שינוי שם

במידה והנך שוקל/ת שינוי שם מטעמים אישיים או לאחר מפגש לאבחון אישי בשיטת קוד-יה,
בו נאמר שיש צורך בשינוי שם ליצירת איזון טוב יותר של תנועת האנרגיה בגוף,
הנה המידע הנדרש להבנת התהליך והדרך בה הוא מתבצע:

המצבים בהם מומלץ לבדוק אפשרות לשינוי שם:

שינוי שם צריך להיעשות באופן מדויק, כיון שיש חשיבות מכרעת לכל אות, על קוצו של י'.
 שיטת קוד-יה מאפשרת התבוננות במערכת האנרגטית של האדם, איתור תנועת החום = אנרגיה בגוף והבנת השלכות פיזור החום על המערכת הפיזית/רגשית/מנטלית והתפקודית של האדם.

 בזכות האבחון המדויק של שיטת קוד-יה, ניתן לאתר ולמנוע בעיות בריאות של גוף או נפש, או כל קושי אחר ולמנוע אותו מראש כמו למשל פרנסה או זוגיות ובזכות הדיוק הרב הזה ניתן  לתת שם לאדם או תינוק שיאפשר מקסום הפוטנציאל מכל הבחינות : מימוש עצמי וקריירה עתידית, זוגיות מאוזנת, בריאות של גוף ונפש והתפתחות אישית.

 לפני כל שינוי, בודקים את השם הקיים, סוקרים מערכות גוף ונפש, אם קיים איזון או חוסר איזון בכל מישורי החיים: בריאות, זוגיות, מימוש עצמי, קריירה והתפתחות אישית,
אם מוצאים חוסר איזון משמעותי שהזמן לא מטיב איתו והוא עלול להפריע במהלך החיים – מתקדמים לתהליך שינוי שם.  
השם החדש מותאם לממצאים שעלו בסריקה וממצה את האיזון המקסימלי האפשרי עבור האדם, השם החדש מותאם ביחס לזמן לכל המשך החיים. 

האותיות בשם, הן "ארגז הכלים" (תכונות/"תוכנות") ותאריך הלידה קובע את צירופי המקרים, ה"גורל".

שינוי השם לא משנה את ה"גורל" ואת צירופי המקרים, אלא את ספקטרום האפשרויות להתמודדות איתו בדרך הטובה ביותר. 

התוצאה:
שינוי שם מאזן ("זן") ומאפשר מימוש מקסימלי של הפוטנציאל הטמון בנו מלכתחילה, מכל הבחינות. 
איזון המערכות בגוף, החום (=אנרגיה) מתחלק בגוף באופן שווה, ביחס לכל רגע נתון (עבר הווה עתיד).
לחלוקה זו השפעה על כל שכבות האישיות של האדם תפקודית,  פיזית, רגשית, מנטלית ורוחנית .
ציטוט מהספר הקורס בניסים : "אי התגוננות היא כל מה שעליך לתת ובתמורה אתה נפטר רק ממה שמעולם לא היה ממשי,  אי התגוננות היא כוח, מה יכול לגן עליך עתה כאשר מה שאתה נדבק בו אינו אלא אשליות ? נכונותך להתנער מן האשליות היא כל מה שדרוש, העולם ממתין לרפוייך ולאושרך כדי שתוכל להדגים את ריפוי העולם. הרגע הקדוש יתפוס את מקומם של החטאים אם רק תישא איתך את תוצאותיו, ואך אחד לא יבחר לסבול עוד.הרפא כדי שתוכל לרפא והאמת תגלה לך כי בחרת להרשות לסמלי האהבה לתפוס את מקום החטא והאשמה, האמת תציב את נס הריפוי במקום שבו היו זרעי מחלה ולא יהיה שום אובדן, רק רווח. 
סבל הוא שימת דגש על כל הדברים שהעולם עשה כדי לפצוע אותך, תחייתו של החלק שאתה ממלא בהצלת העולם מהרשעה הוא החלצותך שלך. 
נס בא לרפא , לסגור את הדלת על חלומות החולשה ולפתוח את הדרך לגאולתך ושחרורך. 
תם המסע (של הסבל) והוא מסתיים במקום שבו הוא החל (מתן שם לכל נברא), שום שריד לא נותר ממנו בשום אשליה ושום נקודה לא נשארת כדי להסתיר את פני ה"משיח" (הגאולה) מעצמך, רצונך נעשה שלם וכעת צלמך באור, מאיר מכל דבר שחי ונע בתוכך כי הגענו אל המקום שבו כולנו אחד ואנחנו בבית." (הקורס בנסים")

