מהי שיטת קוד-יה?

מהי שיטת קוד-יה?

שיטת קוד-יה מתייחסת לגוף שלנו כאל כלי מוזיקלי ואל השפה כאל המוזיקה של הגוף. המוזיקה שאנו מנגנים באמצעות הדיבור, יוצרת רטט ותדרים מחוללי אנרגיה, שנעה מנקודה לנקודה בגוף ומשפיעה עליו. 

מהי שיטת קוד-יה?

שיטת קוד-יה מתייחסת לגוף שלנו כאל כלי מוזיקלי ואל השפה כאל המוזיקה של הגוף . המוזיקה שאנו מנגנים באמצעות הדיבור, יוצרת רטט ותדרים מחוללי אנרגיה, שנעה מנקודה לנקודה בגוף ומשפיעה עליו. השם שלנו גם הוא מטריצה מוזיקלית ככל מילה אחרת ואנו משתמשים בו מיום הלידה ואילך באופן קבוע, לכן השפעתו עלינו מאד משמעותית.

אם ברצונך לראות כיצד שמך יוצר את תנועת האנרגיה בגוף ובהילה שלך – לחץ כאן

ידוע שמוזיקה היא בעלת יכולת ריפוי עמוקה והשפעתה נוגעת בכל תחום בחיינו, רובנו מודעים לזה, אבל מוזיקה נוגעת במציאות שלנו באופן הרבה יותר עמוק..

מאז הבריאה במילה :יֹּאמֶר אֱלֹהִים יְהִי אוֹר ויְהִי אוֹר", אנחנו "מנגנים" מילים בגופינו, שהוא כלי מוזיקלי לכל דבר (בעל תיבות תהודה ומיתרים) ויוצרים מציאות בכל רגע נתון, בכל מילה.

השם שלנו גם הוא מטריצה מוזיקלית ככל מילה אחרת ואנו משתמשים בו מיום הלידה ואילך באופן קבוע, לכן השפעתו עלינו מאד משמעותית.

מחקרים אומרים,  שניתן לתכנת מחדש את הDNA באמצעות צלילים ותדרים.

שיטת קוד-יה מתייחסת לגוף שלנו כאל כלי מוזיקלי  ואל השפה כאל המוזיקה של הגוף . המוזיקה שאנו מנגנים באמצעות הדיבור, יוצרת רטט ותדרים מחוללי אנרגיה,  שנעה מנקודה לנקודה בגוף. השם שלנו גם הוא מטריצה מוזיקלית ככל מילה אחרת ואנו משתמשים בו מיום הלידה ואילך באופן קבוע, לכן השפעתו עלינו מאד משמעותית. 

מיום הבריאה בעשרה מאמרות ואילך, הטכנולוגיה של יצירת מציאות בעולמנו, היא באמצעות שימוש בקודים של השפה בכלל והשם שלנו בפרט, התדרים האלה משפיעים עלינו בתחומים שונים כגון: גוף ונפש, בריאות, זוגיות, מימוש עצמי והצלחה או כישלון , יצירת מציאות  .

להבנה מעמיקה יותר של שיטת קוד-יה : ראיון מוקלט ברדיו, עם חיים רוטר ואורחיו – ברדיו קס"ם 106FM הרשת החינוכית של קול ישראל, עם לאור נהלל מפתחת שיטת קוד-יה 

הקסם של קוד-יה,  לדוגמא: 

שיטת קוד-יה מאפשרת בדיקה ותוצאות בטקסט ובתמונות של תנועה החום/האנרגיה בגוף, באברים הפנימיים ובמעטפת האנרגטית מסביב לגוף, ההילה והצ'קרות. הידיעה כיצד החום נע בגוף נותנת מידע מעמיק על מישורים רבים כגון : מצב הבריאות, תכונות אופי, נקודות חולשה, חוזקות ועוד.

 

אבחון בשיטת קוד-יה כולל 2 תמונות, המורכבות מצליל שמו של האדם, על ציר הזמן.

איזה מידע מקבלים מהן?

התמונה מראה את רמות האנרגיה השונות בצ'קרות, במערכת האנרגטית, לרמות האנרגיה יש השפעה על מבנה האישיות  והאופי, על הנטיות הטבעיות וההעדפות שלנו . צ'קרה היא למעשה ריכוז חום/אנרגיה שממוקם מעל בלוטה עצבית או הורמונלית בגוף והאנרגיה בצ'קרה מקבילה לרמת התפקוד של הבלוטה, ברפואה קונבצניונלית בודקים למשל את בלוטת התריס (צ'קרת הגרון) בשלושה מצבים : היפר, היפו, איזון , גם ברמה האנרגטית יש שלושה מצבים : עודף אנרגיה , חוסר אנרגיה, איזון . תפקוד הצ'קרה עובר דרך המימדים : פיזי (התחומים עליהם אחראית הבלוטה והאזור) רגשי ומנטלי

התמונה מראה את מצב הבריאות.

