אנשים שהתנסו בשיטת קוד-יה

אנשים שהתנסו בשיטת קוד-יה, משתפים:

חוויות אישיות

כל החיים קראו לי ילד מוכשר – ילד פלא, עם כל הכישרון שהיה בידיים שלי הכל היה קם ונופל – ותמיד הרגשתי כאב – עד התקף לב בגיל 20 ! החיים עברו עליי ואני לא בתוכם אחריי המון מצבים שהייתי זקוק למצפן כי איבדתי אזימוט וירדתי למקומות מאוד נמוכים בלשון המעטה… ואז הגיע המפגש שזומן לי מלמעלה עם לאור (רז-אליה) נהלל. אם מישהו היה אומר שיש תרופה לסרטן בסופרפארם והיא עולה 400 שח – כולם היו רצים וקונים, נכון ? אז אני כבר שנה וחצי כמעט אחריי השינויי ואפילו לא רוצה לזכור איך הייתי ! כל הממשק של החיים שלי השתנה, פתאום לא רדפו אותי צירופי מקרים – ופתאום ראיתי שיש דרך ללכת בה ויש קרקע ויש הצלחה ויש פירות, ויש שמחה פנימית – גם בלי סיבה, את השטיח אף אחד לא יכול למשוך לי מתחת לרגליים יותר, אני כוח ! עם היד על העליונה ! הלוואי וכולם ייזכו לתקן ולהתאזן במהרה בימינו.

אליהב2

Elihav Kinzen Sasson

תודה ענקית ל לאור נהלל קוד-יה: קליניקה ומרכז לימודי לאבחון וריפוי דרך השם – שעזרה לי וליוותה אותי צעד אחד צעד, את מדהימה!! ממליץ לכל אחד מכם לעשות אבחון, פשוט ללכת לפגוש אותה מבלי לחשוב פעמיים, ולגלות עולם מדהים ולקבל הכוונה למען עתיד טוב יותר! זאת היציאה לחירות שלי, מתרגש מהעתיד לבוא.

נהורה

נהורה רז לוי

קרה לי נס קרה לי נס, לאור אבחנה אותי בקוד-יה ואמרה שיש לי סיכוי להבריא, המילים האלה היו בשבילי כמו אור קטן בתוך חושך גדול, הייתי בפחד מוות, הרופאים הפחידו אותי, הסרטן היה גרורתי בשלב מתקדם. היה לי קשה להאמין אבל מאד מאד רציתי לחיות… שלושה חודשים אחרי שהתחלתי טיפול אצל לאור (שינוי שם והנחיות תזונה וטיפולים בקליניקה) הסרטן התחיל לסגת ותוך חצי שנה הוא נעלם בהדרגה מכל מקום. שמעתי על לאור מחברה שגם היתה חולה והבריאה אבל לא באמת האמנתי, הלכתי אליה כשכבר לא היתה שום אופציה אחרת.. הכימו הפסיק לעבוד , מיציתי את כל האפשרויות האחרות והייתי בייאוש. עשיתי כל מה שהיא הנחתה אותי, וזה עבד, באמת אין לי איך להסביר את הריפוי שקרה לי, גם הרופאים אמרו שהיה נס, תודה לאלוהים ותודה ללאור שהשאירו אותי בחיים לראות הילדים שלי גדלים

woman

יעל א

היי לאור, קודם כל תודה על הסבלנות והפרפקציוניזם שלך וההתעקשות עלי, שנגיע להכי טוב שאפשר, לא ויתרת תודה! לפעמים קל יותר לברוח מאשר לעשות שינוי כזה משמעותי כמו שינוי שם או אימוץ אורח חיים שונה ממה שהורגלנו אליו, אבל אני מודעת לזה שאם לא היית מתעקשת ועושה עבודתך נאמנה והייתי מוותרת לי, לא הייתי איפה שאני היום. 3> תוצאות הפט-סיטי חזרו היום ואני בשמיים מרוב אושר, הגוף נקי לחלוטין !!! אני עדיין לא מעכלת את התהליך המוזר, והמרתק והמדהים שעברתי איתך. אני עוד אתקשר אליך, שתרגיעי אותי, כמו שאת יודעת להרגיע ותגידי לי שזה לתמיד 🙂

woman

שילה מ.נ

לאור אהובה
אני מרגישה ממש כמו בתוך חלום, מין קסם כזה שנכנס לחיים שלנו יחד עם ההיכרות איתך
אתקשר אליך לספר לך בהרחבה
אבל שתדעי שעשית שינוי מהותי בחיים שלנו בעזרת הקסמים של השיטה שלך
אוהבים אותך

couple

לאה ויעקב

לאור לרין העליון

לאור שלום, שיניתי שם בשיטה שאת פיתחת לפני כשנתיים פחות או יותר. אני מרגישה שיש לי יותר ביטחון ויותר שלווה ויותר אומץ שזה מבורך

woman

שרון

היי לאור, לקח זמן עד שהסכמתי והבנתי שזהו, זה השם החדש שלי ועם זה אני הולך לחיות בשארית חיי, ומה שהיה קודם כבר לא יהיה יותר, אבל לזה שמה שהיה קודם לא יהיה יותר, אני מתחבר יותר ויותר מתוך שמחה רק בשבועות האחרונים, אחרי ששחררתי התנגדויות ואת המוכר והידוע , את האזור הבטוח שלי כאילו, אני כבר מבין שזה כל כך לטובה שאת לא מאמינה, ההבנה יורדת ומתבשלת ואני פשוט מתבגר ומרגיש איך השלווה ”קונה“ לה בית אצלי בגוף, בלב… שנפתח, מתנקה מאשמה וטפל ואני יודע היום מה לא היה בסדר אז, כשעוד לא ראיתי כלום אלא רק מילימטר מהאף שלי. כל כך הרבה דברים יש לי לספר לך … אז פשוט אתקשר ועכשיו אגיד שוב תודה. עליך, ליקום.

man

שאולי ניראל

בחיי עברתי שינויים ותהליכים רבים, שינוי השם היה אחד המשמעותיים שעברתי, וזה לא שנהיה הוקוס-פוקוס פתאום, לא ממש לא! כן, אני ממש יכולה לשים לב שהשם החדש חיבר אותי לכוחות הפנימיים הקיימים בי, זה לא שהם לא היו קיימים שם קודם, רק שבמבנה הישן היו אתגרים שהקשו עליי לגעת בהם, השינוי שעשיתי נתן לי יותר כלים להביא את האמת, את המהות של מי שאני לידי ביטוי באופן יותר קל והרמוני עם סביבתי.

במקום שבו אדם חווה מצב שהוא עושה עבודה פנימית ובכל זאת הוא חווה תקיעות בתחומים מסוימים, כאן קוד-יה נכנסת לתמונה ונותנת כלים כך שהתדרים שאני מהדהדת בעולם יהיו מתואמים עם מי שאני באמת ויזמנו לי את האנרגיה שתתמוך בתהליך שלי ולא להפך.

ההשפעה של שינוי השם יכולה ממש להשפיע על התנועה הפנימית ולאפשר לאדם לצאת מאותה תקיעות ולנוע ביתר קלות אל זוגיות אפשרית, קוד-יה היא טכנולוגיה מתקדמת מאוד המאפשרת שינוי ויציאה מדפוסים דרך שינוי הקודים הפנימיים והחיצונים שתומכים בצמיחה ובהתפתחות האדם.

מאחורי השיטה עומדת אישה בשם לאור נהלל שפיתחה את השיטה לכדי ידע נגיש בעל מבנה הגיוני וברור שבעזרתו ניתן לאבחן את מצבו של האדם עפ"י השם ותאריך הלידה ובעזרת האבחון להגיע להבנה ובחירה! כמו שכתוב "הכל צפוי והרשות נתונה" נכון שלכולנו יש אתגרים והם חלק מהצמיחה וההתפתחות שלנו, השאלה שעולה היא איך נבחר לעבור אותם? אם היינו יודעים שיש כלים מדויקיים שיכולים לתמוך בנתיב הפנימי והחיצוני שלנו, האם היינו מוותרים ? יש תרבויות שכל תקופת מה משנים את השם עפ"י האתגרים של האדם, השם תומך באדם ונותן לו את הכוח הפנימי הדרוש למשימה שעליו להשלים.

גם בתרבות העברית הקדומה מצוי שינוי שם שנעשה ע"י האל לאברהם, שמו היה אברם והוסף לו האות ה' , ה אנרגיה הקשורה בפיריון ויצירה, תהליך דומה קרה לשרה שהייתה שרי, השינוי הכן הצליח לעקוף דפוס שהיה צפוי (קושי בהולדה) והוא לידת יצחק. ישנם עוד מקורות רבים לכוח השינוי הקיים בשינוי שם, לכשצריך באמת.

תהליך איזון השם מייצר תנועה הרמונית וחדשה בין המהות הפנימית של האדם לבין סביבתו כמו- כן בינו לבין כוחות הטבע הנעלים. בשבילי קוד-יה היא מפתח שניתן לנו על מנת שנוכל לבחור ולשנות את הגורל, זה הקבוע מראש, אל תנועה משוחררת דפוסים של תקיעות, אשר לא משרתים עוד את צמיחתינו.

גוני

גוני שילון רם

המשיכי להפיץ אור . מאד חשובה העזרה שלך
אחותי חזרה לחו"ל, מרגישה כבר יותר טוב מאחרי הטיפול שלך ונראה שגם המחלה בנסיגה משמעותית.
מחכים לדיווח הרופא שלה, נעדכן

man

שליו א.

שולחת לך עדכון ממשפחת אליה-רוז
השינויים שעשינו מורגשים לאט ובהדרגה יותר ויותר
מאד מרגיעה התחושה שיש למה לצפות, ברור לנו כבר לפחות בנושא הזוגי שיש הרמוניה הרבה יותר מאוזנת ורגועה.

תודה, נמשיך לעדכן

woman

-

היי לאור מה שלומך?
אני שמח לשמוע שאת כרגע בשלבי סיום פרויקט ואני מאחל לך המון בהצלחה.
רציתי גם להגיד לך תודה על כל התהליך שעברנו ביחד.
חשוב לי לציין שלאורך כל התהליך היית מאוד סבלנית אדיבה מקצועית ומתחשבת ואני מאוד מעריך את העזרה שלך.
אין לי ספק שאם אחד ממכריי יצטרך הכוונה או עזרה בנושא אני אשמח להמליץ עליך.
להתרגל לשם חדש לגמרי זה צעד גדול שצריך להיות מוכן אליו.
בכל מה שקשור לתהליך בחירת השם –  האבחון של הקריטריונים ,  עצות ,הכוונה ,סבלנות ואדיבות
אני יכול להגיד עליך רק מילים טובות.
אז שיהיה בינתיים סופ”ש מצוין

man

דורון אביבי

לאור אני שבועים אחרי הניתוח, הכל עבר בסדר, כמו שאמרת לי ,  שלחו למעבדה את מה שהורידו, דרך אגב זה כנראה שהגידול נהיה יותר קטן בחודשיים האחרונים כי הם היו ממש מופתעים, אבל תשובות סופיות נדע אחרי הבדיקות של המעבדה, אני יכתוב לך מה התוצאות. בינתיים הם אמרו שלא צריך כימו ואני בבית, מרגישה טוב.

woman

נאווה

לפני ששיניתי את השם היו לי הרבה חששות ופחדים  איך יתייחסו לזה המשפחה והחברים, אבל ממש מפתיע , קיבלו את זה יפה ותוך חודש (אני זוכר שאמרת שיקח חודש בדיוק:-)) כבר התרגלתי וגם כולם מסביב לשם החדש , אני נהנה ממנו ומרגיש מצוין

זה מוזר , כאילו האנרגיות מסביב יותר נעימות והכל יותר זורם, קשה להסביר את זה אבל משהו בתוכי השתנה כנראה ואני מרגיש שהסביבה מגיבה לזה.

לא האמנתי בזה בכלל בהתחלה, אבל האבחון שעשית לי נגע בכל כך הרבה דברים שזה לא יכול להיות מקרי.

גם התמונה שרואים את הגוף והנקודות הרגישות זה פשוט מדהים כי מאז ששיניתי לא כואב לי הצואר והכתף יותר

אני מרגיש יותר משוחרר

אז תודה  לך

man

אורון

אף פעם לא הרגשתי מחוברת לשם שלי, היה לי שם שהרגיש לי עתיק-רינה . תמיד רציתי לשנות אותו, בלי סיבה מיוחדת חוץ מתחושה הלא טובה שהיתה לי כל פעם שמישהו קרא לי רינה (קשה לי אפילו לכתוב את השם הישן, אני מרגישה לחץ בבטן, בחילה קטנה, שעולה כל פעם שאני חושבת עליו) ואז שמעתי על לאור והשיטה המיוחדת שיש לה לאבחון דרך השם והלכתי לפגוש אותה בחששות ובמתח כי למרות שלא אהבתי את השם שלי פחדתי מאד משינוי .
ואז הכרתי את שיטת קודיה ואשה מדהימה – לאור והאבחון שהיא עשתה לי במפגש ביננו הימם אותי.. לא האמנתי שמישהו יכול לקרוא בן אדם אחר בצורה כזאת, היא ידעה בשניה כל מה שאני עוברת בניסוח כזה אישי ונכון .
באתי מתוחה וחשדנית (נו.. כי בזבזתי כבר הרבה כספים אצל "מומחים" נומורלוגים שקישקשו שטויות לפני שבאתי אליה) אבל כבר באמצע הפגישה איתה נרגעתי… כי הבנתי בדיוק איזה קצרים עושה לי השם רינה והבנתי למה אני מרגישה איתו כל כך רע כל השנים…סוף סוף הגעתי לאשה שיש לה הרבה ידע ונסיון והבנתי שאני בידיים טובות והשינוי יכול לעשות רק טוב.
אני כותבת את המכתב הזה כי אני יודעת שיש אנשים שרוצים שינוי ואולי מתלבטים, לספר לכם שעכשיו שנה וחצי אחרי השינוי, קוראים לי רוני (שם שתמיד אהבתי) מזכיר את רינה קצת אבל בהרגשה שלי ובשינויים שחוויתי מאז השינוי – הבדל של שמיים וארץ.
כמה דברים שקרו מאז :
אני בת 38, רווקה וכל זוגיות שהיתה עד עכשיו היתה על הפנים, בלי לפרט יותר מידי…
אני עומדת להתחתן (עוד חודשיים !!! ) עם בן זוג מ ד ה י ם ויש ביננו קשר מעולה, אין לתאר את האושר שלי בכלל,
שלושה חודשים אחרי השינוי (עשיתי כיוונון שזירז את ההשפעה של השם החדש) פיטרו אותי מהעבודה (שסבלתי בה אבל מה לעשות, צריך כסף) , כמובן שהתקשרתי ללאור לשאול מה קורה והיא אמרה לי לא לדאוג.. שדברים שלא טובים לי מתנקים מהמערכת כשהכל מאוזן וכך היה, שלושה שבועות אחרי זה ! קיבלתי הצעת עבודה במשהו שתמיד רציתי, היום אני מרגישה שמחה לקום בבוקר !

תודה ללאור נשמה מדהימה שכמוך

וכל מי שמתלבט, לכו תפגשו ותבינו במה מדובר, חבל על כל דקה של סבל.

woman

רוני

שמי אורון בן 27 מבאר שבע
לפני כחודש הגעתי לאחר המלצה מאבא שלי ודודתי לפגישה עם לאור יחד עם בת הזוג,
יש לציין שתחילה חששתי מאוד להפגש עם לאור,
הרגשתי מתוח ולחוץ מכל המפגש הזה והיו לי הרבה שאלות בלב כמו: מי היא, מה היא, איך היא עושה את הדברים, מה יקרה אם, ומה אם זה סתם רמאות בכל זאת אני לא מכיר אותה.
אגרתי אומץ התנעתי את הרכב ונסעתי מבאר שבע למרכז למפגש! מה שיהיה יהיה…
המפגש היה במשרד האווירה הייתה נעימה למדי.
לאור התחילה לתאר את אישיותי בנקודות, בליבי חשבתי
"טוב נו את זה כל אחד יכול לדעת עליי" ואז נאמרו מספר דברים ייחודיים רק לי ונכונים!!! העליתי חיוך על פניי והבנתי שזה רציני הבנתי שיושבת מולי אישה מבינה. אכן כל המספרים והטבלאות אומרים משהו על החיים…
ההמלצה הייתה לשנות את שם המשפחה שלי שלמען האמת מאז ומתמיד לא כל כך התחברתי אליו ממילא, הרגשתי מוזר בכל פעם שקראו לי בשם המשפחה אך זה לא הפריע לי להישאר איתו .
לאחר סריקת רשימת שמות , התלבטויות רבות ,בוצעה הצלבה עם הקרובים לי ונבחר שם מתאים!!!
חברים מהדקה הראשונה אהבתי אותו!!! – "רז עין-גל"
ניגשתי למשרד הפנים וביצעתי את השינוי בתעודת זהות ובדרכון.
אומרים שההשפעה לטובה בדרך כלל מגיעה בין 3 ל 9 חודשים לאחר שינוי השם …
כמה שזה נשמע לא הגיוני עוד לפני השינוי בתעודת זהות עוד בתהליך חיפוש שם משפחה התחלתי להרגיש ניצוצות של שינוי בחיי וזה מתבטא אף בדברים שקרו לי ביום יום, יש אנשים שיגידו שזה פסיכולוגי אך אני מרגיש את זה בנפש ולדעתי תוך זמן לא ארוך זה יתחזק לטובה.
חברים יקרים, אתם מכירים את זה שאתם רוכשים דירה חדשה, רכב חדש, או עושים איזושהי פעילות שינוי בחיים ובמשך 3-6 ימים בערך קמים בבוקר והדבר הראשון שאתם עושים זה חושבים על החידוש הזה מין התרגשות עדינה כזו שחולפת לה כאשר זה מתיישן מעט???
זו ההרגשה שקיימת בי מאז המפגש עם לאור רז נהלל!!!
תודה רבה לך על החיים החדשים שקיבלתי בזכותך!!!

