הלשון שלך בריאה?

הלשון שלכם בתמונה? מה זה אומר?

 
לשון בריאה צבעה ורוד ואחיד, הלשון לחה, ללא ציפוי, ללא כתמים, תלמים וכיבים וזה מצביע על כך שהבטן ומערכת העיכול שלכם פועלות כהלכה.
 

סימנים על הלשון:

1. לשון בריאה צבעה ורוד ואחיד, הלשון לחה, ללא ציפוי, ללא כתמים, תלמים וכיבים וזה מצביע על כך שהבטן ומערכת העיכול שלכם פועלות כהלכה.
2. ציפוי קל, לבן-צהבהב על הלשון, יכול להצביע על הבעיות הבאות: תפקוד לקוי של הכבד ומערכת העיכול, ירידה בחומציות הקיבה, או כיב בקיבה.
3. שכבה עבה של ציפוי לבן משמעותה, שמערכות מסוימות בגופך אינן פועלות כהלכה ויתכן שיש זיהום נגיפי או קנדידה.
4.ציפוי צהוב עבה, מציג בעיות בכבד או במרה.זה יכול להיות גם סימן לעיבוד גרוע של מזון.
5. צבע לא אחיד של הלשון, כתמי צבע שונים ובמקביל הלשון מלאה תלמים וחריצים זה יכול להיות סימן למחלה במערכת העיכול. אם התלמים עמוקים מאוד, משמעות הדבר יכולה להיות תכולת גופרית (הומוציסטאין ) מוגברת בדם.
6. לשון לבנה, מלווה בידיים או רגליים קרות, עייפות, נפיחות, צואה רכה מידי ולשון יבשה, יכולים להצביע על מחסור בדם, אנמיה, המלווה בדרך כלל בתחושת חרדה, סחרחורת, זיכרון ירוד, נדודי שינה, שפתיים סדוקות.
7. נקודות אדומות על הלשון יכולות להראות חום או דלקת או כתגובה לזיהום. לשון אדומה כהה יכולה להצביע על בעיית כליות, או שיכרות.
8. קצה הלשון ידוע כמקושר לאזור הלב. אם הקצה אדום והאדם בריא ללא סימנים אחרים או בעיות פיזיולוגיות, הקצה האדום עלול להיגרם מהפרעה רגשית.
9. לשון עם שוליים אדומים, מראה שימוש מוגזם במאכלים חריפים או שומניים, אלכוהול, צבע אדום יכול להיות גם תוצאה של לחץ דם גבוה.
10. סגול מצביע על מחסור בוויטמין B12. אותו צבע יכול להופיע אצל נשים עם מחזור כבד, או אצל אנשים הסובלים מכאבים כרוניים קשים.
11. לשון כחולה, כחלחלה אם לשונך בצבע כזה, זה סימן לכך שברקמות יש מחסור חמור בחמצן. זה עשוי גם להראות מחלות לב וכלי דם, נגע בכלי הדם, בעיות בלב או בדרכי הנשימה, מומלץ לפנות לרופא.
12. לשון צהובה – אם זה מצב שנמשך זמן רב, יכול להעיד על בעיה בכבד או במרה. אם רק החלק הקדמי של הלשון צהוב, זה סימן מובהק להפטיטיס.
13. כמו בתמונה 12, אבל מפושט על כל הלשון בגוון ירקרק – לשון כזו יכולה להצביע על זיהום פטרייתי בפה והלשון או בדם, כמו קנדידה שלא טופלה זמן רב מאד.

דוגמאות:

איינשטיין - פסים אדומים במרכז הלשון לכל האורך
בראד פיט - סימני שיניים בצד הלשון

מה אומרים הסימנים על הלשון של בראד פיט ואיינשטיין?
כתבו לנו : laor05@gmail.com

*הערה : כאשר יש רגישות או כאב, מומלץ להתייעץ עם רופא ולעשות בדיקות מקיפות.

הרשם
יידע אותי
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
Scroll to top