האור הלבן - צ'קרת הכתר

האור הלבן – צ'קרת הכתר – האחד, ממנה מתחיל ונמשך הכל…
אנו חיים באורו של האור הלבן המתפרק לתדרים (צבעים) שונים, הלבן מכיל את כל הצבעים שטווח התודעה שלנו קולט והעין מסוגלת לספוג. הראייה שלנו מוגבלת ל-5 צבעים על גווניהם: אדום, ירוק, כחול שחור ולבן, כל שאר הצבעים הם מורכבויות וגוונים של חמשת הצבעים האלה, למשל צהוב או כתום נוצרים ע"י מיזוג בין אדום וירוק, סגול נוצר ע"י מיזוג בין אדום וכחול. כל צבע בנפרד הוא בעל תכונות מסוימות , ברגע שמוהלים צבע אחד באחר הוא משנה את זהותו הראשונית ומקבל אפיון נוסף, גוון שונה.

מהי חשיבותו של צבע בחיינו ?
צבע הוא בעל חשיבות עצומה בחיינו גם אם אנחנו לא מודעים לכך.. הצבעים בקשת , בין אינפרא אדום לאולטרא סגול, מקבילים לטווח התודעה, לספקטרום קליטת התדרים של החיים בכדור הארץ.
הצבעים מקבילים לצ'קרות – למערכת האנרגטית המרכיבה אותנו.
צבע הוא תדר/צליל , גל באורכים שונים, גם מילה היא צליל.
בכל מילה, לכל אות יש תדר ספציפי.
השפה בה אנו משתמשים יוצרת תהודה ורטט, ויברציות בגוף המנגן את המילה, שמחוללות אנרגיה, כמו גם אותיות שמנו, שהן מעין גנרטורים המחוללים את האנרגיות המרכיבות את אלמנטים מהם אנחנו מורכבים, על כל הרבדים שלנו (המרכבה).בגוף שלנו, שהוא כלי מוזיקלי לכל דבר, בעל תיבות תהודה ומיתרים, כל אות ממוקמת בצ'קרה ספציפית וכל מילה שאנו אומרים, מקשרת אותנו תת הכרתית ואנרגטית לאיכות ספציפית המשפיעה על חיינו.
כך אנו למעשה כל הזמן יוצרים מציאות, בדיוק כפי שנבראה המציאות שלנו ע"י הבורא – במילים – 10 מאמרות לעשר ספירות…
ימים מלאים בתודעה מתרחבת !
באהבה
לאור, מרכז קוד-יה

הרשם
יידע אותי
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
Scroll to top