בברכה

man

אורון

היי לאור.

מצ"ב אישור משרד הפנים.  היוםביצעתי ת'שינוי, וכבר אני מרגיש יותר טוב.

שאלתי את הרב משה גולן, (נחשב לעילוי, מטפל לפי חכמת הקבלה, מורה במכללת מדי-טבע בפ"ת, הוסמך לרב בגיל 25), בקשר לשינוי השם שלי.

הוא אומר:"אם מיכאל (מיכה) מורים היה- 5, אז מיכה אוזין-סליאן מעלה אותי ל-6."

גם טוב.  תודה לך

תודה.

man

מיכה

חברתי היקרה תודה תודה על שיתוף הפעולה והעזרה הרבה , גם אותי את יכולה להוסיף לניסים שאת עושה ותודה לבורא עולם שעשני צינור פתוח לשינוי השם שלי,שמח שיש לי חברה כמוך ומקוה,שהופעתך בתוכנית הטלויזיה תעזור לאנשים רבים לקבל שינוי במידה וצריך תבורכי אישה ניפלאה!!!!!!!

יהודה

יהודה זהר-גלבי

שירה עזרא קיסוס מספרת על ההצלחה ששינוי השם בשיטת קוד-יה הביאה לה

לאור איזה מזל שהיית שם בדיוק כשהייתי זקוקה לעזרה  אני פשוט מודה לך שפינית זמן ובאת למיון , אני יודעת שאת עסוקה מאד, אני הייתי בפחדים נוראיים וידעתי שרק את תעזרי לי לחזור לפרופוציות נורמליות ולהרגיע אותי בהתקף החרדה החזק שהיה לי.  אני מרגישה הרבה יותר טוב בזכותך חשבתי הרבה על מה שאמרת לי ואני מוכנה להתחיל בתהליך תקבעי לי בבקשה ונפגש

woman

שרה

דבר ראשון גמר חתימה טובה ושנה טובה.

לפני כשבוע וחצי הייתי אצלך בפגישה, חייבת להגיד שהייתה מבחינתי מרגשת ביותר, אף על פי שבאתי מאוד סקפטית וללא שום ציפיות יצאתי ממך מלאה באנרגיות חיוביות וקשורה כאילו הכרתי אותך משנים עברו ורק המשכנו לדבר ממשפט שנגמר בעבר.

הפתעת אותי מאוד בידע ובדיוק ממש היו דברים שצימררת אותי כי רק אני ידעתי ואף אחד אחר לא.

ועכשיו לעניינו, בקשר לשם שלי שיניתי בתעודת הזהות ועכשיו קוראים לי נוגה ואומר לך משהו מרגישה כאילו מימים ימימה קוראים לי כך.

woman

נוגה

רציתי להביע את תודתי הרבה על עזרתך המרובה ועל השינוי המדהים שעשיתי בחיי בזכותך ובזכות שינוי השם שלי. … אין לי מספיק מילים לתאר לך את האושר והשקט הפנימי שיש לי היום תודות לשינוי שעשיתי

עשיתי את שינוי השם לפני כ- 8 שנים , לא כי האמנתי באמת שיהיה לי שינוי , אלה כי חשבתי מה כבר יכול להיות יותר גרוע?.. גם ככה אני לא אוהבת את שם המשפחה שלי…..

והיום , לא רק שהתחתנתי בזכות שינוי השם, אני גם לא מוכנה לשנות את שם המשפחה החדש שלי לשם המשפחה של בעלי….אני תמיד אומרת לו, שהוא לא רוצה שאני אחליף את השם ,כי אחרת אני לא אהיה מי שאני כיום…..מלאת אהבה , אכפתיות…. ובעיקר מאוזנת מכל הבחינות….

והוא אכן יודע זאת ולא מפסיק לומר לי שיש לו את האישה הכי טובה בעולם.

כן, זה בדיוק מה שעשה לי שינוי השם…הוא שינה לי את כל מערך האנרגיה שהיה קיים בי, כך שקיבלתי אנרגיה חדשה , כזו שאפשרה לי לחשוב או לעשות דברים שבעבר לא חלמתי שאוכל לחשוב ולפעול כך. פשוט נולדתי מחדש, והכי חשוב….קיבלתי ארגז כלים מלא וחדש שמאפשר לי להתמודד היטב בחיי היום יום עם החיים הלא קלים שיש לנו בעולם הזה …והעניק לי תכונות חדשות ואופי אחר.

היום , אני בהחלט יכולה לומר שאני מאושרת באמת , מלאת שמחת חיים, שלווה נפשית , ביטחון עצמי , רגשי וכלכלי, לא מפסיקה לחייך ולהאמין בטוב, ובעיקר מרגישה ברת מזל…..

מרגישה ברת מזל כי האל שלח לי אותך….את המלאך שלי כבר 8 שנים …

כן, הזמן טס מהר ורק אתמול זכור לי השיעור הראשון שלי אצלך…..החוויה הבלתי נשכחת בלשמוע דברים, שסוף סוף עונים לי על כל השאלות ששאלתי בחיי ואף אחד לא ידע לתת לי תשובות כאלה, שארגיש בבטן כי זו התשובה הנכונה.

בזכות הידע הנפלא שלך, והתשובות שקיבלתי לכל שאלה שהייתה לי , אני מרגישה שלוות נפש אמיתית.

אין לי יותר את התחושה של חוסר ודאות או ספק, כזה שיכול לשגע אותי שעות או ימים..ולגרום לי לא לדעת לקבל החלטה נכונה במיידית , כפי שאני עושה היום.

אין לי יותר את התכונה לבקר או לשפוט אנשים, משום שאני יודעת למה הם עושים את מה שהם עושים.

אין לי יותר צורך להוכיח את עצמי , כפי שהרגשתי בעבר…

היום יש לי הערכה עצמית גבוהה ביותר , כזו שמאפשרת לי לחשוב ולעשות דברים שאני רוצה ומרגישה באמת , מבלי לקבל אישור או להתחשב ברצון האחרים או בדעותיהם….

אין לי יותר רצון להתווכח או לשכנע אנשים בצדקתי, כי אני יודעת שכל אחד בנוי אנרגטית באופן שונה ולפיכך הוא גם יחשוב אחרת ממני ….וזה בסדר, כולנו הרי שונים אחד מהשני.

אבל הדבר שהכי הרווחתי מלבד הבריאות הפיזית והנפשית , הוא היכולת להעניק אהבה ללא שום אינטרס, גם כאשר אני נתקלת באנשים שיודעים רק לקחת ולא לתת בחזרה….

וזה הסיפוק הכי גדול שלי….להרגיש שאני יכולה לעשות את הבלתי אפשרי כביכול …לנסות להראות לאנשים שיש גם אנשים טובים בעולם הזה כמוני….ושרק בדרך הטובה הזו נוכל לשנות את העולם..

ובנימה זו אסיים את תודתי הרבה , כי את הרי יודעת…אני יכולה לדבר או לכתוב שעות על גבי שעות…. ולעולם לא ימאס לי לדבר או להרצות על מזלי הרב ועל הידע הנפלא והמבורך הזה….שהכנסת לחיי והכי הכי…..

תודה לבורא העולם על שגילה לנו את האור והעניק לנו את הידע הנפלא הזה.

אוהבת אותך מאוד!!! עלי והצליחי בכול מעשה ידייך …..א מ ן !!!!!

 
שירה

שירה שרווהס

הי לאור יקירה, מה נשמע? בחורה פנתה אלי דרך בפייס והיו לנו התכתבויות בנושא שינוי השם.

המלצתי עליך בחום והסברתי לה שאין דבר כזה בחיים רק עליות אבל שיהיו ירידות הן יהיו שונות לחלוטין ומשהו בנשמה

מרגיש אחרת. אמרתי לה שאת מדהימה, הגונה, וישרה . היא שאלה מלא שאלות ומקווה שהצלחתי

לסדר לה את הבלאגן בראש 😊 אוהבת אותך גם שלא נפגשנו. משהו בנשמה התחבר לי אליך ואני שמחה מאוד למרות כל

הקושי הריגשי שיש בעניין שינוי שם, שעברנו את התהליך בהצלחה ❤

אני מתרגשת ממה שצפוי עוד לקרות , תודה רבה על השיחה איתך היום. את מקסימה באמת ומיוחדת

בעשיה שלך ובאופי שלך

גל נען

גל נען אהרן

היי לאור
אני אפילו לא מכירה אותך פנים מול פנים אך ידעתי לפני 9 חודשים שההחלטה לבקש ממך לשנות את שמי גם מבלי להכירך תהיה נכונה עבורי.
רציתי להודות לך ,כי ממקום של חוסר מזל בכל תחום ועם אותה כמות של חשיבה שלילית היום כמו בעבר ( כי אני טיפוס כזה) הפכתי להיות ברת מזל בכל תחום ו מלווה אותי הרגשה ששערי שמיים נפתחו עבורי ואני ברת מזל .
תודה לך .

woman

תהל נוי

אחרי הטיפול הראשון כבר התחלתי להרגיש טוב יותר, כאבי הגב שלי כבר לא משתקים אותי למיטה לאורך כל היום והגוף הרבה יותר משוחרר.  לקח 4 טיפולים כדי לחזור לחיים נורמטיביים...האורטופד שלי לא רצה להאמין שטיפול אלטרנטיבי של חודש עשה מה ששנתיים, מאז התאונה הרפואה לא הצליחה לעשות בשום צורה,  פיזיוטרפיה לא עזרה והאמת שלא היה לרפואה כל כך מה להציע בכל מקרה.  אז לאור אני ממש מודה לך 

man

שמואל

שלום לאור יקרה עברה כמעט שנה אחרי שינוי שם לי ולבן שלי  כותבת לך כי ביקשת שנתעד את השינויים לירן בהתחלה התקשה להסתגל לשם החדש, התבייש, אבל הוא נדבק באומץ שלי נראה לי ותוך חודש כל מי שקרא לו בשם הישן תוקן מיידית אתמול הוא אמר :"אמא הרגשתי ממש צמרמורת " כשפגש חבר שקרא לו בשם הישן ,  האמת ? מאד מוזר לנו כל העניין, אבל מוזר טוב כזה... אנחנו פתאום מבינים שיש ניסים,  עדיין פוחדים להכריז על המוגמר, אבל תכלס קורים דברים אז מתחילים להאמין :()   יש הרבה דברים נסתרים מהעין אבל זה שאנחנו לא יודעים לא אומר שזה לא עובד. אז אני חייבת להגיד שזה עובד ביג טיים !  עברה שנה ויש שינויים כמעט בכל תחום בחיים שלי קודמתי בעבודה למישרה שלא האמנתי שיתנו וטוב לי אחרי שלוש שנים בתפקיד לא מתאים בצוות שכולם בו רבים עם כולם. כבר חודשיים אני בזוגיות ממש טובה ורגועה, שזה בכלל נס מבחינתי  ולירן, קסם הילד הזה...   תודה <3

woman

איילת ב.

‏וברגעים האלה של חוסר ודאות, תחושה קשה של תלות ופחד וברגעים האלה לראות סביבך אדם שברגיעה ובנחת מושיטה יד- מטפלת מחבקת מרגיעה, מביאה איתה ידע לבריאות ברפואה הכי נכונה. לכן מתוך הלב נשלחת כאן ברכת תודה לאדם המופלא שליווה בעת צרה המשיכי לעזור, ועל כל מי שפונה אלייך לשמור . תודה תודה תודה

woman

מיי

לאור אהובה אני יודעת שאת עוזרת להמון אנשים , מאיפה יש לך את כל הסבלנות הזאת ? 🙂  אני רוצה להגיד לך תודה מכל הלב, ליווית אותי בתהליך הכל כך לא פשוט הזה  ולא היה רגע שלא הרגשתי שאת עושה את זה ברצון, באהבה ובנתינה ללא גבולות.  אני יוצאת לדרך חדשה בזכותך ומחכה לבאות בשמחה והתרגשות. 

woman

הראלה

שלום לאור יקרה שלנו סוף סוף אני שמחה לספר לך , אתמול קיבלנו בשורה שחיכינו לה המון המון המון זמן ...אנחנו בהריון !  🙂  את יודעת  שלא היה דבר שלא עשינו ובכל זאת לא הצלחנו.. אז עברו חמישה חודשים מאז שינוי שם המשפחה שעשינו   והנה הנס שכל כך קיוינו לו קרה,   עדיין לא מעכלים אבל מתרגשים בטירוף 🙂  מחבקים אותך  וכמובן.. כשיגיע המועד נתקשר למצוא שם לתינוק/ת (עדיין לא יודעים אם זה בן או בת ) 

couple

יוכי ואבי

הייתי אצלך לפני שלוש שנים עם דלקת מעי חריפה מצב שהחמיר אחרי שנים שסבלתי ממערכת העיכול והרופאים רק שלחו אותי לפסיכיאטר בגלל מעי רגיז...  עשית לי דיקור סיני, נתת לי תוספי תזונה והנחיות תזונה והתנהלות  שאימצתי לחיי והסברת לי בדיוק למה הרופאים מתכוונים כשהם אומרים "מעי רגיז" 🙂 פשוט ביזיון... מאז  שהייתי אצלך הכל היה בסדר גמור, עד לפני חודשיים...  עברתי טראומה קשה והכל חזר..  אני מתנחמת בזה שהטיפולים אצלך הם זבנג וגמרנו,  נכנסים עם בעיה, פותרים , הולכים בלי  🙂  אני כבר מכירה אותך וזוכרת את הטיפולים שלך את מעשית  ויעילה וזה מאד מתאים לי.  בבקשה תקבעי לי תור , כמה שיותר מהר... תודה ! 

woman

יעל

בתקופה אחרונה אני עומד בפתח של שינויים וברצוני לשתף אתכם 

לפני כ 5 שנים החלטתי לגשת להתייעצות עם רב , במהלך השיחה הוא נתן לי רמז קטן , אך משמעותי מאד:  "השם" שלי הוא לא מתאים לגוף ולתאריך לידה ומומלץ להחליפו" .
ושוב עמדה בפניי דילמה, איך , ומי יכול להחליף לי את השם ? ולמי פונים? ומי יכול לעשות זאת בדרך הכי טובה ומדויקת עבורי. מצאתי את עצמי במסע

בהמשך לתהליך הרוחני והלמידה, המחשבה ל''שינוי שם" אף פעם לא ירד מהפרק , תמיד חשבתי על זה והרצון לשינוי היה צורב את לבי מבפנים . איך לעשות זאת ולמה זה מתעכב ?!
והשאלות לא הניחו לי אפילו לא לרגע , ועלו דרגה במורכבותם.
מדוע אנשים מגיעים לקשיים שהם נמצאים בהם ולמה זה קורה להם ?!

לאחר חיפושים רבים בעניין השם, המסע הביא אותי למקום שפרס את סודותיו של החיים וסודות היקום בפנייוזאת שיטת  קוד-יה.
השיטה שנותנת את ההסבר לבריאת העולם בפשטות באמצעות "השם " שאנחנו מקבלים מהורינו.
זה עולם שטרם הכרנו אותו. הכול כל כך מדויק ונכון ונגיש ונמצא כאן יחד איתנו רק שעדיין נסתר מעיני 
לאחר שהפנמתי את המידע שנחשף לפני ,אני התחלתי ללמוד אצל לאור נהלל שפיתחה את השיטה ואת טכניקת ריפוי אחד מסוגה ועוסקת בזה כבר 40 שנה ושינתה את חייהם (אפשר להגיד נתנה במתנה את חיים החדשים ) של אנשים ואחד מהם גם אני ,הבנתי שהשינוי עומד לעזור לי ליישם ולהגשים את ייעודי בעולם הזה.
להגשים לי את החלום ואת התהליך החדש בשם

3063_1132864996452_5011649_n

נאור ישייב גת

נאור ישייב גת

לאור אתמול בטח גירד לך האף… הייתי במסיבת יומולדת של הבן זוג של מושיק גלאמין… מכאן לשם שאלו אותי שאלות בנוגע לקריירה שלי… מצאתי את עצמי מרצה ל-30 איש על קוד יה, על התהליך שעברתי בזכותך ובזכותי, השארתי את כל הספקנים עם פה פתוח והבהרתי להם שקיבלתי עצמאות והחיים שלי השתנו -אין מחיר לחופש התנועה, לאומץ ולנחישות… אין מחיר לאהבת החיים… יותר מאשמח לפרגן כי הכי מגיע לך! הזדמנות מצויינת לומר תודה ענקית!