ידוע ברפואה סינית ורפואות עתיקות נוספות, שהבריאות שלנו מושפעת מרמת החום (חום ואנרגיה היינו הך) בגוף ואם הוא מתפזר שווה בשווה בכל נקודה , במידה שיש ריכוז גבוה מידי של חום בנקודה מסוימת בגוף ובנקודה אחרת – חוסר חום, נוצר חוסר איזון שמשפיע על איבר ספציפי בגוף ומכאן גם על כל המערכות והנפש, כי הכל קשור לכל.

חום מתפשט, מה שעלול ליצור גידולים, ציסטות ושינויים מבניים, לקור יש נטיה להתכווץ מה שעלול ליצור תפקוד ירוד וחוסר תנועה של איבר ספציפי.
תמונת הבריאות מראה את רמת החום של כל איברי הגוף ומכאן אנו למדים על מצבם ורמת התפקוד שלהם. 

איך פותחה השיטה ועל ידי מי?

שיטת קוד-יה פותחה ע"י לאור (רז-אליה) נהלל, לאור מטפלת ומאבחנת, מלמדת את שיטת קוד-יה שפיתחה ומנהלת את מרכז קוד-יה מזה שנים רבות, לאור חווה    סיינסתזיה (חיווט במוח בין החושים ראיה ושמיעה), מצב שגורם לראיית הקולות כאשר אנשים מדברים, דבר זה מקנה ללאור יכולת אבחון ייחודית, המאפשרת מדידת אנרגיה בצ'קרות ובהילה, מכאן הבנת עומק, לגבי מה קורה בגוף או בנפש של האדם שעומד מולה. 

לאור פיתחה את שיטת קוד-יה לאבחון וריפוי שעוזרת ועזרה לאנשים עם בעיות מגוונות של גוף ונפש כבר קרוב ל-40 שנה, לאור פיתחה תוכנה שעושה פעולה הדומה לראייה שלה ומאפשרת דיאגנוזה מדויקת של  תנועת האנרגיה (חום) בגוף, באיברים ובהילה.

בעזרת התוכנה ניתן ל"נסוע בזמן" על מנת לבדוק את כמות החום / אנרגיה בצ'קרות בכל זמן נתון – עבר/הווה או עתיד, מה שמאפשר התבוננות בסיטואציות שקרו וכן אבחון מוקדם של בעיות עתידיות והנגשת פתרונות למניעה. 

 לאפשרות למדוד את הפוטנציאל העתידי של רמת החום/האנרגיה בכל צ'קרה ובכל נקודה בגוף,  יש השלכות מרחיקות לכת על כל תחום בחיינו ממצב הבריאות, צפי מראש והכוונה להצלחה בחיים בכל תחום.

 נכון להיום  תוכנת קוד-יה משקפת מצבים שונים של הגוף והאנרגיות שנעות בתוכו, ומוציאה 2  תמונות : 1. תמונת הילה (ניתן להוציא תמונה בחתכי זמן שונים) ותמונת מיפוי אזורי הרגישות בגוף (גם היא בחתכי זמן שונים על פי בחירה).  

לאור ותלמידיה הרבים עזרו ועוזרים לאנשים רבים להחלים מבעיות מגוונות של גוף ונפש. 

אילו תהליכים אפשר לקבל בעזרת שיטת קוד-יה?

- אבחון אישי - מפגש פנים אל פנים או סקייפ.

- בדיקת שם, על מנת להבין אם הוא מאוזן ומאפשר מימוש בכל תחום. 

- שינוי שם ליצירת איזון בכל תחומי החיים (תהליך שנעשה אינטרנטית - מייל/טלפון).

- מתן שמות לתינוקות שיאפשרו מיקסום פוטנציאל ובריאות. 

- מתן שמות לעסקים מצליחים.

- לימוד שיטת קוד-יה על מנת להפוך למקודדים מקצועיים, לאבחון ולרפא אנשים.

אילו תהליכים אפשר לקבל בעזרת שיטת קוד-יה?

- אבחון אישי - מפגש פנים אל פנים או סקייפ.

- בדיקת שם, על מנת להבין אם הוא מאוזן ומאפשר מימוש בכל תחום. 

- שינוי שם ליצירת איזון בכל תחומי החיים (תהליך שנעשה אינטרנטית - מייל/טלפון).

