טיפים לבחירת שם לתינוק

טיפים חשובים : מה צריך לדעת כשבוחרים שם לתינוק/ת?

  1. לא כדאי לקרוא לתינוק על שם מישהו שנפטר בגיל צעיר לא ממוות טבעי, אנרגטית, פסיכולוגית, זה מטען כבד ולא הרמוני.
  2. לא להתבייש לתת שם לא קונבציונלי אם ממש רוצים, לא לחשוש להמציא את הגלגל , היום זה מקובל ואפילו סקסי.
  3. האותיות צ,ט,פ,ח הן אותיות כבדות ולפעמים יוצרות קצרים אנרגטיים, לא מומלץ להשתמש בהן, אלא אם נבדק שהן לא מזיקות
  4. "שם טוב משמן טוב" – מומלץ להתייעץ באיש מקצוע, זה לא המקום לחסוך בו, זה הדבר הכי חשוב שתתנו לילדכם והוא ישפיע על כל חייו.
  5. נומרולוגיה קבלית היא מושג מוטעה שמתייחס לאסטרולוגיה: הרב לוקח את שם הילד/ה, מחבר לשם האם, מחלק ב 12 ועל פי זה הם יודעים לאיזה כוכב לכת הילד שייך.
  6. בדיקת שם צריכה לכלול התייחסות לכל אות ואות בשם הפרטי ושם המשפחה, ביחס לתאריך הלידה עברי / לועזי וביחס לשמות ההורים ליצירת הרמוניה בבית … נדרשת בדיקה מעמיקה ומדוקדקת. שימו לב שמי שבודק שם לתינוק עבורכם אכן מבצע בדיקה מקיפה.
  7. רצוי לתת שם פרטי אחד מדויק ומותאם לתינוק ביחס לשם משפחה ותאריך לידתו, שני שמות פרטיים ניתנים רק בתנאי שבשם הראשון חסרה אנרגיה מאזנת.

איך נותנים שם לתינוק ? טיפים חשובים!
קרה לכם שכל ההיריון חשבתם על שמות ודמיינתם את התינוק שלכם עם שם כזה או אחר, אבל ברגע שהרך הנולד הוציא ראש מהרחם, הבנתם שמה שגלגלתם על הלשון 9 חודשים, פשוט לא "מתלבש" עליו או עליה נכון ? זה פשוט לא זה ועכשיו האטרף מתחיל…

המלצה:
לא להינעל על שם בזמן ההיריון, רק לאסוף רשימה שהשמות בה מקובלים על שני ההורים (לא פשוט בפני עצמו) ורק אחרי הלידה, לראות מה מרגיש נכון ואז… לא לשכוח להתקשר למקודד/ת שאתם מכירים (מומחה/ית בשיטת קוד-יה ) ולתת לו או לה את רשימת השמות לבדיקה. כי שם צריך לבדוק, כל אות היא אנרגיה וכמו ששם טוב יוביל לבריאות והצלחה, שם לא טוב עלול לעשת נזק.

כדי למצוא את איש המקצוע המתאים לכם באיזורכם, אפשר לשלוח מייל ללאור נהלל :laor05@gmail.com ולבקש רשימת מקודדים .

מותר לקרוא לתינוק/ת על שם סבא סבתא או מישהו שנפטר? האם זו אמונה טפלה או אמת ?
שם צריך להיבדק ולהתאים לתינוק/ת בהתייחסות אישית לכל נשמה חדשה שנולדת בכדור הארץ , בלי קשר למי נשא אותו קודם ובלי קשר, מבחינה פסיכולוגית ואנרגטית, לא נכון לקשר שם חדש לשם של מישהו שנפטר צעיר מוות לא טבעי.

המלצה:
לבדוק כל שם לגופו
להתחבר לאיש מקצוע (רצוי מקודד בשיטת קוד-יה שמתמחה בשמות) לא להתבייש לבדוק השכלה והתמחות! מדובר בילד/ה שלכם ובהשפעה שתלך איתו/איתה לכל חייו/ה.

מהי הדרך המקיפה והעמוקה לבדוק שם?
שימו לב שהשם נבדק ביחס לתאריך הלידה של התינוק/ת וגם ביחס למקורבים שלו מקירבה ראשונה לפחות (אמא, אבא, אחים נוספים אם יש), כי תינוק לא מגיע לעולם ריק, אלא אמור להשתלב בסביבתו ואף ליצור הרמוניה בבואו,
תינוק = תיקון
יש חשיבות לכל אות בשם, כל שם מורכב מכמה אותיות כשכל אחת מהן (על קוצו של יוד) מחוללת אנרגיה שיש לה השפעה על הבריאות, המימוש וצירופי המקרים בחיים, יש חשיבות עצומה לכם שם שיבחר והוא אמור ליצור איזון עבור התינוק ועבור הסביבה אליה הוא מגיע .
המלצה:
בזמן מתן השם, אם המומחה/ית, לא מבקש/ת מיכם תאריך לידה של התינוק ורשימת מקורבים, כדי ליצור חיבור מדויק בין שם התינוק/ת ל- TIME LINE שלו, לאורך כל חייו ולסביבה הקרובה, אתם כנראה לא במקום הנכון…

חשוב שבמקביל לבדיקות, ההנחיות והליווי של איש המקצוע, השמות הפוטנציאלים יגיעו מההורים, מדוע?
קיים קשר אנרגטי נישמתי עמוק בין הרך הנולד לבין הוריו, לא סתם ילד מגיע לבית הורים ספציפי. יש שיעור שהוא בא ללמוד מהוריו ויש שיעור שההורים לומדים ממנו. אותיות השם זה מיקבץ של אנרגיות המאפשרות את השיעור הזה.
ע"פ חז"ל שורה רוח נבואה – אינטואיציה, על ההורים בעת שהם מחליטים איזה שם לקרוא לתינוק, איש מקצוע צריך להתחשב באינטואיציה של ההורים ולכוון בין השמות שההורים מביאים לשם שמאפשר לנולד, מקסימום איזון והרמוניה.

המלצה:
בקשו הנחיות מאיש המקצוע, כגון : באיזה אותיות כדאי להשתמש ומאיזה צריך להמנע והרכיבו רשימת שמות שאתם אוהבים ! אותם תעבירו לבדיקות ההתאמה ביחס לצרכים של התינוק/ת, ביחס לזמן וביחס לצורך ליצור הרמוניה מול המקורבים.
ההנחיות הראשוניות חשובות לאין ערוך, הן אמורות רק לתת כיוון ליצירת איזון מקסימלי.
לאחר מכן, הרשימה שיצרתם צריכה לעבור התאמה ל- TIME LINE של התינוק ולתנאים הסביבתיים שהוא /היא נולד/ת אליהם, כדי ליצור איזון מלא למשך כל חייו.

אז לבדוק , לבדוק , לבדוק , עם איש מקצוע, שם הוא עניין חשוב מכדי לקחת אחריות על הכתפיים ולהחליט לבד. כל אות משמעותית ועל קוצו של יוד , נקבעים גורלות .

באיזו שיטה נותנים שם לתינוקות?

-עוד מידע וטיפים – שמות לתינוקות. או : www.Code-Ya.co.il , www.358.co.il

– למי ששוקל שינוי שם לעצמו, או רוצה לעזור לאחרים למצוא איזון גוף ונפש, תוכלו למצוא אותנו בפייסבוק גם בקבוצה : שינוי שם בעזרת שיטת קוד-יה.

הרשם
יידע אותי
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
Scroll to top