אהוד

אהוד שגב

הייתי כמה פעמים בקליניקה של מרכז קוד-יה בגלל פריצת דיסק בגב שגרמה לכאבים חזקים מאד עד חוסר יכולת לתפקד, קיבלתי טיפולים בכוסות רוח, דיקור סיני, הילינג, זה מאד עזר לי, היו לי כאבים מאד חזקים, לפעמים לא יכולתי לקום מהמיטה, היום ברוך השם אני מתפקד רגיל וחזרתי לשגרה, הטיפול הציל אותי

אורן

אורן שליש

הייתי מועמד לניתוח ברכיים בגלל שחיקת סחוס, לא האמנתי שדיקור יכול להחזיר את הסחוס , זה נראה לי בלתי אפשרי, אבל בפועל 2 טיפולים הספיקו , אחר כך כבר הפסיק לכאוב לי ועד עכשיו הכאב לא חזר, עברו שנתיים.

man

ערן סגל-אור

אני מרגישה מעולה אחרי השינוי שעשיתי אצל לאור, הרבה יותר שמחה, דברים זזים עם העסק שלי הרבה שיתופי פעולה חדשים והזדמנויות… אני רואה הצלחה בהרבה תחומים ! מקווה שימשיך ככה וכן.. כמו שכתבתי לך – זוגיות חדשה מדהימה , כיף לי! אני עדיין לא מעכלת 🙂 אני אמשיך לעדכן תודה תודה תודה !

woman

יאלי רונן-לעוז

אז זהו. שיניתי שם, שלחתי 500 סמסים ואנשים ממש התלהבו מכל הרעיון וסיפרתי עליך המון, על מה את עושה ומי את…וכמה את קשובה ואכפת לך, ומצד שני מאוד מדויקת ותכליתית… לא וויתרת לי. כי באמת באת לי לעזרה. את יודעת, וזה מאוד מתחבר למי שאני, כבנאדם. אז התחברנו לזה ביחד

man

אלון

כל דבר הוא שמו אשר יקראו לו" (ספר הזוהר) ”גיליתי כוח עצום שיש לכל אות בשם, כמה כוח מעניקה כל אות לכל תחום בחיים שלנו, המון זמן הרגשתי צורך בשינוי משמעותי, משהו פנימי, שיצר בי עניין לגלות מה מסתתר מאחורי השם שלי, עד שהגעתי ללאור נהלל , איתה עברתי הסתכלות מעמיקה על השם, ויצאתי עם פה פעור , שהמחשבות לא הרפו ממני כמה ימים אחרי הפגישה. אנחנו חיים פעם אחת, אני דואג לנצל זאת כמו שצריך

woman

שירה א.

תודה ענקית ל לאור נהלל קוד-יה: קליניקה ומרכז לימודי לאבחון וריפוי דרך השם – שעזרה לי בבחירת השם החדש וליוותה אותי צעד אחד צעד, את מדהימה!! ממליץ לכל אחד מכם לעשות אבחון, ופשוט ללכת לפגוש אותה מבלי לחשוב פעמיים, ולגלות עולם מדהים ולקבל הכוונה למען עתיד טוב יותר! זאת היציאה לחירות שלי, מתרגש מהעתיד לבוא. הראשונה לקרוא לי בשם הייתי הפקידה במשרד הפנים, שיצאתי , אמרה לי "בהצלחה נהורה" , מודה התרגשתי. שיהיה לכולם חג שמח!

woman

נהורה

לאור יקרה תודה על התהליך הקסום והלא פשוט הזה של שינוי שם, שלפני שמתחילים נראה כמו שינוי מהות, כמו עזיבת בית שגרת בו כל חייך ואז אתה לוקח רק תפוח ויוצא לדרך חדשה (את התפוח מעץ הדעת את 🙂 ) , כשהיעד הוא גן עדן, לא פחות, את כל כך צנועה ואמיתית שלא שמעתי אותך עושה הבטחות, אבל את היחידה שיודעת איך להגיע לשם. לי זה כבר ברור 🙂 , יש לי חדשות: אני בזוגיות מדהימה כמו שלא היתה לי בחיים, מתכננים להתחתן עוד שלושה חודשים, ובעוד חודש אני עוברת לתפקיד הרבה יותר טוב בעבודה. אני מרגישה אחרת, קשה להסביר את זה, אבל אין שום ספק שיש שינוי מאד משמעותי… תודה אהובה , שתמשיכי לעזור לכמה שיותר אנשים שאפשר..

woman

רונית א. שלום

חייבת להגיד לך שאת מדהימה.. כמה טוב וכמה סבלנות
עברה כמעט שנה מהשינוי שעשיתי והדיקור שעשיתי אצלך
אני מרגישה שונה, והחדשות העיקריות הן :
התפטרתי !!! (זוכרת כמה היה לי קשה בעבודה הקודמת?)
ולא האמנתי , לקח שבועיים עד שמצאתי בדיוק מה שרציתי !!
אני מאושרת, טוב לי , הולכת לעבודה בשמחה וחוזרת הביתה מרוצה.
תודה אהובה אחת.. איך כמוך.

woman

-

שנה טובה ושתמשיכי לעשות בדיוק מה שאת עושה , הגענו אליך דרך חברים שעשו אצלך תהליך והנה סיימנו את התהליך ועזרת גם לנו

תודה, תודה ! מהנסיון של החברים שלנו אנחנו יודעים שאפשר לצפות להרבה שינויים טובים , החיים שלהם השתנו ממש מקצה לקצה לטובה ואנחנו בהתרגשות 🙂

תודה ! ליווית אותנו בתהליך המשמעותי והמלחיץ הזה של שינוי שם משפחה בתשומת לב שנתת ממש לכל אחד והצרכים שלו, כמה סבלנות יש לך ואכפתיות, דיוק שכל כך הרגיע אותנו, מהדקה הראשונה הרגשנו שאנחנו בידיים טובות.

מדהים בעיני ורציתי , רצינו , כל המשפחה ! להגיד לך תודה ענקית ולאחל לך שנה טובה

couple

משפחת נהר-אור

לאור, אני 'מתה' עלייך… מחר לפני 8 חודשים שיניתי את השם – והיום אני מרגישה מצויין , מעולה , בן אדם חדש, טוב לי !!!

עשינו את מה שעושים אחרי שם – (לא זוכרת כרגע איך קוראים לזה) – והיום אני מרגישה ממש טוב !

מצפה שעוד ישתפר – :))))))

אז המון תודה ממני

באהבה רבה

woman

אושרה

לאור אני מרגישה הרבה יותר טוב
זוכרת את כאבי הגב הנוראים שהיו לי השבוע? באתי אליך מדדה..
אני מחכה בקוצר רוח לטיפול בשבוע הבא
ממש עזרת לי,
מסתבר שכוסות רוח זה ממש קסם..

woman

צביה

אני חוזרת אליך לעדכון אחרי שינוי שם לפני חצי שנה, בחצי שנה האחרונה קרו דברים מוזרים ומופלאים, אז קודם כל , החדשות הכי מסעירות הן – התארסתי לפני שבוע , זה מה שהזכיר לי לכתוב לך, כשנפגשנו אמרתי לך כמה זוגיות זה חשוב לי אז, עכשיו , בגיל 38 התאהבתי כמו שלא התאהבתי מעולם, באיש נפלא ויש לנו קשר נהדר. סוף סוף זה קרה, כן כן 🙂 הכל השתנה לאור… הכל ! החיים שלי השתנו לחלוטין, וזה בזכותך , באלף אחוז. לא עשיתי שום דבר חריג מעבר לשינוי של השם. תודה רבה רבה.. תבואי לחתונה ? 🙂

couple

שרון ואליהב

היי לאור, אוראל, השתחרר מבית החולים שבוע לאחר שינוי השם שנתנו לו בלידה (אני אפילו לא רוצה לכתוב את השם המקולל הזה) מצבו התחיל להשתפר כשלושה ימים לאחר השינוי וברוך השם הוא מתחזק בכל יום עוד

woman

מירב

אמא של אוראל

לאור אשה אהובה
אני רוצה להודות לך מכל הלב על הסבלנות שלך אלי והעקשנות לא לעגל פינות כדי למצוא לי שם שיתן לי בדיוק מה שאני צריכה , למרות שלא הייתי לקוחה קלה בכלל ולקח זמן למצוא שם שהיה טוב וגם אהבתי אותו.
עברה חצי שנה מאז ששיניתי את שמי בעזרתך וחשוב לי  לשתף אותך במה שקורה בזמן האחרון כי חיי השתנו ואני מרגישה שהעולם נפתח אלי.
לפני חודשיים וחצי פגשתי בן אדם מדהים , הקשר שיש לנו מיוחד ומאז אנחנו ביחד ועוברים לדירה משותפת בעוד שבועיים !
עדיין קשה לי להאמין
את יודעת שבעוד ארבעה חודשים אהיה בת 39 ושלא היתה לי זוגיות בחמש השנים האחרונות, למעשה אפשר לאמר שלא היתה לי זוגיות כזאת טובה אף פעם …כבר לא האמנתי שאמצא אהבה בגיל שלי.
אבל זה קרה, בדיוק כמו שאמרת לי בפגישה הראשונה שלנו, צ'קרת הלב היתה סגורה והיא נפתחה, ואוו כמה שהיא נפתחה
זהו.. רק רציתי לשתף אותך, הלואי שהעולם כולו ידע שאת קיימת ושכמו שאת אומרת – הכל אפשרי
רק צריך להאמין ולהתמסר לתהליך.
באהבה גדולה

woman

בת אל

לאור, כשהגעתי אליך הייתי מבולבלת, ואפילו קצת מיואשת, הן מבחינה אישית והן מבחינה מקצועית.לא אחת פניתי לייעוץ,

אך דבר לא השתנה…אליך הגעתי כשאני סקפטית,ואין בי הרבה אמונה.אך החלטתי לנסות, ולתת הזדמנות, כי הרבה ברירה לא הייתה. כשהצעת שינוי שם, נרתעתי, חששתי והתלבטתי רבות. המשפחה לחצה, ובעיקר תמכה ואיתך הלכתי דרך ארוכה. את השם שיניתי, וזו היתה לידה מחדש, תשעה ירחים עברו, ויצאתי לדרך חדשה.אני ממליצה בחום למי שבמצוקה, להיפתח, לנסות ולתת לך לאור הזדמנות לשנות את המצב לטובה.

ממני, עם הרבה הערכה,

שלהי

שלהי גל

בשנה האחרונה ניתנה לי הזכות להכיר את שיטת קוד-יה לריפוי באמצעות השם ולהבין כמה כוח יש לאותיות ולשמות שלנו. כוח עצום, מטורף, וכמעט בלתי נתפס. היום אני יודע, שלכל אות, לכל שם ולכל מילה בשפה העברית יש משמעות, וההשפעה שלהם על החיים שלנו היא בלתי פוסקת. בכל רגע נתון ובכל נקודת זמן ההשפעה קיימת. וקריטית להוויה שלנו. השם שלנו משפיע על הדרך בה כל אחד מאיתנו חווה את השיעורים שהגיע ללמוד פה ואת הסיטואציות שמזדמנות לו, השם משפיע על הבריאות שלנו, הזוגיות, העשייה, החיבור לעצמינו ולסביבה, על ההגשמה שלנו, ועל הדרך לתיקון שלנו. כמה הזוי שזה נשמע, ככה זה מדוייק. אני ממליץ לכל אחד ללכת לפתיחת מפה של השם שלו ולוודא שהשם שלו טוב לו, מגן עליו, ולוקח אותו למקסימום הגשמה. אני שמח לספר סוף סוף, שאחרי שבועיים של חיפוש אינטנסיבי, מצאנו את השם החדש שלי ושל הבת שלי. הכירו את ינאי.

man

ינאי זוהר-לסר.

והבת שלי, איימי

הסיפור האישי שלי בקיצור : אני הגעתי ללאור לפני ניתוח דחוף להוציא גידולים מהשד ובית שחי. אני תמיד מעדיפה למצוא פתרונות אחרים במקום ניתוח (כי שנכנסים לבית חולים עם בעיה אחת אי אפשר לדעת עם מה יוצאים משם) אז פניתי ללאור ששמעתי עליה מקרובת משפחה שהיה לה משהו דומה.
זה היה לפני שנתיים.
התחלנו בשינוי השם שלי ואז הגידולים הפסיקו לגדול , ואחר כך גם המשכתי טיפולים אצל לאור בהומאופתיה ודיקור סיני ושינוי של התזונה ועד היום לא עשיתי את הניתוח, ברוך השם ! ואני מקווה גם לא לעשות !
הגידולים בשד מאד קטנו מאז שהתחלנו, מבית השחי נעלמו לגמרי ואני ממשיכה עד שכולם ייעלמו.
מאז לאור מטפלת בכל המשפחה שלי בכל מה שצריך, גם גוף וגם נפש, אנחנו כמעט לא רואים רופא חוץ מבדיקות תקופתיות.
וברוך השם העזרה שלה מאד גדולה ואנחנו מאד מודים על זה.
ורציתי שכולם ידעו שגם במקרים שהרופאים לא יודעים מה לעשות חוץ מלחתוך בן אדם. או לתת תרופות שהופכות את הבן אדם לזומבי , לא להתייאש, יש מה לעשות.
אני רוצה שידעו מי שמרגיש קושי בחיים שלו, אם זה בעיה בריאותית, בעיה בזוגיות, בחוסר מימוש עצמי או אפילו סתם תקיעות בחיים.
הסבל הוא לא חלק הכרחי בחיים, אצל כולם לא תמיד הכל דבש אבל אם ממש קשה יש דברים שאפשר לשנות !
תודה רבה ללאור
ברוך השם ששם אותך בעולם הזה

man

ל

היי לאור אני האמת הייתי אצלך לפני 6 שנים שיניתי אצלך את שהשם אני לא יודעת אם את זוכרת אותי אבל עשית לי פלאים! יכול להיות שבקרוב אני אגיע אליך שוב...

וואו לאור אני הגעתי אליך שבורה על החיים שלי הייתי בן אדם אנטי ללא חיי חברה שנאתי אנשים שנאתי את החיים אפשר לומר ששנאתי את הכל... הגעתי אליך מהמלצות והבנתי שאין לי כבר מה להפסיד גם ככה החיים שלי היו בזבל כמו שנהגתי להגיד... אחרי  הטיפול שלך הכל קרה בדיוק כמו שאמרת לי... מצאתי עבודה ממצאתי אהבה נהייתי מרכז העניינים היום אין מי שלא מכיר אותי לןאן שאני לא הולכת אנשיים פשוט מוקסמים ממני אוהבים אותי ברמות שלא הכרתי ממש אומרים שאני איזשהו קסם.

ואת הקסם הזה את יצרת באיזשהי דרך

Jerry

Jerry Lee-Onor

לאור, אני 'מתה' עלייך… מחר לפני 8 חודשים שיניתי את השם – והיום אני מרגישה מצויין , מעולה , בן אדם חדש, טוב לי !!!

עשינו את מה שעושים אחרי שם – (לא זוכרת כרגע איך קוראים לזה) – והיום אני מרגישה ממש טוב !

מצפה שעוד ישתפר – :))))))

אז המון תודה ממני

באהבה רבה

woman

אושרה

שמי נכון להיום הוא שירה סזאן, ואני מטפלת הוליסטית המנחה להיתפתחות אישית וניקוי דפוסי חשיבה מעכבים מהתת מודע, וטיפול בדמיון מודרך לשיחרור טראומות וחסימות מהעבר …

ברצוני להודות ללאור עבור המתנה הניפלאה – שינו השם

אני מודה לעצמי על האינטואיציה שהיית לי לעבור את שינוי השם

אני מודה ללאור על הדיוק בבחירת השם………..