- מתן שמות לתינוקות שיאפשרו מיקסום פוטנציאל ובריאות. 

- מתן שמות לעסקים מצליחים.

- לימוד שיטת קוד-יה על מנת להפוך למקודדים מקצועיים, לאבחון ולרפא אנשים.

מי יכול להיעזר בשיטת קוד-יה והאם יש הצלחות מוכחות ?

כל מי שמרגיש צורך בעזרה, בכל נושא: בריאות גוף/נפש, זוגיות, הגשמה ומימוש עצמי או כל נושא אחר.

איך ניתן להעזר בשיטת קוד-יה ?

אבחון אישי

להכיר את הפנימיות - החולשות והחוזקות, הייעוד הנשמתי ועוד, להבין לעומק את הסיבות למה שקורה לך וסביבך, פגישה בת שעה במרכזנו

שינוי שם

לאיזון גוף ונפש, הצלחה או הבראה. מתן שם טוב לתינוק, בחירת שם לעסק מצליח וכו.

ללמוד את שיטת קוד-יה ולהפוך למקודד/ת מקצועי/ת

לאבחן ולרפא בשיטת קוד-יה, לעזור לעצמך ולזולת, לשנות חיים לטובה.

מה עושים באבחון אישי?

סריקת עומק של המערך האנרגטי שנוצר ע"י רטטים ששמו של האדם מייצר.

האינפורמציה שמתקבלת מדויקת ונוגעת בכל תחומי החיים, מבית ההורים דרך המסע האישי ועד לייעוד הנשמתי של האדם: 

אבחון אישי

אינפורמציה הנוגעת בכל תחומי החיים מזמן הלידה בכל רגע נתון, בכל רמות מבנה האישיות של האדם: פיזית, רגשית, מנטאלית, תפקודית ורוחנית.

אבחון בריאותי וריפוי

אבחון מצב הבריאות: גוף ונפש, דיאגנוזה מדויקת של מצב נתון וטיפול במידת הצורך או הכוונה לטיפול המתאים ביותר לבעיה.

אבחון מצב אנרגטי

הסבר על המערך האנרגטי והשלכותיו על חיי האדם ברמה התיפקודית, המבנה הויזואלי של ההילה והצ'קרות .

אבחון מצב אנרגטי

הסבר על המערך האנרגטי והשלכותיו על חיי האדם ברמה התיפקודית, המבנה הויזואלי של ההילה והצ'קרות .

ייעוץ זוגי ומערכות יחסים

ניתן להציב שני אנשים יחד או יותר להבנת החיבור האנרגטי ולבצע בדיקת התאמה מול אדם נוסף (אחד או יותר), אופי החיבור ומטרתו מרמת רצון הנשמה והקרמה ועד לתפקוד משותף ברמת היום יום ופוטנציאל מימוש בתחומים שונים: זוגי, עסקי או אחר.

ייעוץ עסקי ומקצועי

הכוונה לתחומי קריירה המתאימים למאובחן ואינפורמציה לגבי פוטנציאל הצלחה . בדיקת מצב כלכלי/עסקי, מענה לבדיקת התקשרות עסקית, חברית או זוגית . שם לעסק מצליח.

על שינוי שם:

השם שאיתו אנו חיים כל חיינו, הוא חלק בלתי נפרד ממי שאנחנו וקשה להיפרד ממנו, אפילו מלחיץ, גם הסביבה לא תמיד תומכת בשינויים דרסטיים…
אבל יש כמה מצבים בהם חשוב לשקול שינוי שם, בלי לתת לפחדים לעצור אפשרות לשינוי לטובה, גם אם לא מבינים את התהליך על בוריו,
בדיוק כפי שגם אם אנחנו לא בדיוק מבינים איך פועל רופא מנתח או כל איש מקצוע אחר, נכנסים לתהליך כשצריך,
כדי לשפר בריאות או לחיות חיים טובים יותר, ממומשים ומאוזנים…

המצבים בהם מומלץ לבדוק אפשרות לשינוי שם  :

התאמת שם חדש צריכה להעשות באופן מדויק מקסימלית, כיון שיש חשיבות מכרעת לכל אות, על קוצו של י'.
שיטת קוד-יה מאפשרת את איתור תנועת האנרגיה בגוף והשלכות עודפי/חוסרי אנרגיה על המערכת הפיזית/רגשית/מנטלית והתפקודית של האדם.
בזכות האבחון המדויק, ניתן למקסם את הפוטנציאל מכל הבחינות ובכל מישורי התודעה ולהשפיע על כל תחום בחיים:
מימוש עצמי וקריירה עתידית, זוגיות מאוזנת, בריאות גוף ונפש ועוד…

לפני שינוי, בודקים את השם, סוקרים את המבנה האנרגטי לבדיקת איזון או חוסר איזון בכל מישורי החיים, אם מוצאים חוסר איזון משמעותי שהזמן לא מטיב איתו , עושים שינוי שם. השם החדש ייצור איזון המקסימלי עבור האדם במישורי חייו השונים.​

שינוי השם לא משנה את ה"גורל" ואת צירופי המקרים, אלא את ספקטרום האפשרויות להתמודדות איתו בדרך הטובה ביותר. האותיות בשם, הן "ארגז הכלים" (תכונות/"תוכנות") ותאריך הלידה קובע את צירופי המקרים, ה"גורל".

