אבחון עסקי

סקירת התכונות, נטיות ופוטנציאל, איתור נקודות הקושי, החוזקות והחולשות, סקירת תחומי החיים השונים – זוגיות, קריירה, בריאות והתפתחות אישית, הבנה של תרומת בית ההורים, מהו הייעוד הנשמתי ועוד..

הכוונה לתחומי קריירה המתאימים למאובחן ואינפורמציה לגבי פוטנציאל הצלחה . בדיקת מצב כלכלי/עסקי, מענה לבדיקת התקשרות עסקית, חברית או זוגית . שם לעסק מצליח.

לדוגמא,

קרה ושינוי השם פתח אפשרויות עסקיות חדשות ושותפויות, אנשים שעברו שינוי שם בעצמם ומודעים לאפשרות של שיטת קוד-יה למקסם פוטנציאל בכל התחומים, מתקשרים אלי לבקש  שם חדש לעסק או שם לעסק חדש, או רוצים לדעת אם תהיה הצלחה עם שותף ספציפי ועוד שאלות הקשורות לנתונים על העסק.

אודות שיטת קוד-יה

שיטת קוד-יה נוצרה ע"י לאור רז-אליה נהלל, לאור נולדה עם סיינסתזיה : חיווט בין חושים במוח, היא רואה את הקולות . 

 כפי שמוזיקאי בפריטה אחת על הגיטרה, יודע מה מצב הכלי המוזיקלי, לאור,  מספיק שאומרים לה "שלום" היא מיד יודעת, על פי צבעי האותיות בכל מילה, מה הבעיות של האדם, גוף או נפש. הדיבור הוא המוזיקה של הגוף, כפי שצלילים הם המוזיקה של הגיטרה, לאור רואה את המילים בצבעים.

לאור ותלמידיה הרבים, עשו מחקרים ב38 השנים בהן שיטת קוד-יה קיימת , וגילו מהם הקודים שמפעילים מחלה או בריאות, כישלון או הצלחה, שיטת קוד-יה ולאור ותלמידיה,  עזרו ועוזרים להמוני אנשים להבריא, להתאזן ולהצליח באמצעות טיפולים ספציפיים לשיטה או שינוי שם. 

חבילת המבצע שלנו, כוללת:
– מפגש זום או סקייפ לבדיקת שותפות עסקית (שעה וחצי)
– שינוי שם לעסק מצליח
– כתובת עסק, מספר טלפון, מס חשבון בנק, תאריך לפתיחת עסק (עד 10 אפשרויות)

להזמנות:

נקה
כמות:
Scroll to top