השינוי שם אפשר לי מעבר הדרגתי מחיים של סגירות ותשישות לעולם אחר ניפלא שהיתגלה לי אחרי השינוי

לפני שינוי השם חשבתי שאני רוצה זוגיות אבל ממש לא היתאמצתי להכיר משהו ואחרי השינוי ניפתח בי הרצון האמיתי התשוקתי להכיר בן זוג

וגם הלב ניפתח יותר לאהוב, ולאהוב באופן כנה אמיתי יותר, תחושתי יותר

הסגירות שחויתי לפני השינוי היתה קשה. ז"א שכלפי חוץ הכל ניראה כשורה וכמטפלת תיקשרתי כראוי עם מטופלים אבל תמיד היתה תחושת ריחוק

היום החיבור לאנשים ולמטופלים בא מעומק הלב, וזה מרגיש נהדר אמנם אחרי שינוי השם קיימת תקופת היסתגלות. מכיון שלנפש ולנשמה יש את ההרגלים שטבועים בהם מזה שנים אך ניקיתי את דפוסי החשיבה הישנים מהתת מודע ומהנפש במטרה להביא את אנרגיית השם החדש לידי סינכרון עם האני החדש. בלי כל ההרגלים הישנים המעכבים

ובכן נכון להיום אני מרגישה כמו בן אדם חדש בזכות השם החדש שאיפשר לי לפרוץ את הדרך לחיים ניפלאים יותר

בברכה

woman

שירה סזאן

לאור יקרה שלנו
תודה על הליווי הסבלני והמקצועי למהדרין שלך ביצירת שם חדש למשפחתינו.
מורגש כך כל שזה לא רק "עבודה" בשבילך אלא משהו מהמפנים, מהשליחות שלך, האכפתיות שלך מורגשת לאורך כל הליווי
שינוי שם במיוחד למשפחה שלמה , היה בשבילנו מאד לא פשוט ועברנו את זה על הקשיים, בהרגשה שאנחנו עטופים באהבה
ומרגישים מעולה עם התוצאה.
תודה רבה !

couple

משפחת אורניר

ורדה הגיעה לבית החולים ללידה, לניתוח קיסרי, המרדים הכניס את צינור ההנשמה למקום הלא נכון וורדה נכנסה לקומה, העובר נפטר. 
לקח כשלושה חודשי טיפול כמעט יומיומי וממצב חסר סיכוי לחלוטין, עם נזק משמעותי למוח, וורדה התעוררה, חדת שכל ובהירה וחזרה לחיים ! .

ורדה ברונר כתבה ספר שנקרא - בשביל האהבה. בסביבות דקה 3 בסרטון היא מספרת על הטיפולים שהעירו אותה מקומה,  הספר מוקרא ע"י ריקי בליך. 


"לאור הנפלאה הזאת עשתה את הבלתי יאומן, היא והבורא הצליחו להעיר אותי אחרי ארוע של מוות קליני!, לעצמאות מוחלטת!"

ורדה

ורדה ברונר - קיבוץ פלמחים

שלום לאור  תודה מכל הלב,  אני לא אוהב לחשוף מטבע הדברים, אבל אני כותב לך כי עזרת לי מאד ונראה לי חשוב שכולם ידעו  ויבינו שזה אפשרי להבריא מבעיות שנהוג לחשוב שאין להן פיתרון.  פשוט תבדקו, אם אתם סקפטים כמוני אתם מאד תופתעו מהדיוק של האבחון ועוד יותר אחר כך מעצם זה ששינוי שם גורם לשינויים בחיים, כאלה שאין להם שום הסבר הגיוני על פי הקריטריונים של הגיון כמו שמקובל.  אז לאור גם ההתייחסות שלי להגיון השתנתה בזכותך או בגללך 🙂   אני פתוח יותר כיום להרבה דברים שקודם הייתי מאד ציני לגביהם  וזה עוד השינוי הקטן ביותר שהשם החדש עשה לי . תודה

man

אברהם

לאור אני רק רוצה להגיד תודה. זה הכל. את מכירה את הסיפור שלי  אני לא רוצה להרחיב.  אבל חשוב שאנשים ידעו שאפשר לרפא גם בעיות נפשיות בדרך המיודחת שאת פיתחת.  זה ממש מזור  ותקוה לנפש רצוצה ושבורה ושעייפה מכל הטרטורים שמי שתלוי במוסדות עובר. אני מאחל למי שצריך שלא יגיע למצב של תלות ושיגיע אליך כמה שיותר מוקדם.

woman

-

אחרי תקופה של הרבה מחשבות לשנות את שמי , הגעתי להחלטה להכנס לתהליך מורכב של שינוי השם והיום סוף סוף קיבלתי את שמי החדש אז שמי , אושר רז הוד-כהן .

אושר כהן רז

אושר רז הוד-כהן

שלום  אני מגיעה עליך דרך שכנה שלי שעשתה אצלך שינוי שם אני רווקה בת 39 כבר ואין לי זוגיות כבר עשר שנים .  אני רוצה שתשני לי את השם כמו שעשית לשכנה שלי, אנחנו חברות טובות והיא אמרה לי לדבר איתך גם היא היתה רווקה עד לא מזמן שהיא התחתנה והיא מאד מאושרת.  גם אני רוצה להיות מאושרת אני לבד יותר מידי זמן וקשה לי .  תעזרי לי בבקשה.

woman

מירה

לאור אני חייבת לך המון תודה. החיים שלי מתחילים להראות יפים, מרגיש לי טוב יותר, התסריטים שלי עולים שלבים, הסדרה מועמדת לפיתוח, הבעלות על הדירה - שחיכיתי להעברתה 5 שנים (!!!!) והייתה תקועה - אוטוטו עוברת אלי, וממש בקלות. אני נראית יותר טוב מרגישה יותר טוב הביטחון שלי עלה והיום אני מעבירה שיעור ניסיון דרמה לבנות, פנו אלי בעצמן. זה דברים שרציתי ותמיד לא הסתדרו ונתקעו.. את שליחת השם לאור, תרתי משמע, ואני מברכת אותך בהמון המון ת ו ד ה !!!!!

woman

ש.

היי לאור,  נולד לי ילד קטן ויפה, אתמול 26.5 בשעה 13:40.אשמח ואודה לך מאוד על עצתך לגבי השם. בתודה מראש ! שנינו את השם מלפני 3.5 שנים, בהן עברנו לא מעט, החל מבנינו שגדל והתפתח מבעיה נפשית מתקדמת למצב רגיל . מבחינת הבריאות שלי היא טובה והנפשית לאט לאט מתיצבת. אז מסכם בשינויים איטיים לאורך זמן ובכיוון הנכון. בתודה רבה על העזרה.

woman

א.

אני רוצה להגיד תודה ללאור, אבל יותר חשוב אני רוצה להגיד בקול רם לכל העולם - שינוי שם עוזר,  חד משמעית !  פעם הייתי ציני ולא מאמין, אם היו שואלים אותי לפני ארבע שנים הייתי אומר שזה שטויות במיץ אבל היום, ארבע שנים אחרי שינוי השם שלי, אני אדם אחר לגמרי.  אני עובד ולומד ונמצא בזוגיות יציבה וטובה, משהו שפעם נראה לי בלתי אפשרי בכלל.  לאור אני לא יודע אם את זוכרת אבל כשנפגשנו לא עבדתי והייתי חייב מעל חצי מליון שקל לבנקים ולנושים.  ארבעה חודשים אחרי ששיניתי שם הגענו להסדר ונמחקו יותר כמעט שלושה רבעים של החוב והשאר בתשלומים שעכשיו בזכות זה שהפרנסה השתפרה מאד אני כמעט לא מרגיש את זה... אל תשאלי איך זה קרה גם אני לא מבין את זה עד עכשיו .. בקיצור, אנשים, אם יש לכם בעיות בחיים ולא משנה אם זה בעיות בריאות, פרנסה , זוגיות ומה לא, תבדקו את השם שלכם כי הכל מהשם !  ושיטת קוד-יה יודעת איך למצוא את המקור לסיבות שבגללן משהו לא זורם.  תבדקו ואם צריך תשנו שם, למרות שלפני שעושים את זה זה נראה קשה. זה ממש לא סיפור כבד וזה שווה את זה.

נ.ב. אם מישהו צריך חיזוקים אני ישמח לעזור, תבקשו את הטלפון שלי מלאור. 

man

איילון

לאור יקרה, את זוכרת שנתנו לפני כשנה בעזרתך שם לאורי ושינינו את שמה של הבת שלנו ליהלי? אורי כבר בן שנה והאמת שאני רוצה לכתוב לך כבר מזמן, לא יצא וגם רציתי לחכות לראות שאני לא מדמיינת והשינויים שאנחנו רואים אצל יהלי באמת קשורים לשם... אז עכשיו אני כותבת לך כדי לספר לך מה קרה בשנה האחרונה וגם כי אני בהריון בחודש שישי (בן) , יש עוד זמן אבל תתכונני לעבוד על השם של התינוק החדש  🙂  אז אני רוצה לספר לך שהשינויים שיהלי חווה הם פשוט לא ייאמנו, מילדה מופנמת וביישנית עם המון בעיות (כולל דלקת אזניים כרונית שנעלמה) , היא הפכה לילדה שמחה והשתפרה מאד בלימודים.  ואורי ... מתוק מתוק שאין דברים כאלה... ילד נוח, בריא ופשוט קורן אור, כל מי שפוגש אותו מתאהב מייד והמילים הראשונות שיוצאות כמעט אוטומטית זה - איזה מלאך !   אני אמנם לא אובייקטיבית אבל זה באמת לא רק אני 🙂 תודה ! ונשתמע בקרוב

woman

אורנה

פעם קראו לי עינת... זה היה השם שאיתו נולדתי אי שם במושב בדרום לזוג הורים שהתלבטו והתווכחו אם לקרוא לי מלכה על שם הסבתא ז"ל... אבא התנגד כי מלכה הייתה הסבתא מצד אימא ובסוף הם הלכו על שם נטרלי - עינת. עינת דבש, זה היה שמי עד גיל 40, בגיל 40, הפכתי לרוני, לא סתם רוני, אלא רוני דבש ויז'ן, בתעשייה שאני עובדת בה, שם זה מותג, רוחניות זה לא in ומי שמשנה את שמה היא כנראה קצת מוזרה, שונה... אולי לא רק בתעשיית התקשורת. ובכל זאת החלטתי לכתוב לכם כאן וידוי חושפני ולגלות לכם שעשיתי זאת ולא רק ששיניתי אני שמחה וממליצה לכל מי שמרגיש תקוע, שלא הולך לו בזוגיות, בפרנסה או שסובל מבעיות בריאות לבדוק את הכלי הזה שרובנו מתעלמים ממנו, לבדוק את שמו... נהוג לברך "בעזרת השם", "השם יעזור", "חיים ומוות ביד השם", כשעד היום התחייחסנו ל"שם" כאלוהים, הנה כל המהות האלוהית בתוך שמו של האדם. שמו של האדם מתווה את ארגז הכלים שלו, ההתמודדות היום יומית, מה הוא לומד במסע שלו, השם יכול לעזור במסע ויכול להכשיל. שם בונה, שם הורס. לפני שנתיים, כחובבת טיולים יצאתי לטיול עם חברים, זה היה זמן קצר אחרי שהיפקתי עבור ערוץ 10 את התכנית "הכוח" שבה בדקנו כוחות של מתקשרים. באותו טיול פגשתי אישה שלימים הפכתי לתלמידתה, אותה אישה, לאור שמה, חקרה במשך 30 שנים את נושא השם ופיתחה שיטה בשם קודיה, שיטהת איבחון על פי שם/שם משפחה. להבדיל מהנומורולוגיה היא מאפשרת בחירת שם שיעזור לאנשים להתגבר על בעיות זוגיות, פוריות, בריאות, פרנסה וזאת כמובן תלוי תאריך הלידה של האדם ובהתאמה. יומיים אחרי הטיול ישבתי אצלה בשיעור והתחלתי ללמוד את השיטה. כאישה שעוסקת בטלוויזיה אבל חולמת לעזור לאנשים גיליתי כלי מדהים, אני פוגשת ביומיום עשרות אנשים ויוצא לי לעשות המון מפות קודיה ולאבחן מצבים רגישים של אנשים, הכלי של שינוי שם הוא מתנה גדולה לעידן הדלי של המאה ה-21. כמובן שהחלפת שם היא גם עניין כבד וצריך לבדוק עם מי לעשות תהליך... אני רוני ומאז ששינתי אני אדם הרבה יותר שמח לשאלות אשמח לעמוד לרשותכם.

woman

רוני

לאור המדהימה תודה רבהההה רבהההה על שינוי השם אין ספק שזה היה צעד גדול עבורי , היה שווה, זה נתן לי המון ואני מרגישה שאפילו הוסיף מזל אז שוב תודה מכל הלב

אוה

אוה אל-קנרש Cloth'e – קלוטה

ברגעים של חוסר ודאות, יש תחושה קשה של תלות ופחד וברגעים כאלה כל טוב חשוב שיש איתך אדם שברגיעה ובנחת מושיטה יד, מטפלת, מרגיעה, מביאה ידע לבריאות ברפואה הכי נכונה זה מעודד. לכן מתוך הלב נשלחת כאן ברכת תודה לאדם המופלא שליוותה בעת צרה. לאור המשיכי לעזור, ועל כל מי שפונה אלייך לשמור . תודה תודה תודה

נאיה

נאיה

היי לאור ,רציתי לעדכן אותך שאני בחודש 3 ! אחרי תקופה של שנתיים טרטורים , מסתבר שרק שינוי שם אמיתי עם כוונה אמיתית שלנו מכל הלב הובילו למהלך המנצח! אני מודה לך על הכל! תודה על הסבלנות לאורך כל הדרך, מקווה שהקב"ה יאיר לך את הדרך ויוביל אותך למינוף והצלחה בכל אשר תבחרי. מבטיחה לשלוח לך תמונות של דור ההמשך ,הרי נצטרך למצוא גם שם יחד !

ויולה

ויולה

My name is Naya Klor (formerly known as Deborah Kamin). I live in South Carolina USA and I'm over 40 years old. Since I can remember I have always had problems with my menstruation (or lack thereof). As a result of that, on May 2013, I was diagnosed with Endometrial Cancer . My approach to this diagnosis was to search for healing in a more natural way, which included becoming a vegan and using homeopathic remedies. After doing this I felt great, but I still did not menstruate. I was then introduced to Code Ya and Laor by my mother in-law who lives in Rishon-Lezion Israel and after being diagnosed by Laor via skype, I decided to go through the process of changing my name in order to solve this problem by balancing the flow of energy in my body. Within two to three weeks of when I started to use my new name I started menstruating. About a month and a half later it happened again, then another month later, and the following month as well. This is the first time in my life that I am getting my menses regularly. This has been a wonderful experience and one that I would recommend to anyone seeking to change their lives in many  aspects other than just health.

נאיה קלור

Naya Klor

אין מילים שיכולות לתאר את המצב הזה של לפגוש את המוות, ואז לפגוש שוב את החיים , מודה לאלוהים שפגשתי את לאור, שהצילה אותי, הכי פשוט להגיד זאת האמת, אני יודעת שהרופאים חושבים שזה היה הנס הזה שהסרטן התנקה מהגוף, אחרי שהיו גרורות בעצמות וריאות והרופאים כבר הקציבו לי זמן חיים, ואז היו בהלם ממה שקרה ואמרו : זה נס.. (גם אני עדיין בהלם, אין לי מושג איך זה קרה, אבל את חישבת קודים , מספרים ומתמטיקות ומוזיקות וידעת בדיוק מה יקרה ומתי) אמרת הרבה פעמים שאת לא מבטיחה דבר, רק עושה מה שאת יודעת לעשות ומקווים לטוב, אבל כל מה שאמרת שיכול להיות היה. אני הגעתי אליך ”במקרה“ (אבל אני כבר לא מאמינה במקרים) אז מתפללת שהלוואי שכל מי שצריך ידע איך להגיע אליך, אני ישמח לעזור בזה במה שאפשר. כי חשוב שידעו שיש רפואה אחרת. אמיתית. שעוזרת גם לכאלה שאפילו לא מאמינים.. גם אני הייתי חשדנית כלפי עולם הרוחני לפני שפגשתי אותך כל המחשבה שלי היתה שונה לגמרי בנושא של הריפוי והשתנתה 180 מעלות בזכותך

woman

ליסה ב.