"העולם ממתין לרפוייך ולאושרך כדי שתוכל להדגים את ריפוי העולם. הרגע הקדוש יתפוס את מקומם של החטאים אם רק תישא איתך את תוצאותיו, ואך אחד לא יבחר לסבול עודהרפא כדי שתוכל לרפא …
נס בא לרפא, לסגור את הדלת על חלומות החולשה ולפתוח את הדרך לגאולתך ושחרורך… 
רצונך נעשה שלם וכעת צלמך באור, מאיר מכל דבר שחי ונע בתוכך כי הגענו אל המקום שבו כולנו אחד ואנחנו בבית."

מתחיל רצף מתרחב ומתפשט בהדרגה של מיקסום וריפוי 'רקמות' (פיזיולוגיות, נפשיות, רוחניות), בהתקדמות ממסה למסה צפופה יותר, רוחי, רגשי, מנטלי.. עד לגוף הפיזי ומתחילים חיים חדשים, מאוזנים ובריאים יותר כאשר כל רגע נתון פועל לטובת האדם המאוזן.
מחלות וסבל הם לא הכרח המציאות!
מאז ומתמיד אנו מקבלים את הקושי כחלק מהחיים.כאקסיומה, אבל יש רמות קיום ותודעה בהן סבל הוא לא הכרחי. התפיסה שאנו מורכבים מחומר בלבד וקיומנו תלוי בו, מוגבלת ולא נכונה, חומר הוא חלל ריק ברובו ובתנועה מתמדת.

על מוזיקה ורפואה:

בהבנה של מרכיבים אחרים, נוספים, של הקיום שלנו וטכניקה מדויקת לשינוי ואיזון שלהם, יש באפשרותנו לקצר תהליכים ארוכים של סבל - גוף ונפש כאחד.

 

על פי שיטת קוד-יה, יש מטריצות מספריות לכל ביטוי חומרי, קיומן של מטריצות ספציפיות או העדרן מה'מרכבה' (גוף ונפש), משפיע על המבנה שלנו בכל רמות קיומנו - גוף ונפש כאחד.

 

לאדם שזקוק לתהליכי ריפוי עמוקים של התודעה, הגוף והנפש, או איזון תחום ספציפי בחייו, שיטת קוד-יה מאפשרת מיקסום ברמת התדר הראשוני, דרך מתן שם מותאם אישית המאפשר חיים טובים ומאוזנים.

בהבנה של מרכיבים אחרים, נוספים, של הקיום שלנו וטכניקה מדויקת לשינוי ואיזון שלהם, יש באפשרותנו לקצר תהליכים ארוכים של סבל - גוף ונפש כאחד.

 

על פי שיטת קוד-יה, יש מטריצות מספריות לכל ביטוי חומרי, קיומן של מטריצות ספציפיות או העדרן מה'מרכבה' (גוף ונפש), משפיע על המבנה שלנו בכל רמות קיומנו - גוף ונפש כאחד.

 

לאדם שזקוק לתהליכי ריפוי עמוקים של התודעה, הגוף והנפש, או איזון תחום ספציפי בחייו, שיטת קוד-יה מאפשרת מיקסום ברמת התדר הראשוני, דרך מתן שם מותאם אישית המאפשר חיים טובים ומאוזנים.

קורס קוד-יה אבחון וריפוי, להפוך למקודדים מקצועיים

קורס המקודדים שונה בזה שהוא דרך, ולא דרך פשוטה, לשינוי תפיסת מציאות.
לומדים את הקודים שמניעים את הגוף והנפש, לפעולה, מחשבה ורגש. את המקור והסיבה לסיטוציות בחיים ואיך נוצר איזון או חוסר איזון של בריאות גוף ונפש. 
בהבנת הקודים, ניתן לאבחן ולרפא מהיסוד ללא הבדל בין גוף, נפש או סיטואציה. 
בשנת הלימודים עוברים טרנספורמציה אישית עמוקה ופוקחת עיניים.

שאלות נפוצות

Scroll to top