אנרגיה בנתיבים חדשים בגוף, מאוזנים יותר ובהתאם לכך יש התפתחות הדרגתית,  של המערכת האנרגטית, המקבילה לכל איבר ואיבר בגופנו ובונה אותו מחדש ונוצר ארגון הרמוני יותר של תנועת החום באברי הגוף ותפקוד שלהם (קודים מוזיקליים מחוללים מציאות) .

אנחנו מורכבים בשכבות (מעשה מרכבה) נפש בגוף, לכל איבר פיזי יש השתקפות בנפש וברוח ושכבות האנרגיות העוטפות את הגוף – הגופים וההילה  (ספירות, עולמות).
  בזמן השינוי מורגשים התהליכים באופן מוקצן גוף או נפש, משום שחלק מהאנרגיות שניתנו בשם החדש, חדשות לגוף ויש צורך בזמן  הטמעה והתרגלות, כמו כן מורגש הפער בין השם החדש לישן, בין איזון לחוסר איזון כאשר חלק מהאנשים עדיין משתמשים בשם הישן לסירוגין ומורגשות תנודות, המורגשות במצבי רוח או הרגשות שונות בגוף.

כאשר בשם החדש יש הפעלת אנרגיה חדשה לחלוטין שהגוף לא מכיר, עולות לעתים על פני השטח, רגישויות פיזיולוגיות ומצבים אקוטיים, שחולפים ברגע שהגוף מתרגל ומזהה את האנרגיה החדשה שמתהווה, כחלק ממנו (התהליך הזה תלוי זמן). אין מה לחשוש, כל מה שעולה זמני בלבד. ואורך עד כשלושה חודשים אם עושים כיוונון ואם לא – עד תשעה חודשים.

איך משפיע השם החדש:  

אותיות השם הן ארגז הכלים שיש לכל אדם להתמודדות עם הסיטואציות שהזמן מביא איתו. לחיות עם שם מאוזן שונה לחלוטין מאשר לחיות עם שם לא מאוזן.  

שם מאוזן מאפשר מיצוי הפוטנציאל בכל תחומי החיים והסרת החסימות שגרמו לבעיה או לקושי בתחום ספציפי, ועדיין חשוב לזכור שאת הסיטואציות וה"גורל" קובע תאריך הלידה ולא השם וקצב השינויים תלוי בזמן בדיוק כמו אצל מי שלא שינה את השם.  

שינוי שם הוא שינוי ב'מחסן הכלים' העומד לרשותו של כל אדם, שינוי במערך

האנרגיות שהאדם נושא איתו, המשפיעות בכל מישורי חיינו : הבריאות, הזוגיות הקרירה, המימוש העצמי ועוד..בכל שנה, ביום ההולדת, מסתיימ​​ת אנרגיה אחת ונפתחת אחרת, זה מה שקובע את הסיטואציות באותה שנה (או חודש או יום).  השלמת תהליך שינוי השם אורכת כתשעה חודשים, אם עושים כיוונון זה מקצר את הזמן לשלושה.

כיוונון

לזרז את השינוי – אחרי שינוי השם 
כיוונון מטרתו לקצר את משך הזמן שלוקח לגוף להתרגל לשינוי ולעבור את כל שלבי התהליך,  מתשעה חודשים לשלושה והשינוי מתחיל מיידית,  התהליך מקביל ל"ריפוי כוהנים" דאז, הכיוונון מתבצע בקליניקה של מרכז קוד-יה, במפגש אחד, בשני שלבים ומטרתו פתיחה אנרגטית של כל המערכת האנרגטית – התעלות והצ'קרות,  כמו "ריסט" למחשב שיוצר הפעלת המערכת מחדש עם ההגדרות של השם החדש, התהליך נעשה באופן הזה :

  1. שימוש באותיות עבריות  עתיקות (שהיו פעילות בזמן בית המקדש)  בציורן על הגוף ושימוש בטקסטים עתיקים שמזרזים ומניעים פעילות אנרגטית מערכתית בשלושת הצינורות המרכזיים (חסד דין ורחמים) ותשע הצ'קרות.
  2. סגירת צינורות השם הישן, פתיחה והפעלת השם החדש בהטבעה אנרגטית לתוך המערכת המחודשת לאחר שנעשה "ריסטארט"  – פתיחת צ'קרות והזרמת אנרגיה בשלושת התעלות – חסד , דין ורחמים.