שלום לאור שאלת מה השתנה מאז שעשיתי שינוי שם ואת הטיפול אצלך, שהיה לי לא פשוט בכלל, זוכרת שהיה לי קשה לעשות שינוי כי אני בן בכור ואמרת שיש בעיה בשם משפחה ממש התנגדתי? יש לי עוד שני אחים אבל בכל זאת אז חשבתי שהמשימה לשאת את השם וההמשכיות של אבי בעיקר עלי, עכשיו שנה אחרי השינוי כל כך הרבה השתנה בחיי ,גם סדר עדיפות שונה לגמרי היום מבין שהחיים קצרים וכדאי לקחת מהם את המקסימום האפשרי. אז החיים שלי היו ממש בסכנה, הבריאות והזוגיות שלנו היתה על סף פירוק. הכל התהפך לטובה ! לאור…תודה ענקית אנחנו עדיין לא בדיוק מבינים איך אבל זה מדהים , יש ביננו חיבור חדש, שונה, אני מצליח הרבה יותר להכיל ולהקשיב, בכלל אני הרבה יותר רגוע וזה משפיע על כל הסביבה. בעיקר אני עברתי שינוי ומכאן לדעתי כל השינוי החיצוני נובע. ויש הרבה שינויים ואנרגיה שונה מהסביבה שלי מאשתי והילדים בעיקר, עבודה.. כן החלפתי עבודה (הייתי מאד לא מרוצה ולא מתוגמל) קיבלתי ג‘וב חדש, מאתגר ומעניין , משכורת מצוינת והרבה פחות נסיעות. ואולי הכי חשוב, המיגרנות נעלמו פשוט, (אני חושב 3 חודשים בערך אחרי השינוי) יום אחד היה כאב חלש הרבה מהרגיל, למחרת כלום ומאז לא חזרו.

woman

-

שלום לאור שיניתי את השם במשרד הפנים לפני שלושה חודשים, בעזרת השיטה שלך, אני לא יודע אם זה קשור אבל מאז אני חווה דברים מאד משונים. למשל אני יכול לישון עכשיו כמעט לילה שלם בלי הפרעות, מה שקודם לא היה אפשרי בגלל הכאבים, הייתי מתעורר כל שעה שעתיים ולפעמים לא מצליח לחזור לישון.  כאבי הראש שלי כמעט נעלמו שזה ממש קשה לי להאמין, אני מתעורר בבוקר ומחכה לראות מתי כאב הראש יגיע וכל יום אני מופתע מחדש 🙂 , גם כשיש כאב ראש זה כבר לא המיגרנות הבלתי נסבלות שהיו בעבר. גם הנפיחות ברגליים ירדה מאד ועשיתי בדיקות דם לפני יומיים, אני מחכה לתוצאות, אני אשלח לך כשהם יגיעו, אני מאד סקרן .  תודה

man

ירון

היינו אצלך לכיוונון לפני ארבעה חודשים, אחרי שינוי שם, עם אחי , שהיום קוראים לו רניאל, כשהיינו אצלך המצב שלו היה מאד קשה נפשית ופיזית והיום אני שמחה לכתוב לך שיש שיפור משמעותי, הוא התחיל לתקשר איתנו, לא רצוף ולא לגמרי ברור , אבל הוא מתקשר ואנחנו מאושרים. הרופאים מופתעים מאד מהמצב בחדש וכמובן שאומרים לא לטפח תקוות גדולות, אבל אנחנו דוקא אופטימיים ורואים כל יום התקדמות קטנה. אוהבים אותך מאד , תודה

man

-

כשהגעתי ללאור כבר רציתי לשנות את השם שלי. אני דתי ויודע שאלוהים ששומר עליי אבל הרגשתי מאד עמוק שהגיע הזמן לשינוי. חברה שלאשתי המליצה על לאור ושיטת קוד-יה והביאה לי את המספר . גם בקבלה הרבה אומרים ששינוי שם עוזר בחיים אז החלטתי לנסות. התהליך לא היה פשוט: הרגשתי מאוד חשוף ופגיע, והאמת שגם היה לי קשה להיפתח ככה, אני חייב להודות. אבל לאור באבחון שעשתה לי ידעה עלי הכל והראתה לי דרך למצוא את האור הפנימי שלי ולחבר אותי חזרה לחיים, לרצון ולשמחה, אחרי שינוי השם, אני מרגיש הרבה יותר"קל" , קשה לי להסביר את זה במילים. אני פשוט מרגיש שהכול יותר הולך לי בקלות, תודה רבה, רבה לך, לאור. שאלוהים תמיד יהיה איתך ושתמיד תוכלי לעזור ולתת את האור שלך לאנשים .

woman

Lak Shimron

אני רוצה להודות לך על כל התהליך של החלפת שם ושם משפחה.. זה היה תהליך ארוך אבל בסוף הגענו לתוצאה הכי טובה. אני רוצה להודות לך על הסבלנות ועל זה שסבלת אותי גם שהייתי בלתי נסבל ופזיז (רציתי תוצאה מיידית..) אבל הסבלנות השתלמה ובסוף מצאת לי את השם שאני הכי שלם איתו וכמובן שאין לי ספק שבחרתי (אחרי הרבה חיפושים) בבן אדם הנכון שידריך אותי בכל התהליך הזה ויכוון אותי למציאת שם שהכי נכון ומדוייק עבורי. אז אני ממש מודה לך על הכל ולאלה שקוראים את הפוסט הזה ומרגישים שהם גם צריכים שינוי בחיים אז לאור נהלל היא הכתובת המדוייקת.. ממליץ בחום!!

man

ליאור מ.

לאור יקרה, רציתי להגיד לך תודה, עברו רק כמה ימים מאז שהודעתי לעולם על שינוי השם שלי וממש מיד התחלתי להרגיש בשינוי לטובה… קודם כל הגיע הבכי ותחושת החנק בערך יומיים וביחד עם זאת גם תחושה של שלמות ושלווה פנימית. אני בהחלט הרבה יותר מאושרת בתוך העור של עצמי ומתרגשת לראות איך החיים יראו בעוד שנה מהיום. יש לך שליחות מיוחדת ואני מאחלת לך את כל ההגנות והאהבה שיש ליקום להציע. ואם אתם קוראים זאת ועדיין מתלבטים האם לשנות את שמכם אז אני יכולה להגיד לכם חבל שלא הכרתי את לאור נהלל כמה שנים טובות קודם

גליה

גליה זק-נבו

לאחר כמעט חודשיים שאני ולאור היקרה מתקשרות לגבי שינוי השם משפחה, שבהחלט מומלץ למי שצריך הגענו לתוצאה! אני ממש שמחה על השינוי ומקווה לראות תוצאות בהקדם! הגעתי ללאור דרך מקורות אמינים מאוד ומוכחים . היחס היה מדהימים וקיבלתי המון המון הבנה מהצד שלה בנוגע לבקשות אישיות…הלוואי שה9cebcdיה לכולנו את האומץ להתמודד עם שינויים גדולים שרק יתנו לנו עתיד מאוזן יותר, תודה על הכל

woman

שיר ניבלוב עדי-הס

תודה על הליווי הקשוב והאכפתי בתהליך הכל כך לא פשוט הזה של שינוי שם ותהליך ההבראה, את היית שם כל הזמן בשבילי ועל זה אני מודה לך , לא עזבת אותי לרגע, לא חישבת שעות וזמן זה נדיר וזה כל כך חשוב כשהחיים נשמטים ממך בהפתעה, שמישהו באמת יהיה איתך, מישהו שמבין ובעל ידע כמוך, זאת מתנה מאלוהים שקיבלתי מי יודע למה זה הגיע לי תודה לך מלאכית שאת בדיוק מי שאת שבחרת להיות במקצוע הנכון , בזמן הנכון , תודה לבורא שעזר וכיוון כך שגיליתי ומצאתי אותך

woman

נ. אורליאן

לאור יקרה,הגעתי אלייך כאילו משהו מושך אותי, ללא כל מחשבה רציונאלית. אני לא מאלו המחליפות שם. אפילו שלא אהבתי את שמי הקודם. לא היתה לי שום פנטזיה לשם אחר, והנה זה קרה. מהרגע בו התחלתי את התהליך, הרגשתי שאני כבר לא יכולה לחזור אחורה (אפילו שהיו פעמים שרציתי…).וטוב שכך.מעולם לא הייתי אדם מופנם, וכבר ידעתי מה הייעוד שלי בחיים כשנפגשנו. יחד עם זאת, חייתי בתחושה שיש מעלי תקרת זכוכית שאני לא מצליחה לפרוץ. מבט חטוף במספרים הספיק לך להבין ולהבהיר לי מאיפה זה בא ומה עלי לעשות.בחרתי לעצמי שם שאני אוהבת ומאז השמיים פתוחים. פרצתי את הגבולות של עצמי. אני עדיין מתפתחת וגדלה מיום ליום, האינטואיציה שלי התחדדה, החיבור שלי לעצמי חזק וברור מאי פעם, ההבנה מי אני… היום הזהות שלי והעיסוק שלי הם אחד, אני עוסקת בתחום הכי קרוב לליבי, מצליחה להגיע להרבה אנשים, לעזור להם וללמוד מהם, ומודה ליקום כל יום מחדש על המתנות שאני מקבלת.

מודה גם לך. באהבה רבה מכל הלב. גם את מתנה גדולה-גדולה בחיים שלי

אלי

אלי זהר-ניב

אתם מכירים את זה שאתם רוכשים דירה חדשה, רכב חדש, או עושים איזה שינוי דרמתי בעיצוב הבית 3-6 ימים בערך קמים בבוקר והדבר הראשון שאתם עושים זה חושבים על החידוש הזה מין התרגשות עדינה כזו? זו ההרגשה שקיימת בי מאז המפגש עם לאור רז נהלל!!! תודה רבה לך על החיים החדשים שקיבלתי בזכותך!!!מודה גם לך. באהבה רבה מכל הלב. גם את מתנה גדולה-גדולה בחיים שלי

אורון עוז

אורון רז עין-גל

היי שמי אפרת ואני רוצה לשתף אתכם במקרה מיוחד שקרה לי.
אני גננת, בשנה האחרונה הייתי צרודה מאוד והגעתי למצב שלא הייתי מסוגלת לדבר.
הלכתי לרופא אף אוזן גרון שאמר שיש לי פוליפ ואני זקוקה לניתוח הוא שלח אותי ישר לניתוח, החלטתי לקבל חוות דעת נוספת ופניתי באופן פרטי למנהל מחלקת אף אוזן גרון באחד מבתי החולים הוא קבע שמדובר ביבלת וכנראה שלא יהיה מנוס מניתוח!
הוא הפנה אותי לקלינאית תקשורת אך בשל המצב החמור הקלינאית לא הייתה מסוגלת לעבוד איתי ואמרה שאחזור אליה לאחר הניתוח.
קבעתי מועד לניתוח על מנת להוציא את היבלת ממיתריי הקול.
לפני מספר חודשים התייעצתי עם לאור והיא המליצה לרכוש תליון מיוחד שנעשה בשיטת קוד-יה, התליון הותאם לי אישית לפי הבעיה האישית שלי, על פי שם ותאריך לידה. התליון עשוי זהב (חומר מחזק) ובנוי ממגן שלמה(מגן דוד תלת מימדי) מסביב לתליון חרוט פסוק מספר תהילים ובתוך התליון מצויה אבן תורכיז המחזקת את צ'קרת הגרון – חיזוק שהייתי זקוקה לו.
את התליון קיבלתי לפני חודש וחצי בערך וענדתי אותו יום יום על צאוורי.
לפני שבועיים חלה הטבה משמעותית בקולי והצרידות נעלמה באורח פלא.
ביקרתי אצל קלינאית התקשורת שהייתה המומה וייעצה לי לפנות שוב לרופא לפני הניתוח.
השבוע, 4 ימים לפני הניתוח פניתי לרופא, הרופא ביצע בדיקה מיוחדת עם מצלמה וקבע שהיבלת נעלמה.
שאלתי אותו כיצד יתכן שיבלת כל כך גדולה נעלמת והוא אמר שאין לו הסבר והוא לא נתקל במקרה זהה, בקיצור…לא היה לו הסבר הגיוני עבורי.
בליבי ידעתי את התשובה התליון שקיבלתי מלאור עם כל כך הרבה הגנות שטמונות בו עשה את העבודה.
הניתוח כמובן בוטל.
אני מודה ללאור מקרב לב

אפרת

אפרת כהן ברוך

שיניתי שם פרטי בשיטת קוד-יה אצל לאור ואני חייב לציין שהשינוי לא מאחר להגיע.

בעבר בכלל לא הבנתי כמה משמעות והשפעה יש לשם על החיים, לא הבנתי איך האותיות מתקשרות ליום יום שלי, היום, חצי שנה אחרי השינוי, אני לא יכול להגיד שאני מבין את כל התורה, טיפה בים, אבל אני נדהם לגלות שהתחושה שלי , ממש בכל בוקר מחדש, שונה לגמרי מפעם. אולי זה ישמע מוזר אבל אני ממש מרגיש כאילו שהעולם "אוהב" אותי יותר, אחרי שנים של חוסר מנוחה והרגשה שהכל הולך הפוך ותחושה של חוסר מימוש בהרבה תחומים בחיי, אני מרגיש בריא ומאוזן, רגוע יותר מאי פעם, יותר שלם ורק חצי שנה עברה  אבל הכי חשוב זה שאני מרגיש בטוח בעצמי ומחכה בהתרגשות ושמחה לבאות.

זה ממש לא ייאמן שלכמה אותיות בשם יש כוח ליצור שינוי כזה משמעותי…

לפעמים פשוט לסמוך על הבן אדם הנכון זה מספיק.

תודה

man

רועי מנשה

לאור יקרה שלום
הגעתי אלייך אחרי כמעט עשור של נסיונות להרות, טיפולים והפריות שלא הצליחו, כאבי לב וגוף שלא יתוארו, רק מי שעבר את התהליך הזה יודע כמה זה קשה מכל הבחינות… במיוחד התסכול והדיכאון אחרי הכישלון כל פעם מחדש.
כשהגעתי אלייך לאבחון לפני חמש שנים, ידעת להגיד לי מה הבעיה למרות שאני שתקתי כי רציתי לדעת אם מה שאומרים על היכולות שלך אמיתי ולא סתם סיפורים שמתנפחים מפה לאוזן.
אמרת לי משהו שנחקק בזכרוני, לא בגלל המשפטים שאמרת אלא בגלל שנתת לי תחושה שלא חייבים לסבול, שהפיתרון קל יחסית וקרוב וזה היה בשבילי כמו אויר לנשימה.
אני חושבת שמההתרגשות והציפיה למפגש זה הרגיש כמו חלום מטושטש אבל אני ממש זוכרת שדיברת על אות מסויימת שחסרה לי במטריצות , סיפרת לי את סיפור אברהם אבינו ושרה שגם אצלם היתה חסרה אות , אמרת דברים ככ נכונים ממש ראית אותי לעומק למרות שלא הכרנו ! המפגש ביננו היה מאד מרגש עבורי…
עכשיו חזרתי אלייך שוב כדי לתת שם לילד לילד השני כבר. אני שולחת לך תמונות במייל
ואני כותבת את המכתב הזה כדי שנשים שהיו במצבי ידעו שלא חייבים לסבול , יש פיתרונות , מפתיעים, אולי חריגים בעיני מי שלא מכיר ולא תמיד מובנים לכולנו אבל עובדים !
אין מילים שיכולות לתאר את התודה שאני רוצה להגיד לך,
ממני ומכל משפחתי הגדלה בהדרגה.
מתי את פותחת קורס ? ( חייבת ללמוד את זה כדי שאוכל גם אני לעזור לאחרים )

woman

אלונה

לאור יקירה שלום אני רוצה לעדכן על שינויים לטובה לשמחתינו אנחנו בהריון !!! . עוד חצי שנה נבוא אליך לתת שם לילד 🙂 מאושרים לגמרי.. תודה על הטיפולים, תודה על הסבלנות, האכפתיות והאהבה שאת מקרינה הצלחנו במקום שלא נתנו לנו הרבה סיכוי, אין מילים כמה שאנחנו מודים לך

couple

יעל ורן

 אל לאור הגעתי אחרי משבר ארוך וממושך ואפילו כרוני שנמשך כמה שנים , והחמיר ולא נמצא לו פיתרון באופק. ידעתי שאין לי ברירה, ככה אני לא יכולה להמשיך לחיות, ידעתי שמגיע לי יותר, שאני מסוגלת ליותר.. לפני 9 שנים הגעתי ללאור ושיניתי בעזרתה והנחייתה, את שמי - כבר בטיפול הראשון שהיה מלווה אף בתרופות הומאופתיות ודיקור שבועי , הרגשתי בשינוי משמעותי. לאחר 9 חודשים הכרתי את בעלי , ואחרי שנה וכמה חודשים נישאנו. במהלך השנים היו עליות ומורדות , אך בעזרת הדיקור והתרופות ההומאופתיות (שהעיקר הוא השם המאזן שברקע), התגברתי בעזרתה של לאור על הכל.., הריונות ולידות שאף עזרו לי להיות מאוזנת כפי שאני יודעת שאני יכולה . כיום אני נשואה 7 וחצי שנים (חמסה), אמא לשתי בנות משגעות, עובדת כבר 9 שנים באותו המקום, מתחילה ללמוד בקרוב ליווי התפתחותי לתינוקות, נוהגת, מתפקדת כמו כל בחורה רגילה שלא עברה משבר (למרות שבימינו מי לא עובר?) מקיימת מערכות יחסים עם חברות וחברים בצורה רגילה ביותר (דברים שלא היו כל כך פשוטים בתקופת המשבר) .. . השינוי הנוסף הזה גרם לי להפתח עוד יותר לעולם בצורה בריאה ונכונה ,ולהנות מדברים שאני עושה... הרבה עבודה, אבל כל זה לא היה מתאפשר בלי שינוי השם ובלי הגעתי ללאור. אני מודה לאלוהים על שכיוון אותי אלייך ואם רק היית יודעת כמה שאני מודה לך, שקיבלתי את החיים שלי כמו שבאמת מגיעים לי:)

woman

אוהבת, אושרה

היי  לאור תודה על השם לתינוק החדש שלנו  לקח זמן אבל הנה התאקלמנו...אנחנו מאד מרוצים,  יושב עליו כמו כפפה הראל הקטן מקסים ורגוע. פשוט רואים עליו שיש לו שם טוב.   כמו איזה חכם סיני עתיק במדיטציה חחח שרק ימשיך ככה גם כשהשיניים יתחילו לצאת  רק תמשיכי לעזור לאנשים בסבלנות המדהימה שלך והיכולת לתת לכל אחד בדיוק מה שהוא צריך !  אוהבים אותך 

couple

שרון ויקי

היי לאור, רוצה ראשית להודות לך על המפגש אתמול.יצאתי בתחושה של "הלם" - מהדיוק והמקצועיות - כמו אדם ששם פנס על הדרך ועל האדם. מעבר לסבלנות ולהבנה הכל כך עמוקות שהפגנת. זה היה בלתי יאומן !!!ובכלל, הנושא שכל כך מרתק אותי ואני חוקרת אותו ומתעסקת בו כל כך הרבה שנים. עולם הויברציות, הרוח, החיבור של רוח לחומר, ואיך הם באים לידי ביטוי בסביבה ומשפיעים על האדם.

