שם לתינוק

התאמת שם בשיטת קוד-יה 

המתנה החשובה ביותר שתוכלי להעניק לתינוק/ת שלך היא שם טוב שיתן הגנה מלאה ויאפשר בריאות והצלחה בכל תחום בחיים.  

מהי שיטת קוד-יה?

אנחנו מתוכנתים משחר הבריאה, לתת שם שנותן זהות, לכל דבר וגם לרך הנולד, אנו מתוכנתים תודעתית לכך שחשוב לתת שם טוב וכמה שיותר מהר, רובנו אפילו סבורים שלא בריא לתינוק/ת להיות זמן רב ללא שם לאחר הלידה … אבל עד כמה באמת אנו מודעים לכך ששם צריך להיבדק ולהיות מדויק  ומותאם "על קוצו של יוד", ספציפית לצרכים של התינוק/ת!? 

בשיטת קוד-יה עושים בדיקה והתאמת שם תוך מתן מענה מדויק לצרכיו/ה האישיים של כל תינוק/ת,  שיאזן ויגן עליו במקסימום האפשרי למשך חייו/ה ויתן כלים למימוש מקסימלי של כל תחום בחיים. 

שם לתינוק/ת שישפיע על חייו לטובה, הוא המתנה הטובה ביותר ובעלת הערך הגבוה ביותר שתוכל/י לתת לילדך.

איך זה קורה בפועל ?

הערות:

  1. תהליך התאמת השם מחייב דיוק מירבי והוא בעל 5 שלבי בדיקה, בכל שלב נעשות התאמות יותר ויותר מדויקות ככל שמתקדמים בתהליך וחלק מהשמות יפסלו, לכן חשוב מאד במהלך הבדיקות, לא להינעל על אף שם עד להחלטה סופית על השם הטוב ביותר.
  2. השמות שנשלחים לבדיקה צריכים להישלח בפעם אחת בהתחלה ולהתאים לקריטריונים שקיבלת, שמות לא מתאימים לא ייבדקו,  הבדיקות נעשות בכל שלב פעם אחת בלבד, אם יהיה צורך לחזור על תהליך העבודה שוב ולבדוק רשימה נוספת בגלל שנמסרו מעט מידי שמות, זה יהיה בתשלום נוסף.
  3. מרגע ששלחת מייל עם שמות מתאימים לקריטריונים שקיבלת, יתחילו הבדיקות, באחריותכם ליצור קשר לאחר שבוע, לקבלת התוצאות, מרגע שהתחיל תהליך הבדיקות, לא יהיה החזר.

פרטים טכניים:

  • יש לבצע תשלום ולשלוח מייל יחד עם שמות ותאריכי לידה של הורים, אחים ותאריך הלידה של התינוק/ת, במייל יש לאשר את קריאת המסמך הזה והסכמה לביצוע התהליך כמפורט.
  • העברת תשלום מהווה הסכמה להתחלת תהליך העבודה, מרגע שבוצע התשלום והתחילו הבדיקות, לא יהיה החזר כספים .

הנחיות:

  • לאחר ביצוע תשלום, יש לשלוח  תאריכי לידה ושמות לבדיקה ובקשה להתחיל בתהליך,  ולאחר בדיקה ישלחו אליך חזרה במייל קריטריונים מתואמים אישים לצרכים של התינוק/ת .
  • מהקריטריונים שקיבלתם , תרכיבו רשימת שמות שאהובים עליכם ותשלחו אותם אלינו חזרה במייל לבדיקה, לפחות 30 שמות!
  • לאחר בדיקת השמות ששלחת , ישלחו אליך לאישור השמות שנמצאו טובים, אתם תאשרו את השמות שאתם אוהבים ותשלחו אותם  חזרה להמשך בדיקות ולמעבר לשלב הבא – הצלבות מול המשפחה והמקורבים כדי לשמור על הרמוניה בין הסובבים.
  • הבדיקה האחרונה שתעשה לאחר ההצלבות היא בדיקת "בטחון" נוספת, כדי למנוע טעויות אנוש .

לאחר מתן השם לתינוק/ת ניתן לתאם פגישה להבהרה לגבי איכויות השם שניתן: הפוטנציאל, החוזקות/חולשות, הייעוד הנשמתי, החיבורים עם בני המשפחה

למפגש לאבחון השם החדש יתרונות רבים וחשובים: המידע שמקבלים יאפשר דיוק במקסום היכולות והנגשת עזרה בחיזוק החולשות עבור התינוק/ת.  היכרות מעמיקה עם האיכויות במרכבה (גוף ונפש) שלו/ה והרמוניה. 

להזמנות:

מחיר רגיל: 1,850.00
מחיר מבצע: 1,650.00

כמות:
Scroll to top