כיוונון נעשה במרכז קוד-יה על ידי לאור (רז-אליה) נהלל , לתיאום תור לכיוונון יש ליצור קשר עם לאור 

0506333211 laor05@gmail.com 

אבחנה מבדלת בין השם הישן לשם החדש

אחרי שינוי כזה, באופן טבעי עולות שאלות כגון : מה ייתן לי השם החדש ואיזה שינויים יתחוללו מעכשיו בחיי ? מה ההבדל מה השם הישן שלי לשם החדש? האם השם שניתן לי הוא הטוב ביותר עבורי? האם השינוי ישפיע על מערכות היחסים שלי או על מימוש הייעוד שלי, מתי ובאיזה אופן ארגיש את השינויים?
 ושאלות רבות נוספות..

ניתן להגיע אל מרכז קוד-יה לאבחון ייחודי לאחר שינוי שם הנקרא : אבחנה מבדלת.

אבחון זה מתמקד בהבדלים בין הישן לחדש ומקנה כלים המתייחסים למבנה החדש שקיבלת באמצעות השינוי. באבחון נשים  דגש על החוזקות, נאיר את החולשות וננחה אותך כיצד להגיע בדרך הקלה אל הייעוד הנשמתי, לאיזון והגשמה בתחומים שונים בחיים ועוד..

לקביעת פגישה לאבחנה מבדלת 0506333211 , מפגש של חצי שעה בסקייפ,

מפגש אבחנה מבדלת כולל 2 תמונות – הקסם של קוד-יה (הילה ומיפוי בריאותי)  של אחרי השינוי (בשווי של 250 ש"ח כל תמונה במבצע) .

ריכוז מידע :

​- ​איך ממשיכים עם הכלים החדשים שקיבלת באמצעות שיטת קוד-יה?

​- ​מה קורה אם לאחר השינוי מרגישים צורך בעצה בעניין ספציפי ?
–  חבילות קטנות של קוד-יה

לעשות טוב לעולם ולהעביר את זה הלאה

יש לך חבר/ה עם בעייה, ויש לך רצון  לעזור לו או לה ?

אם הנושא חדש לך ואת/ה עדיין לא יודע/ת איך להסביר או לשכנע אחרים שייקחו חלק במתנה הענקית שרק עכשיו קיבלת​ ואם בכלל כדאי לעשות את המאמץ, ​או שאולי יצחקו עליך, נשמח לעזור בהנגשת המידע לכל מי שצריך עזרה . 

כדי  לדעת אם ​ ניתן  ספציפית לעזור ל​חברים או מקורבים שלך שחווים בעיה של גוף או נפש 

שולחים ​אלינו את השם, שם משפחה שלהם  + תאריך הלידה ומבקשים לבדוק אם ניתן לעזור בבעיה הספציפית ואם יש צורך בשינוי שם.

במידה ומצאנו שנוכל לעזור​,​ נשלח אליכם ​מידע שתוכלו להעביר לחברים ו​הם יוכלו להבין את התועלת עבורם ולהתחבר לתהליך.​

​ (בדיקה ​זו  מתבצעת  בחינם ​במידע ומדובר בבעיה בריאותית) 

לחילופין אפשר פשוט להעביר את המייל והטלפון שלנו הלאה .

בקשה אישית:

אשמח לקבל ממך מכתב המתאר איך הרגשת בתהליך התאמת השם שלך ומה היו השינויים שחלו בך מאז השינוי . התהליך לוקח אמנם  9 חודשים ולמרות זאת, יש מצבים בהם השינויים מורגשים לאחר 3 חודשים בלבד (תלוי אם עברת כיוונון  ולא ויתרת על עמדתך והצגת את עצמך בשם החדש בלבד).

המכתבים האלה חשובים לאין ערוך כיון שהם מחזקים ונותנים אומץ  לאנשים לעשות את השינוי המתבקש עבורם. ודאי ידוע לך שרק המלצות מפה לאוזן מצליחות לשכנע ולהוכיח את הפלא והניסים ששיטת קוד-יה מאפשרת. עבורי את שגרירה של קוד-יה.

מזל טוב  ובה צ ל ח ה !  מרכז קוד-יה 

להזמנות:

נקה
כמות:
Scroll to top
עגלת קניות
אין מוצרים בעגלה
המשך קנייה
0