יונית לאונר

יונית לאונר

לאור אני מרגיש צורך לשתף אותך במה שאני חווה בחודשים האחרונים מאז שינוי השם.  עברו כבר חמישה חודשים מאז ורק עכשיו אני מבין למה התכוונת כשאמרת שחיים חדשים מחכים בפתח, עד עכשיו היה לי קשה מאד.  בחודש הראשון ממש קיללתי את עצמי, עם כל אחד שקיטר וצחק וזילזל בשינוי הרגשתי שאני רוצה לקבור את עצמי במקום. במקום להעמיד אנשים במקום, איבדתי ביטחון,כדי לא לדאוג כל הזמן הזכרתי לעצמי שאני צריך לפעול מתוך אמון , כי דייקת כל כך באבחון שעשית לי... האמת, אני טיפוס מספיק חשדן בשביל לבדוק לפני כל פעולה. אז גם קראתי את כל המכתבים שאנשים שלחו ואפילו התקשרתי לכמה אנשים שכתבו , כולם כולם אמרו אותו דבר : אל תפחד, תעשה את הצעד, זה ישנה לך את החיים,  זה נראה קשה בהתחלה אבל להמשיך באותה דרך תקועה, הרבה יותר קשה" .  אז חשדתי בכל מילה, כי היתה לי התנגדות, אבל עכשיו אני יכול להגיד שהם צדקו !  החלפתי עבודה וטוב לי, הכרתי מישהי מדהימה! אנחנו יחד חודשיים, אמנם זאת התחלה אבל זה שונה מקשרים קודמים שהיו לי , אף פעם לא היה לי קשר כזה רגוע ואמיתי שמרגיש כאילו שנינו ביחד זה מה שצריך להיות.  ואני באמת מרגיש שאני נושם , מרגיש בטחון , מרגיש שמחה ! משהו שחשבתי שאין לי בכלל.  תודה, אני ימשיך לעדכן

man

ירון ש

לאור את לא תאמיני  , אולי את כן, אבל כל מי שאני מספרת לו לא מאמין,  אני בשוק איך ידעת שזה בדיוק מה שיקרה ?  זוכרת ששאלתי אותך על אחי, שהוא איש עסקים ואמרת לי להגיד לו להזהר מהשקעות השנה, במיוחד בחו"ל שזה עלול להיות בעייתי מבחינה חוזית והפסדים כספיים?  סיפרתי לו והוא כמובן היה ציני ולא מאמין, אבל יצא שהיתה לו הזדמנות לעיסקה מעולה בברלין והוא הלך על זה.  הכין חוזה אצל עורך דין מצויין (ויקר מאד) הכל נראה מאד רגוע. אני כמובן לא הייתי רגועה.. אבל אחי איש עסקים עם המון נסיון. סמכתי עליו.  עבר חודש אחרי חתימת החוזה וכל הבועה התפוצצה לו בפנים.  התברר שאחי חתם חוזה עם מישהו מברלין שפשט רגל וזאת היתה הדרך שלו  לנסות להציל נכסים ברגע האחרון, לכן המחיר היה ככ טוב, בגלל הבעיה שהיתה לו שם הוא ניסה למכור לאנשי עסקים מחוץ לגבולות המדינה אבל הסתבר שהנושים כבר שמו יד על כל הנכסים, כך שהם בכלל לא היו שלו ולמכור אותם היתה פשוט הונאה.  בקיצור , סיפור לא טוב שנגמר בהפסד כספי מאד גדול.  אבל מה שכן את הרווחת מאמין חדש. אח שלי רוצה להגיע אליך מאד בקרוב . הוא חוזר לארץ בעוד שבועיים ויתקשר אליך. 

woman

שוש קמרון

לאור היקרה !

אני רוצה להודות לך מכל הלב על שינוי השם והעזרה הרבה שהושטת לי. אחרי תהליך לא פשוט שעברתי בחיים  קבלתי מוצא ודרך. אני מרגישה הרבה יותר טוב ודברים מתחילים להשתפר. לכל מי שמתלבט בעניין אני יכולה להמליץ בלב שלם על לאור ועל שיטת קודיה שעוזרת מאוד לאזן אתהגוף והנפש וכתוצאה מכך מאפשרת לנו לחיות חיים הרבה יותר שמחים ומאושרים . לאור, מי שזוכה לפגוש אותך הרוויח!!! שיהיה לך חג שמח,אושר ושמחה.

woman

הודיה

לאור אני כותבת לך דברים מאד משמחים, אני בטוחה שזה לא יפתיע אותך אבל אני, שהייתי מאד סקפטית וקצת עשיתי לך חיים קשים, חייבת להודות באמת,  אני מרגישה מעולה ! להזכירך עשינו שינוי שם משפחה לכולם , אז אני לא יודעת איך להסביר את זה אבל רוני השתפרה מאד חברתית בחודשים האחרונים, מהילדה הביישנית והמסוגרת שהיא היתה היא נעשתה פטפטנית כבר אי אפשר לסתום לה את הפה ! 🙂 אני קיבלתי עבודה חדשה סוף סוף ואני מאד מרוצה, אחרי המון חיפושים ושנתיים שלא עבדתי כמו שאת אולי זוכרת, ד"א כמו שאמרת בדיוק גם הזוגיות השתפרה מאד. לא ייאמן ממש . אולי כי אמיר הרבה יותר רגוע ואנחנו מצליחים באמת לתקשר עכשיו.  ומאור הקטן, פשוט מתוק, (דלקת האזניים הכרונית נעלמה ! שישו ושמחו 🙂 )  אמשיך לעדכן אותך כפי שביקשת, ובשמחה תשתפי את המכתבים שלי ואם מישהו צריך הסברים אתן בשמחה,  אני מפנה אליך את כל מי שיש לו בעיות וצריך עזרה .  תודה רבה 

woman

שרון אור דהן

הטיפול של לאור ושינוי השם גרמו אצלי לשינוי של בערך 180 מעלות לטובה כמובן.. הגעתי ללאור והיא מיד ראתה שצריך שינוי דחוף – כמובן שידעתי את זה כבר – רק לא ידעתי שששינוי שם יעזור כל כך – (למרות שתקווה ברוך השם היתה) הגעתי אליה חולה –עם בעיות נפשיות ומחשבות וחרדות ולא בתפקוד מלא, לקחתי כדורים פסיכיאטריים , למרות שעבדתי, לא ממש חייתי בדיוק. שיניתי מיד את השם ,עברנו' (כשלאור איתי), עליות ומורדות . עכשיו אני ברוך השם בריאה , מתפקדת יותר טוב אני חושבת מרוב האנשים 'הרגילים' שאני מכירה , עובדת , מתחילה ללמוד בקרוב, הכל כמו כל אישה בריאה ונורמלית בגילי . אם תשאלו אותי אני יודעת בוודאות שבלי הטיפולים ושינוי השם כמובן אצל לאור , לא הייתי מצליחה לצאת מהמצב החולה שבו הייתי וכמו שאומרים , ברוך השם תודה לאור על הכל 

woman

-

 רציתי להביע את תודתי הרבה על עזרתך המרובה ועל השינוי המדהים שעשיתי בחיי בזכותך ובזכות שינוי השם שלי. ... אין לי מספיק מילים לתאר לך את האושר והשקט הפנימי שיש לי היום תודות לשינוי שעשיתי. עשיתי את שינוי השם לפני כ- 8 שנים , לא כי האמנתי באמת שיהיה לי שינוי , אלה כי חשבתי מה כבר יכול להיות יותר גרוע?.. גם ככה אני לא אוהבת את שם המשפחה שלי..... והיום , לא רק שהתחתנתי בזכות שינוי השם, אני גם לא מוכנה לשנות את שם המשפחה החדש שלי לשם המשפחה של בעלי....אני תמיד אומרת לו, שהוא לא רוצה שאני אחליף את השם ,כי אחרת אני לא אהיה מי שאני כיום.....מלאת אהבה , אכפתיות.... ובעיקר מאוזנת מכל הבחינות.... והוא אכן יודע זאת ולא מפסיק לומר לי שיש לו את האישה הכי טובה בעולם. כן, זה בדיוק מה שעשה לי שינוי השם...הוא שינה לי את כל מערך האנרגיה שהיה קיים בי, כך שקיבלתי אנרגיה חדשה , כזו שאפשרה לי לחשוב או לעשות דברים שבעבר לא חלמתי שאוכל לחשוב ולפעול כך. פשוט נולדתי מחדש, והכי חשוב....קיבלתי ארגז כלים מלא וחדש שמאפשר לי להתמודד היטב בחיי היום יום עם החיים הלא קלים שיש לנו בעולם הזה ...והעניק לי תכונות חדשות ואופי אחר. היום , אני בהחלט יכולה לומר שאני מאושרת באמת , מלאת שמחת חיים, שלווה נפשית , ביטחון עצמי , רגשי וכלכלי, לא מפסיקה לחייך ולהאמין בטוב, ובעיקר מרגישה ברת מזל..... מרגישה ברת מזל כי האל שלח לי אותך....את המלאך שלי כבר 8 שנים ... כן, הזמן טס מהר ורק אתמול זכור לי השיעור הראשון שלי אצלך.....החוויה הבלתי נשכחת בלשמוע דברים, שסוף סוף עונים לי על כל השאלות ששאלתי בחיי ואף אחד לא ידע לתת לי תשובות כאלה, שארגיש בבטן כי זו התשובה הנכונה.

woman

אורנה

שלום לאור יקרה ואהובה אני רוצה להודות לך מכל הלב על הסבלנות המדהימה והעבודה היסודית שעשית בתהליך הכל כך מורכב הזה של מציאת שם לתינוק החדש שנוסף למשפחתינו.   אנחנו אוהבים מאד את השם המקורי שקיבלנו ומרגישים בטוחים בו וזה גם כל כך מתאים לו 🙂  נמשיך לשתף אותך ולשלוח תמונות של המתוק שלנו את מדהימה,  תודה מכל הלב דש חם וחיבוק מכל המשפוחה. 

couple

שרון ואלי

ללאור המדהימה! אני רוצה להודות לך על כל התהליך של החלפת שם ושם משפחה.. זה היה תהליך ארוך אבל בסוף הגענו לתוצאה הכי טובה. אני רוצה להודות לך על הסבלנות ועל זה שסבלת אותי גם שהייתי בלתי נסבל ופזיז (רציתי תוצאה מיידית..) אבל הסבלנות השתלמה ובסוף מצאת לי את השם שאני הכי שלם איתו וכמובן שאין לי ספק שבחרתי (אחרי הרבה חיפושים) בבן אדם הנכון שידריך אותי בכל התהליך הזה ויכוון אותי למציאת שם שהכי נכון ומדוייק עבורי. אז אני ממש מודה לך על הכל ולאלה שקוראים את הפוסט הזה ומרגישים שהם גם צריכים שינוי בחיים אז לאור נהלל היא הכתובת המדוייקת.. ממליץ בחום!!

man

אלון רהב

מקודדים מספרים על מה שחוו בקורס קוד-יה:

?מהי קוד-יה קוד יה הנה שיטה ממוקדת לאבחון וריפוי , המאפשרת לקבוע באופן מדויק מהו המערך האנרגטי של האדם ובכלל זה מהו מצבו האנרגטי , המנטלי , הרגשי והפיסי ,ומהן הסיטואציות הרגשיות , מנטליות והפיסיות עימן יצטרך האדם להתמודד , הקביעות כאמור מבוססות על שימוש בטכניקת ניתוח ועיבוד בלעדית המתייחסת לכל אות ואות המרכיבה את שמו של האדם כאל מהות אנרגטית ,המקיימת עם שאר האותיות ,מערכת יחסי גומלין של איזון והפרת איזון מבחינה אנרגטית ביחס לזמן וביחס לכל דבר בעל שם הנמצא בסביבתן , והלוקחת בחשבון את המשמעות של תבניות אנרגטיות שונות , הנוצרות מחיבור האנרגיות, על פי נוסחאות ייחודיות . כמו כן , נבדקת מערכת יחסי הגומלין בין התבניות השונות על פי מדדים של איזון , עודף וחוסר בין המרכיבים השונים של התבניות , והתבניות עצמן כמכלול . ניתוח התבניות כאמור ,על בסיס מערכת יחסי הגומלין בדגש על מצבי איזון , חוסר ועודף , והפרשנות המעשית של תוצאות הניתוח , מבוססים על מפתח ייחודי שפותח לצורך כך על ידי ממציאת השיטה הגב' לאור נהלל. בתמצית, השיטה מנסה להציע לנו הסברים בנוגע לשאלות שונות הקשורות למאפיינים הגלויים והסמויים הנמצאים בכל אחד מאתנו , לתהליכים אותם אנו עוברים והסברים למצבים שונים בהם כל אחד מאתנו נתקל במסעו בחיים . התבנית מספקת אינפורמציה בנוגע לכישורים , יכולות , פוטנציאל , ומבנה הנבדק ברמות הפיסית , הרגשית, מנטלית ורוחנית. האינפורמציה המתקבלת תנוסח במונחי אופי, כישורים , יכולות וכד' כמו כן, הייעוץ וההכוונה המבוססים על שיטה זו תורמים להבנת משמעות חיינו וייעודנו בעולם הזה.

man

אבי גולן

נאור גת ישייב, בסיום קורס מקודדים מספר במה העשיר אותו הידע של שיטת קוד-יה, כיף לשמוע ♥ #קורס קודיה #קורסים #מרכזקודיה #לאורנהלל #לאור #רוחניות # ריפויבמוזיקה #צליליםמרפאים #אבחוןוריפוי #בריאות

לאור, כשהתחלתי ללמוד אצלך את הקורס הבסיסי, היו הרבה מאוד דברים שנראו סתומים, וקשים לעכול. ביניהם המשפט שהוא תמצית החיים: הכל צפוי והרשות נתונה.

במסגרת השעורים המרוכזים, לימדת אותי בעיקר להתבונן, להתבונן באופן עמוק בכל אות וכל מספר, לשים לב לכל רחש לכל איוושה שמתרחשת בחיים שלנו, לכל שם ודמות שנוכחת בחיים שלנו, לאתר את ההשפעות, לשחק עם הצבעים כמו צייר, להבחין בגוונים ובתתי הגוונים. לחוש את השינויים הדקים,

להיות מודעת לכל אות לכל מילה. כיוון שכל גוון שנוסף משנה את המהות והמשמעות של התמונה. ובחלוף הזמן, שקעו התובנות האלו לתוכי, והשינויים הדקים הקטנים חברו אחד למשנהו, ואני היום אדם אחר. ושוב הספינה שלי אינה נעה לה בחוסר שקט במים סוערים, אלא אני מנווטת את הספינה שלי, הדרך ידועה אולם יש לי בחירות, ואני יודעת לבצע את הבחירות הנכונות. אני יודעת להתמיר את הצ'אקרות שנמצאות בחוסר איזון , ולהביא אותן למקום הרבה יותר מודע . במקום שהדברים ישלטו בי, אני יודעת לנווט אותם. אם לדוגמא יש לי ריבוי של 4 ו-1 שמנבא כוחניות, אני מודעת לכך, ומתמירה את הכחניות הזו לעוצמה פנימית, לכח פנימי שמכיר ביכולותיו, ואינו זקוק להכנעתו של האחר על מנת לבטא את עצמו. אני ערה לכל משב מהעולם החיצון , שמאתר אצלי את המקומות בהם אני צריכה להשתפר ולהתמיר את האנרגיות לאנרגיות טובות חיוביות המשפיעות טוב ושפע על הכל מסביבי.

