קטגוריות מוצרים

קטגוריות מוצרים

מוצרים

אמנות

סדנאות

אודות האמנית

"צליל הוא צבע נשמע וצבע הוא צליל נראה"

לאור רז-אליה נהלל    

"וְכָל הָעָם רֹאִים אֶת הַקּוֹלֹת"

לאור החלה לצייר בגיל צעיר ובבגרותה למדה אמנות באוניברסיטת חיפה,  הציורים הראליסטיים שלה קיבלו תפנית  אל הציור האינטואיטיבי שמוצג כאן, לאחר שנרפאה, בעזרת  שיטת אבחון וריפוי ייחודית, הנקראת קוד-יה , אותה פיתחה, הקשורה ליכולתה המיוחדת של לאור לראות קולות בצבעים (סינסתזיה), להבין את המשמעות העמוקה של צבעים וצלילים והשפעתם על גופנו.  


לאור מטפלת ומלמדת את שיטת קוד-יה  שפיתחה,  מזה שנים רבות במרכז קוד-יה בראשון לציון.   עזרה ועוזרת לאנשים  להחלים  מבעיות שונות של גוף ונפש.

לאור מציירת  בידיים, עם שפכטלים או ספוגים, ללא מכחולים, היא מניחה צבע על קנבס, מתחברת מתוך קריאה פנימית לצבעים ספציפיים בתהליך אינטואיטיבי ולאחר שסיימה להניח  צבעים, לאור מתבוננת  בדינמיקה הצבעונית שנוצרה ובמה ש"אומר הבד"  ונותנת לדמיון לחלץ משמעויות, מדגישה ומבליטה את מה שראתה בבד ברמזים, בעזרת קווים ותיחומים שונים, התוצאות מרתקות  ומאפשרות פענוח תת המודע, ממש כמו חלומות.   

ציוריה מלאים  באור וצבע, נושאים משמעיות רבות משקפים את עולמה הפנימי וככאלה אי אפשר  שלא להתרגש מהם. 

ההתבוננות בציורים שואבת את הצופה פנימה , לטייל בין הדימויים ולחוש את העולם בין צלילים לאור וצבע בדרך הייחודית הבאה לידי ביטוי בציוריה של לאור .        

תערוכות ציור של לאור בשנים האחרונות

צבעו של הצליל, תערוכה בבניין העירייה ראשון לציון 

 תערוכת יחיד במרכז האמנים, ראשל"צ

-

-

-

תערוכה חברתית: האשה בראי הזמן, יפו העתיקה

תאטרון תמונע – ציור אינטואיטיבי תוך כדי ההצגה : האסופי

11249232_865757946843264_4838933262036386855_n

להצגה "אסופי" של תיאטרון תמונע, נלווה פרויקט מיוחד של ציורים שצוירו במהלך ההצגות על ידי ציירים שונים כמו מאור חטוקהאור זיגלבאוםנטע רודיךנעמי ניר הוברמןשלומית אידיסיסאיב אופירלאור נהלליובל גטרוירטלאור סלעלי אורחיליק ישראלשרה מרגוליס ודורון אור גבריאל – אוצר התערוכה.

לקריאת הכתבה ←

Scroll to top
עגלת קניות
אין מוצרים בעגלה
המשך קנייה
0