מתחיל  רצף מתרחב ומתפשט בהדרגה של מיקסום וריפוי 'רקמות' (פיזיולוגיות, נפשיות, רוחניות), בהתקדמות ממסה למסה צפופה יותר,  רוחי, רגשי, מנטלי.. עד לגוף הפיזי ומתחילים חיים חדשים, מאוזנים ובריאים יותר כאשר שני הווקטורים המנוגדים (הזמן והשם- התבנית האנרגטית שהיא האדם עצמו על כל מרכיביו) משלימים אחד את השני בסינכרון וכל רגע נתון פועל לטובת האדם בעל השם המאוזן.

מחלות וסבל הם לא הכרח המציאות! 
מאז ומתמיד אנו מקבלים את הקושי כחלק מהחיים.כאקסיומה, אבל יש רמות קיום ותודעה בהן סבל הוא  לא הכרחי. התפיסה שאנו מורכבים מחומר בלבד וקיומנו  תלוי בו, מוגבלת ולא נכונה, חומר הוא חלל ריק ברובו ובתנועה מתמדת.
בהבנה של מרכיבים אחרים, נוספים, של הקיום שלנו וטכניקה מדויקת לשינוי ואיזון שלהם,  יש באפשרותנו לקצר תהליכים ארוכים של סבל – גוף ונפש כאחד.
 על פי שיטת קוד-יה, יש מטריצות מספריות לכל ביטוי חומרי, קיומן של מטריצות ספציפיות או העדרן מה'מרכבה' (גוף ונפש), משפיע על המבנה שלנו בכל רמות קיומנו – גוף ונפש כאחד.
 לאדם שזקוק לתהליכי ריפוי עמוקים של התודעה, הגוף והנפש, או איזון תחום ספציפי בחייו, שיטת קוד-יה מאפשרת מיקסום ברמת התדר הראשוני, דרך מתן שם מותאם אישית המאפשר חיים טובים ומאוזנים.

תהליך שינוי השם בפועל אורך תשעה חודשים, כזמן שהותו של העובר ברחם, בתשעת החודשים האלה (אורכו של מחזור שלם) יש השלמה הדרגתית של המערכת האנרגטית המקבילה לכל איבר ואיבר בגופינ ובונה אותו.
הגוף נבנה בשכבות ("מעשה מרכבה"), לכל איבר פיזי יש השתקפות בנפש ובאנרגיות העוטפות את הגוף. 
בתהליך השינוי מורגשים התהליכים באופן מוקצן משום שחלק מהאנרגיות שניתנו בשם החדש חדשות לגוף ויש זמן התרגלות. כמו כן מורגש הפער הקיצוני בין השם החדש לישן, בין איזון לחוסר איזון ומורגשות תנודות חריפות לעיתים במצבי הרוח. כאשר בשם החדש יש הפעלת אנרגיה חדשה לחלוטין שהגוף לא מכיר, עולות לעיתים אל פני השטח, רגישויות פיזיולוגיות ומצבים אקוטיים, שחולפים ברגע שהגוף מתרגל ומכיר באנרגיה החדשה שמתהווה (זהו תהליך שתלוי בזמן).

 

אותיות השם הן ארגז הכלים שיש לכל אדם להתמודדות עם הסיטואציות שהזמן מביא איתו. לחיות עם שם מאוזן שונה לחלוטין מאשר לחיות עם שם לא מאוזן. שם מאוזן מאפשר מיקסום הפוטנציאל בכל תחומי החיים והסרת החסימות שגרמו לבעיה או לקושי בתחום ספציפי, ועדיין חשוב לזכור שאת הסיטואציות וה"גורל" קובע תאריך הלידה ולא השם וקצב השינויים תלוי בזמן בדיוק כמו אצל מי שלא שינה את השם.  בכל שנה, ביום ההולדת,  מסתיימת אנרגיה אחת ונפתחת אחרת , זה מה קובע את הסיטואציות באותה שנה (או חודש או יום)
השלמת תהליך שינוי השם אורכת כתשעה חודשים, אם עושים כיוונון זה מקצר את הזמן לשלושה.
ראה מסמך ההנחיות לתהליך שינוי שם

להזמנות:

מחיר רגיל: 1,850.00
מחיר מבצע: 1,800.00

כמות:
Scroll to top