ולכן מה שלמדתי ממך הוא אוצר גדול, שום עושר חומרי לא ישווה לו, כי היום בכלים האלה אני יכולה להשיג כל עושר חומרי שברצוני.

אני היום לקראת פיתחה של השנה השלישית במחזור שבו לראשונה נפתחה אצלי צ'אקרת הגרון, אמרת לי כי כשאגיע לשם ארגיש את השינויים בעוצמה שמעולם לא חוויתי כמוה. ואכן כך קורה לי, אולם העוצמה מתגברת עשרות מונים עקב ההתבוננות שלימדת אותי, הרחבת המודעות וההבנה הכבירה של העולם מסביבי. זו חוויה שאני יכולה להעריכה כחוויתו של אדם עיוור שעיניו נפקחו ופתאום הוא רואה את כל האור הצבעים והצורות הנפלאות שמסביב – זו חוויתי.

ולסיום אאזכר רק רגע מצמרר אחד נוסף, אני מאוד אוהבת ומחוברת בנפשי לאמן מיכל אנג'לו, כשקראתי את הביוגרפיה שלו הוא צוטט שם כאומר שכשהיה ניצב לפני גוש שיש, היה כבר רואה בתוך הגוש את הדמות אותה היה צריך לחלץ ממנו, והוא למעשה רק ניקה מסביב לה, על מנת לחלצה מגוש השיש,וכך נוצרו הפסלים המדהימים שלו. תמיד התאוויתי להבין זאת, ועכשיו אני מבינה, עכשיו אחרי שלמדתי ממך להתבונן, אני כבר יודעת כל מה שהולך להתרחש בחיי, זה רק כרגע במימד זמן אחר, אני רק צריכה לנקות את הציפוי ופתאום כל הנפלא והטוב והשפע של העולם נחשף לפני.

תודה לך על חיים שלמים שהענקת לי לחיות אותם באופן מלא מחובר ושלם.

אנא העבירי מייל זה בשמי לכל התלמידים של קוד-יה, כיוון שחשוב לי להעביר להם את המסרים הנל.

אוהבת,

woman

תמי

רציתי לשתף אתכם בתהליך המשמעותי – הגורלי ביותר בחיי , שינוי השם.

לעיתים אנו תוהים מדוע דברים מתנגשים בחיינו, מנסים לחפש את האותות או הרמזים להבין את התכלית שבקושי או ההתמודדות שלנו בחיים.

ההבחנה שלי לגבי אותו חיפוש אחר האמת הייתה כשקיבלתי את הזכות הדי מוקדמת בחיי לשינוי. – השם –

לפני שינוי השם הייתי חשופה, ערומה -בחוסר מאזן כוחות מוחלט.

נסחפתי אחרי הדחף שלי לרצות את הטוב, להאמין שאתמודד, שאעבור, שאחייה ואף אולי אשרוד – תמיד חיפשתי את הסיבות ללמה הכל קורה (במובן השלילי) כדי לשכנע את עצמי שזה בסדר, שיש את סיבות החיים שמביאות אותנו למקומות החלשים האלה \ שמולם אנו צריכים להתמודד,

בדיוק באותה נקודה הגיע השינוי שלי.

נדהמתי לגלות שכל אותה תאוריה שפיתחתי לחיים היא שגויה, שכל אותן סיבות נאספות בפתרון אחד ,השם.

השם נאחז אל מול התאריך לידה שלנו.

בהמחשה די מהירה וברורה: ישנם אנשים שע"פ תורת המספרים ההתמחות (ביעוד) שלהם בחיים היא ברפואה, יש להם את הפוטנציאל להיות הטובים ביותר מבין אלפים,אך למרות השאיפה שלהם להגיע לפיסגה, לכבוש , תמיד יהיה משהו שימנע מהם,שישאיר אותם באותו מקצב, וזה לא בגלל שהם לא טובים, זה לא בגלל שהם חסרי מזל, זה בגלל שהשם שלהם מונע מהם לממש את הפוטנציאל שלהם על הצד הטוב ביותר.

נכון, זה מתסכל, ובטח תשאלות את עצמכם " למה דווקא השם?" " מה כל כך משמעותי בסך הכל של כמה אותיות"

לכל אות עולם, כל אות היא גורלית לשינוי אורח חיינו, אות אחת! רק אות אחת! יכולה לגרום לשינוי מהפכני – לטוב ולרע בחיינו.

השילוב האנרגטי של אותה אות בצבע או במספר בנוסף להרכב או לצירוף של אותיות נוספות יכול ליצור עולם.

זהו נושא הרבה יותר מורכב שתוכלו להבין רק אם תתנו לעצמכם את ההזדמנות להרחיב עליו , ואולי להגיע לבחירה – שונה מזו שעשיתם עד כה בחייכם.

לאחר שינוי השם שלי נחשפתי לעולם בו אני חווה את החיבור שלי בין הגוף לנפש. הכוח, היכולת, המסוגלות, שימוש בכלים, ההבחנה, החושים – הכל "יושב", הכל מתחדד, החיים מקבלים את התמונה הברורה ביותר , ואז אנחנו פשוט יכולים ללמוד, לקבל, להעריך, להעיז, להאמין.

לעשות את אותם דברים שתמיד רצינו אבל לא היינו מסוגלים לגעת, אותם מקומות שתמיד שאפנו להגיע אליהם הופכים להיות השאיפות הקטנות ביותר בחיינו. *החיבור בין הגוף והנפש* *החיבור בין השם לנשמה*

בכל מילה שאנסה לתאר, לא באמת אצליח להמחיש את החוויה.

אני מבטיחה, שביום של השינוי זה היום הראשון בחייכם שתסתכלו במראה ותואכלו לאמר :"אני אוהב את עצמי, אני מי שאני , את מי שבחרתי להיות".

לשינוי הזה אחראית אישה אחת בחיי!

השם כן הוא – לאור, לאור נהלל.

אישה שחבקה אותי לחייה, שאספה אותי אליה, עברה איתי את הצעדים הענקיים האלה והובילה אותי אליה, נתנה לי את הביטחון המלא שבו הפקדתי את מסת חיי בידייה, הסירה ממני כל דאגה או פיסות של אנרגיה שלילית, ועטפה אותי באהבה.

היכולת שלה , הכוחות העצומים שזכתה לקבל – לרפא, מאפשרות לאדם ליפתח כמו פרח בשיא פריחתו, להרגיע במילה, הנעמת הקול והסובלנות.

יקרים שלי,

יש מי שיכול לעשות את זה איתכם ועבורכם , תקבלו את זה אליכם – אל תפספסו.

לריאן

לריאן זוסינו לרמן

קודיה היא שיטת אבחון וריפוי אשר בעזרתה ניתן להבין את המטריקס בו אנו חיים.
כאשר אנו אומרים מטריקס יש כאלה המבנים זאת כמי שאין בידנו זכות בחירה וכי הכל נקבע ע"י בורא עולם. ויש האומרים כי קיימת זכות בחירה ואנו הקובעים את מהלך חיינו ועתידנו.
"הכל צפוי והרשות נתונה".
אני רואה זאת כשילוב של שתי הדעות גם יחד, נכון שאנו חיים לפי תיקון שבחרה הנשמה לעבור בחיים אלו, אך בכל זאת זכות הבחירה קיימת וזאת על פי מה שגזרה החוכמה העליונה (ספר הזהר)
"שיעור התנועה ומדרגתה לא יהיה אלא באותו הגבול שגזרה והגבילה החוכמה העליונה"... (דרך ה'- הרב חיים לוצטו)
כות בחירה זו באה לידי ביטוי בכלים אשר ניתנו לנו בשמנו בזמן לידתנו, או ע"י שינוי שם בבגרותנו.
בבריאת העולם נתן לנו הבורא 22 צינורות-אותיות המחברות בין האינסוף שלמעלה לבין הארצי שלמטה. צירוף של האותיות (צינורות-תדרים וצבעים) לכדי מילה יוצרת הבנה מסוימת של מה שעומד מולנו. כאשר למה שאנו רואים מולנו אין שם אין ביכולתנו להבינו ולכן אינו קיים.
22 אותיות אלו וצירופם למילים נתנו משמעות וחיות לכל חי צומח דומם ומדבר.
22 צינורות/אותיות אלו יוצרים 9 טבעות המבטאות את הספקטרום האנרגטי הקיים בכדור הארץ. סקלת צבעים שהעין האנושית יכולה לראות. 9 טבעות אלו בצבעים אינפרא אדום ועד אולטרה סגול הינם 9 תדרים נקראות צ'קרות או ספירות.
האותיות הקיימות בשמנו נקראות האור הפנימי אשר תומכת בנו ומעבירות את האנרגיה התמונה בכל אות ואות , אנרגיה זו עוזרת לנו ולמעשה נותנת לנו כלים להגשמת הפוטנציאל שלנו והתיקון שאנו אמורים לעשות בתקופת חיינו.
אנרגית הצ'קרות נשפכת מסביב לגופינו בצורת שכבות בצפיפות שונה כאשר אנו יודעים כי קיימות 4 שכבות :
פיזי/אתרי – הטבעת הקרוב ביותר לגוף הפיזי ,רגשי, מנטלי נמוך ומנטלי גבוהה.
שכבות אלו הינם ההילה שמסביב לאדם ויוצרת מן מגן מפני פגיעה.
אנרגיות אלו נקראות גם האור המקיף.
כיצד משפיע שינוי שם של האדם ?
שינוי שם כאשר נעשה בצורה אחראית ומבוקרת יכולה להטיב עם האדם ולשפר את ארגז הכלים איתו נולד ושניתן לו ע"י הוריו בכדי לעבור את התיקון שעליו לעשות.
לעיתים שם האדם אינו מטיב עימו וזאת מכיוון שמחסן העודפים/חוסרים, איזונים והקומבינציות הצורמות בשם אינן מביאות לידי ביטוי את יכולתו של האדם.
שינוי שם יכול להביא לשינוי מערך האנרגיות ולמימוש פוטנציאל גבוהה יותר.

לירין

לירין אלוני-להב

מסיבת סיום קורס 🎉. קבוצה קטנה ואהובה סיימו את קורס קוד-יה והפכו למקודדים מוכשרים. מחבקים ומאחלים הצלחה בדרך לכל אחת ואחת מכם ❤.

פעם הייתה אישה קראו לה, איריס אריאלי, אומרים שהאישה הזו הייתה אני, אני לא חושבת כך…………

הגעתי ללאור לפני למעלה מ 3 שנים, חולה , כואבת ובעיקר אטומה (טבולה ראסה כמו שלאור אומרת).

סבלתי מכאבי תופת במשך שנתיים רצופות באזור הפנים ופתולוגיה של התרחבות עצמות הגולגולת במחלה שנקראת פיברוס דיספלסיה. לא היה מזור לכאביי, רק כדורי נרקוטיקה שלקחו אותי אל מחוץ למציאות של העולם הזה. כל זמן שהייתי ערה כאב לי, לעיתים פחות אבל לרוב יותר.

ובמצב הזה אני נשואה, אם לשלושה, בעלת קריירה, השכלה אקדמאית, מחוברת חזק לקרקע ושום דבר לא יזיז אותי משם. רק המחלה הצליחה, היא גרמה לי להגיע ללאור כאחיזה אחרונה של ייאוש.

ישבתי מולה, הקשבתי לה אומרת ששינוי שם פרטי יפתור לי את הבעיה, הסתכלתי עליה חצי סקפטית (לא יכולתי להרשות לעצמי להיות סקפטית לגמרי במצבי) הלכתי חזרתי הלכתי חזרתי ממנה ובתוכי עד שנפל דבר והחלפתי את שמי הפרטי בעצתה.

טוב, זה נראה הזוי, תוך שלושה חודשים, פוף הכול נעלם, הכאבים , הסבל, ההזדקקות לכדורים.

על הדרך קיבלתי שדרוג בכל תחומי החיים, קריירה, זוגיות, התפתחות אישית.

היום אני לומדת את השיטה של לאור, אבחון וריפוי דרך השם ורואה את עצמי לוקחת חלק בשיטה שמביאה מזור לכל אלה שעדיין מחפשים אותו.

נפלאות דרכי השם.

רונהי

רונהי

קודיה מבחינתי זהו כלי ארצי להבנת כל המציאות הרוחנית הלוגית בה אנו מצויים. דרך קודיה ניתן סוף סוף להבין את המטריקס האנרגטי הסובב אותנו והקשר בין סיבה ומסובב. הבנה זו היא הן ברמת המיקרו והן ברמת המקרו. זה מתחיל באבחון של האדם הפרטי כישות נפרד: ארגז הכלים הפרטי שלו – עם כל האיזונים, חוסרים ועודים, ה"יש" ו"האין". אח"כ מגלים כיצד להבין את ההתנהלות היומיומית שלו וטיב הקשרים שהוא יוצר עם הסביבה. ואז רואים כיצד האדם מתקדם ומתפתח בזמן לצד השיעורים, התיקנים והכמיהות שהוא חווה במהלך הדרך, אם זה מתוך החוויה האישית בין אם זה בעזרת מפגש עם ישויות אנרגטיות אחרות. לבסוף לומדים כיצד לאבחן אדם ברמת גוף נפש, דבר שמאפשר לאתר מחלות הן פיזיות והן נפשיות המצויות במנה האנרגטי של האדם.

השמנת של לימודי קודיה היא ההבנה של יעוד הנשמה של האדם, התיקון ה"גדול" של הנשמה שלשה היא הגיע לעולם הפיזי. בעזרת ידע מופלא זה ניתן להבין מה הסיבה העליונה למה שאנו חווים ומתמודדים איתו ביום יום ולאורך השנים. והן לכוון את המטופל לחיים מסופקים יותר ומלאי משמעות.

באופן אישי, אני משתמשת בטכניקה זו כבר זמן מה באבחון של אנשים אקראיים ומטופלים שלי, ומניסיון די קצר אך מעמיק אני יכולה לציין שללא ספק שזה אחד הכלי האבחון העוצמתיים והמדויקים שקיימים !

ליב

ליב סילבן

היום אני כותבת לך לאור ולכל מי שמוכן לשמוע אותי.

אני מביטה אחור וכולי בהתפעמות על הדרך הארוכה שעברתי מול לאור . היום אני במקום   כל כך אחר מזה שהייתי בו לפני שנה או שנתיים ובטח בתחילת דרכי מולה    .היום אחרי שנים של למידה  ליבי פתוח ומקבל את המורה שלי לאור בהערכה עצומה על כל מה שהיא לימדה אותי .

התהליך שלי מולה התחיל בדיוק לפני 10 שנים כשבאתי אליה להחליף שם כי רציתי . לא היתה איתי סיבה קריטית להחלת שמי , כלומר לא הייתי חולה ולא הייתי בבור תחתית החיים וחיפשתי כל דבר שיעזור לי אל משהו בתוכי פשוט רצה בזאת , וכן גם לא היה לי נוח עם עצמי ועם שמי שתמיד היה לי קושי איתו , היה לי שם רגיל – אילנה .

היום אני מבינה לעומק את הסיבות לרצון לשינוי, זה רשום לי ברמת הנשמה, שקשור בצורך להתפתח כל הזמן וזה ממשיך וזה תמיד ימשיך כי חלק מהמהות שלי.

 בעקבות השינוי עברתי שינויים דרמטיים בחיים , מאישה ילדה , נבוכה בנוכחות שלה מול העולם , כזו שהסתרתי את עצמי , פחדתי לדבר , פחדתי להיות. המקום היחידי ששם הייתי היה מול הילדים שלי ולכן אני חושבת הם קיבלו מנות גדושות של נוכחות ממני בעודם צעירים מאוד, מולם הרגשתי קיימת, שווה, מולם ידעתי מזו אהבה ללא תנאי. זו הזכות שלי וגם שלהם.

כאשר שיניתי שאת שמי ליולי נפתחה לי צ'קרת הגרון , התחלתי לדבר , להשמיע את קולי , את רגשותיי את כעסי שהיו נצורים בגופי אולי כל החיים ותהליך זה אפשר לי לבחור בחיים שיותר טובים כי אפשרתי לעצמי , תהליך שנמשך עד היום ויכול להיות שלעולם גם לא יגמר. היום אני אישה עצמאית עם בן זוג חדש ויש לי אהבה גדולה ואנו חיים  במקום שהחיים בו מאוד מתאימים לי, קרוב לטבע וליופי ובתוך  קהילה  שבה אני גם עצמאית וגם מרגישה חלק.

היום אחרי מספר שנים של למידה עם לאור לצד התפתחות בתחומים נוספים של טיפול , אני עוסקת בתחום של טיפול גוף נפש כאשר  הידע של "שיטת קוד-יה" מלווה אותי לאורך כל התהליכים שאני עוברת מול מטופל . כאשר אני מבחינה בקושי  היוצר חסימות בחיים של מטופל אני אמליץ לו על שינוי שם ותמיד אני מציינת ששינויי שם הוא מאוד משמעותי בהשלכותיו על החיים,  ואם יש מקום, אני משתפת על השינוי שאני עברתי.

תמיד אוסיף ואומר שאת עבודת השינוי אני לא עושה לבד אלא בתמיכתה של לאור מהסיבה שהאחריות היא מאוד גדולה ותמיד תהיה לי חשובה הראיה של לאור והבחנתה על תיקון השם . גישה זו אימצתי תוך כדי תהליך של שינויי שמות תוך כדי שיתוף פעולה עם לאור, דרך בה אני לומדת עוד ועוד ומשם אימצתי את ההנחה שבכל אופן מאוד חשוב לי לפעול תחת חסותה וכל זאת מתוך ההבנה העמוקה של גודל האחריות הנמצא בתהליך של שינויי שם.

מעבר לידע שרכשתי ישנם גם ערכים מוספים שנרכשו עם השנים , ידע שמובן רק תוך כדי הזמן  ותהליכים של עבודה ולא תמיד מובן ברמת החוויה כאשר הוא נאמר אל השכל . למשל הרעיון והמשמעות בניה נדבך על נדבך , הפנמה ומשמעותה , כאמור רעיון זה הפנמתי רק תוך כדי חקירה מעמיקה של החומר הנלמד, הבנתי את משמעות הסבלנות ( תוך כדי הרבה אי שקט וחוסר סבלנות במהלך הלימודים ) רק כאשר הפנמתי  שכל דבר העת שלו , שקטתי ויכולתי להמשיך הלאה.

שיעור נוסף שלמדתי תוך כדי העבודה היא שבתור מטפלת עלי תמיד לתת רק מה שהאדם יכול לקבל ולא יותר משום שאז זה יצור התנגדות. ההבנה שמאפשרת לשחרר אדם לדרכו עם ידיעה שהרגע של הרצון שלו לקבל , להירפא יגיע ואז אני אהיה שם בשבילו .זו הדרך היחידה.

ברצוני להודות לך לאור שאת היית ועדין דמות מרכזית שמלווה אותי בהתפתחות האישית  והמקצועית  שלי .אני מודה על כל מה שעברתי מולך, דרך פתלתלה שעברה דרך רגשות רבים , את אפשרת לי לשחרר רגשות שכמעט מול כל אדם אחר לא העזתי , את היית שם וספגת אותי עם כל הקושי .  כאשר אני נזכרת  בימים טעונים אלו עולה בי התרגשות רבה על היותך מורה מופלאה, כי הרי יש בך הרבה מעבר לידע העצום שאת נושאת עימך. התהליך שעברתי מולך  כמה אני רציתי להניק יותר משהעגל רצה לינוק , הדרך שעברתי , דרך ייאוש, ויתור , התעוררות מחדש משום שהדבר ביעוד שלי, במהותי. - התפקחתי להבין מה את עוברת מול תלמידים שהם יודעים לכעוס, לרטון, ומתהלכים בעניים עצומות לאור עוצמת הידע והנתינה שהם מקבלים ממך.. את אף פעם לא באמת ויתרת עלי בתור תלמידה . לקח לי שנים לראות להבין ולהפנים  שתמיד היית קשובה לצרכים של התלמידים ועם זאת לא ויתרת על האמת שלך שחלק ממנה כנראה זו הידיעה שזה חלק מהלימוד וכיצד את היית מוכנה לספוג את כל השלבים הלא פשוטים שעברתי מולך.

לאור אני אוהבת אותך ומודה לך מעומק נשמתי על ה כ ל.

woman

יולי

אני רוצה לספר לכם על ההיכרות שלי עם קוד-יה

(פעם זה נקרא קוסמונומרולוגיה),

לפני  יותר מ4 שנים, היכרתי אשה ששמה לאור נהלל. לאור ואני הפכנו להיות חברות טובות מאוד ודרכה הכרתי את השיטה שהיא פיתחה , שניקראת קוד-יה כיום. לאור איפשרה לי הצצה לעולם  של אותיות ומספרים ונתנה לי את היכולת להבין שכל מה שקורה בעולם הזה לא סתם וכל סיטואציה בחיים מלמדת אותנו שיעור והיא חלק ממסלול חיים שניקבע לנו. לאור נתנה לי במתנה את הכוח והמודעות לאפשרות לשנות את השם שלי, דבר שרציתי לעשות כל החיים ולא היה לי את האומץ או הכוונה מתאימה. איך  אסביר את זה שתוכלו להבין את התהליך הכל כך משמעותי הזה ?   אם יש בעיה זה נובע מזה שהשם של האדם לא מתאים לו,  אתה מרגיש שמשהו לא יושב עלייך טוב, לדוגמא אשליך את זה לפריט לבוש אתה פשוט מרגיש את זה שהוא לא מחמיא לך ולא מבליט את הדברים הטובים והיפים שקיימים בך. ככה הרגשתי לגביי השם שלי, כל פעם שהיו פונים אליי התחושה הייתה לא טובה.  לאור עשתה לי אבחון וכל הדברים המהותיים שהתמודדתי איתם כל החיים, לטוב ולרע פשוט היו שם… זה כאילו מישהו  מעביר דף דף מהחיים שלי ופשוט קורא אותי.  מספר לי את האמת על עצמי וחווה איתי יחד את החיים שלי,ללא שום שיפוט. הבנתי שאני לא חייבת לסבול כמו איזה קדושה מעונה ושיש יכולת לשנות דברים בגבולות מה שגזרה החוכמה העליונה.  כמה כוח יש לשם מעבר לסתם מילה או ספרה כלשהי, כי אם נחשוב על זה לכל פריט בעולם הזה יש שם שמבדיל אותו בין דבר לדבר ויש לו תאריך יצירה ותאריך תפוגה. הרי איך נבקש מאדם פריט כלשהו אם לא נגיד אותו בשמו ?! :    "סליחה תוכל למסור לי את המלח בבקשה?" השם מכיל את כל תכונות של אותו הפריט!

התבשלתי עם ההחלטה כמה חודשים, כמעט חצי שנה עד שיזמתי אומץ בגיל 18 וחצי לשנות את השם שלי . שיניתי את השם הפרטי וגם את שם המשפחה מכל מיני סיבות , העיקרית היא שברגע שאתה מבין שמשהו לא בריא ותורם לך אתה לא מתעקש לאחוז בו יותר.

ועכשיו מעל 3 וחצי שנים אחרי השינוי שעברתי אני יכולה להגיד לכם שאני שמחה על הרגע שלקחתי את האומץ לעשות את זה, לא לחשוב על מה כולם יגידו ולקחת אחריות על החיים שלי.

אחרי ששיניתי את השם שלי וחוויתי כמה זה עזר לי החלטתי שאני רוצה ללמוד את המקצוע, שאוכל לקחת חלק באותן תחושות שאני עברתי ושתהייה לי הזכות להבין כל אדם שייקרה בדרכי, ללא שום שיפוט ואם תינתן לי הזכות גם לעזור לו.

אני חושבת שאם תשאלו אנשים שמכירים אותי לפני השינוי שם הם יוכלו להעיד על שינויים  שחלו בי, מעבר למה שאני חשתי וחשה יום יום. שם חדש מכיל בתוכו כלים חדשים להתמודדות עם החיים, תיבת כלים יותר מגוונת.

אנחנו חיים את החיים רק פעם אחת, באחריותנו לדאוג שנעשה את המקסימום שאנחנו יכולים

ואפשר להתחיל בזה שניפתח את הראש לאמיתות אחרות!

ניני

ניני שני חיימוביץ

רציתי להביע את תודתי הרבה על עזרתך המרובה ועל השינוי המדהים שעשיתי בחיי בזכותך ובזכות שינוי השם שלי. ... אין לי מספיק מילים לתאר לך את האושר והשקט הפנימי שיש לי היום תודות לשינוי שעשיתי.
עשיתי את שינוי השם לפני כ- 8 שנים , לא כי האמנתי באמת שיהיה לי שינוי , אלה כי חשבתי מה כבר יכול להיות יותר גרוע?.. גם ככה אני לא אוהבת את שם המשפחה שלי.....
והיום , לא רק שהתחתנתי בזכות שינוי השם, אני גם לא מוכנה לשנות את שם המשפחה החדש שלי לשם המשפחה של בעלי....אני תמיד אומרת לו, שהוא לא רוצה שאני אחליף את השם ,כי אחרת אני לא אהיה מי שאני כיום.....מלאת אהבה , אכפתיות.... ובעיקר מאוזנת מכל הבחינות....
והוא אכן יודע זאת ולא מפסיק לומר לי שיש לו את האישה הכי טובה בעולם.
כן, זה בדיוק מה שעשה לי שינוי השם...הוא שינה לי את כל מערך האנרגיה שהיה קיים בי, כך שקיבלתי אנרגיה חדשה , כזו שאפשרה לי לחשוב או לעשות דברים שבעבר לא חלמתי שאוכל לחשוב ולפעול כך. פשוט נולדתי מחדש, והכי חשוב....קיבלתי ארגז כלים מלא וחדש שמאפשר לי להתמודד היטב בחיי היום יום עם החיים הלא קלים שיש לנו בעולם הזה ...והעניק לי תכונות חדשות ואופי אחר.
היום , אני בהחלט יכולה לומר שאני מאושרת באמת , מלאת שמחת חיים, שלווה נפשית , ביטחון עצמי , רגשי וכלכלי, לא מפסיקה לחייך ולהאמין בטוב, ובעיקר מרגישה ברת מזל.....
מרגישה ברת מזל כי האל שלח לי אותך....את המלאך שלי כבר 8 שנים ...
כן, הזמן טס מהר ורק אתמול זכור לי השיעור הראשון שלי אצלך.....החוויה הבלתי נשכחת בלשמוע דברים, שסוף סוף עונים לי על כל השאלות ששאלתי בחיי ואף אחד לא ידע לתת לי תשובות כאלה, שארגיש בבטן כי זו התשובה הנכונה.
בזכות הידע הנפלא שלך, והתשובות שקיבלתי לכל שאלה שהייתה לי , אני מרגישה שלוות נפש אמיתית.
אין לי יותר את התחושה של חוסר ודאות או ספק, כזה שיכול לשגע אותי שעות או ימים..ולגרום לי לא לדעת לקבל החלטה נכונה במיידית , כפי שאני עושה היום.
אין לי יותר את התכונה לבקר או לשפוט אנשים, משום שאני יודעת למה הם עושים את מה שהם עושים.
אין לי יותר צורך להוכיח את עצמי , כפי שהרגשתי בעבר...
היום יש לי הערכה עצמית גבוהה ביותר , כזו שמאפשרת לי לחשוב ולעשות דברים שאני רוצה ומרגישה באמת , מבלי לקבל אישור או להתחשב ברצון האחרים או בדעותיהם....
אין לי יותר רצון להתווכח או לשכנע אנשים בצדקתי, כי אני יודעת שכל אחד בנוי אנרגטית באופן שונה ולפיכך הוא גם יחשוב אחרת ממני ....וזה בסדר, כולנו הרי שונים אחד מהשני.
אבל הדבר שהכי הרווחתי מלבד הבריאות הפיזית והנפשית , הוא היכולת להעניק אהבה ללא שום אינטרס, גם כאשר אני נתקלת באנשים שיודעים רק לקחת ולא לתת בחזרה....
וזה הסיפוק הכי גדול שלי....להרגיש שאני יכולה לעשות את הבלתי אפשרי כביכול ...לנסות להראות לאנשים שיש גם אנשים טובים בעולם הזה כמוני....ושרק בדרך הטובה הזו נוכל לשנות את העולם..
ובנימה זו אסיים את תודתי הרבה , כי את הרי יודעת...אני יכולה לדבר או לכתוב שעות על גבי שעות.... ולעולם לא ימאס לי לדבר או להרצות על מזלי הרב ועל הידע הנפלא והמבורך הזה....שהכנסת לחיי והכי הכי.....
תודה לבורא העולם על שגילה לנו את האור והעניק לנו את הידע הנפלא הזה.
אוהבת אותך מאוד!!! עלי והצליחי בכול מעשה ידייך .....א מ ן !!!!!

 

woman

אתי גלי-יה שר-והס

מרגע שהנשמה נכנסת לגוף אדם לא יכול לעשות כרצונו יש תבניות ויש ערוצים.
לכל אדם כתוב בשם מתי או לאן הוא יפנה. מתי זה מואר לו ומתי זה נסתר לו. מההוא צריך להכיר ומה מיועד לו נמצא בפוטנציאל והזמן נותן לו עוד אפשרויות כל אחד נוסע בזמן אחר.
יש מגדל פיקוח שעשה סדר מלכתחילה.
שכל אחד יולד בזמן אחר שלא יהיו התנגשויות גם אם החלפתי את השם - גם זה כתוב
"הכל כתוב והרשות נתונה".
תאריך הלידה זוהי נקודה שבה האנרגיה מקבלת שם ומרגע שקיבלת אתה בעולם העשיה.

woman

קלודין

דניאלה ארז-הימן נהרין

שם פרטי ושם המשפחה של האדם מעניקים לנו תמונה נרחבת של מכלול האדם. על פניו אנו רואים רק את הקונוטציה של השם והאותיות המרכיבות אותו. אך מתחת לפני השטח ניתן לראות את המשמעות העמוקה של כל אות ואות, את האינטראקציה ביניהם, הקומבינציות היוצרות כאוס או הרמוניה. כמו כן מקורה של כל אות והשפעותיה על האדם הפועל בה. להלן תמצית משפטי יסוד מן הנאמר עד כה:

• האותיות משקפות את המערך האנרגטי הפעיל באדם. מערך זה על הקומבינציות שהוא יוצר ( זאת בודקים על פי תרגום האותיות למספרים) מלמד אותנו על קווי האופי, התכונות ומבט ראייתו של האדם על העולם בו הוא חי, על הסביבה בה נמצא,על היחסים הבינאישיים שלו... וכיוצא בזה. אלו הם למעשה הכלים בו האדם ניחן להתמודדות עם מסע חייו.
• כל אות שייכות לאחת מהצ'קרות- ספירות, שהם למעשה מרכזי אנרגיה בגוף האדם.
• ניתן לראות את מינון ואיכות האנרגיה בה האדם משקיע בשלושת הצינורות בו האדם חיי: משפחה וזוגיות, התפתחות אישית וקריירה.
• יחסי הגומלין של האותיות יחד יוצרים כאוס או לחילופין הרמוניות.
• יש חשיבות לאות הראשונה שפותחת את מערך השם של האדם כאות מובילה, משמע הדומיננטית.
• יש חשיבות למשחקי מילים המתחבאות בשם האדם.
• כל אות ואות שייכת לאחת מארבעת היסודות ומושפעת מהתכונות הנובעות ממנה: אדמה, אש, מים ואוויר ( ישנם המעניקים חשיבות גם למתכת)
• כל אות משתייכות לאחד הגופים מארבעת הגופים המרכיבים את ההילה המקיפה את האדם.

מתוך כך ניתן לראות שהשם הפרטי ושם המשפחה של האדם מורכב בצורה מתמטית ומדויקת להפליא. *האותיות מתורגמות למספרים. לאחר מכן מבררים *מקור כל אות: לאיזה צינור משלושת הצינורות משתייכות, על איזה צ'קרה- מרכז אנרגיה מתיישבת, איזה גוף מארבעת הגופים המרכיבים את ההילה, ולאיזה יסוד היא משתייכת. בודקים את *המינון ( עודף או חוסר של אנרגיה- אות) ואיכות האנרגיה בכל צינור ומכל יסוד על התכונות השונות והרבות. מכאן מגיעים לבדיקת* הקומבינציות היוצרות הרמוניה או כאוס. כמו כן האיזונים. לאחר הניתוח האנליטי של כל הקיים בשם ניתן לארגן את הממצאים לתכונות אופי, השקפת עולם, צורת האדם, מצב בריאות ונפשי וכיוצא בזה. יש לזכור ש*האות הראשונה של השם כאות דומיננטית* ומשחקי מילים המתחבאות בשם גם הם בעלי משקל- אך רק כאשר מייחסים להם משמעות. מטבע הדברים כאשר השם נשמע בקול רם הדמיון והסביבה מעניקים לכך משמעות, על כן לא ניתן להתעלם מכך.

אושר ברהלי

אושר ברהלי

אנחנו בתקשורת

אבראכדברא: אברא את שאדבר. אילן אזולאי מארח את לאור נהלל, ריפוי עם תדרים וצבעים
חיים רוטר ברדיו קס"ם 106FM עם לאור נהלל
לחצו על התמונה לצפייה בכתבה!

מדברים עלינו ברשת

הרשם
יידע אותי
guest
2 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
chwilówki online
chwilówki online

I reckon something truly special in this website.

pożyczka pozabankowa
pożyczka pozabankowa

I got what you intend,bookmarked, very decent website.

Scroll to top
שנה גודל טקסט
ניגודיות