באילו מצבים עושים שינוי שם

השם שאיתו אנו חיים כל חיינו, הוא חלק בלתי נפרד ממי שאנחנו וקשה מאד להפרד ממנו, אפילו מלחיץ, גם הסביבה לא תמיד תומכת בשינויים דרסטיים… אבל יש כמה מצבים בהם חשוב לשקול שינוי שם, בלי לתת לפחדים לעצור אפשרות לשינוי לטובה, גם אם לא מבינים את התהליך על בוריו, בדיוק כפי שגם אם אנחנו לא בדיוק מבינים איך פועל רופא מנתח או כל איש מקצוע אחר, נכנסים לתהליך כשצריך, כדי לשפר בריאות או לחיות חיים טובים יותר, ממומשים ומאוזנים…

 המצבים בהם כדאי לשקול את האפשרות ולבדוק אם זה יכול לעזור : 

– כשלא מרגישים נוח עם השם הקיים, לא משנה מהי הסיבה.

– כשיש תחושה חוזרת של תקיעות וחוסר מימוש .

– כשיש קושי ליצור זוגיות, או כשיש כרוניקה של כשלון במערכות יחסים.

– כשיש בעיה בריאותית – גוף או נפש, או תחושה של חוסר איזון . 

– למניעת מחלות או עצירת המשך התפתחות של מחלה קיימת . 

– כשבאבחון אישי בשיטת קוד-יה מתגלה חוסר איזון עכשוי או עתידי במערכת האנרגטית, קצר בין אותיות שגורם לכשל בתחום מסוים, עודף/חוסר מוגזם של  אנרגיה ספציפית, שמחמיר  עם הזמן ועלול ליצור בעיה של גוף או נפש. 

 

שינוי שם צריך לעשות באופן מדוייק, משום שיש חשיבות מכרעת לכל אות, ממש על קוצו של י' , שיטת קוד-יה מאפשרת התבוננות במערכת האנרגטית של האדם, איתור תנועת החום = אנרגיה בגוף והבנת השלכות פיזור החום על המערכת הפיזית/רגשית/מנטלית והתפקודית של האדם.

 בזכות האבחון המדויק של שיטת קוד-יה, ניתן לתת שם לאדם או תינוק שיאפשר מיקסום הפוטנציאל מכל הבחינות : מימוש עצמי וקריירה עתידית, זוגיות מאוזנת, בריאות של גוף ונפש והתפתחות אישית.

 מצגת הסבר על שיטת קוד-יה 

איך נעשה התהליך : לפני כל שינוי, בודקים את השם הקיים, סוקרים את המבנה האנרגטי לבדיקת איזון או חוסר איזון בכל מישורי החיים: בריאות, זוגיות, מימוש עצמי, קריירה והתפתחות אישית (בודקים אם יש עודף/חוסר או איזון בכל צ'קרה), אם מוצאים חוסר איזון משמעותי שהזמן לא מטיב איתו והוא עלול להפריע במהלך החיים – עושים שינוי שם.  השם החדש מותאם לממצאים שעלו בסריקה כך שהוא ימצה את האיזון המקסימלי האפשרי עבור האדם במישורי חייו השונים, השם החדש מותאם ביחס לזמן לכל המשך החיים. 

האותיות בשם, הן "ארגז הכלים" (תכונות/"תוכנות") ותאריך הלידה קובע את צירופי המקרים, ה"גורל".

חשוב לדעת :
שינוי השם לא משנה את ה"גורל" ואת צירופי המקרים, אלא את ספקטרום האפשרויות להתמודדות איתו בדרך הטובה ביותר. 

התוצאה:

שינוי שם מאזן ("זן") ומאפשר מימוש מקסימלי של הפוטנציאל הטמון בנו מלכתחילה, מכל הבחינות.
איזון המערכות בגוף, החום (=אנרגיה) מתחלק בגוף באופן שווה, ביחס לכל רגע נתון (עבר הווה עתיד).
לחלוקה זו השפעה על כל שכבות האישיות של האדם תפקודית,  פיזית, רגשית, מנטלית ורוחנית .

ציטוט מהספר הקורס בניסים : "אי התגוננות היא כל מה שעליך לתת ובתמורה אתה נפטר רק ממה שמעולם לא היה ממשי כדי להביט ב"משיח" שבך. אי התגוננות היא כוח, היא מהווה עדות לזיהוי המשיח שבך והתגוננות היא חולשה, היא הצהרה שדחית את המשיח והתחלת לפחד מזעם האלוהים, מה יכול להצילך עכשיו מפני רעיון השווא של אל זועם? מה יכול לגן עליך עתה כאשר מה שאתה נדבק בו אינו אלא אשליות ? נכונותך להתנער מן האשליות היא כל מה שדרוש, העולם ממתין לרפוייך ולאושרך כדי שתוכל להדגים את ריפוי העולם. הרגע הקדוש יתפוס את מקומם של החטאים אם רק תישא איתך את תוצאותיו, ואך אחד לא יבחר לסבול עוד.הרפא כדי שתוכל לרפא והאמת תגלה לך כי בחרת להרשות לסמלי האהבה לתפוס את מקום החטא והאשמה, האמת תציב את נס הריפוי במקום שבו היו זרעי מחלה ולא יהיה שום אובדן, רק רווח.
סבל הוא שימת דגש על כל הדברים שהעולם עשה כדי לפצוע אותך, תחייתו של החלק שאתה ממלא בהצלת העולם מהרשעה הוא החלצותך שלך. 

נס בא לרפא , לסגור את הדלת על חלומות החולשה ולפתוח את הדרך לגאולתך ושחרורך. 

תם המסע (של הסבל) והוא מסתיים במקום שבו הוא החל (מתן שם לכל נברא), שום שריד לא נותר ממנו בשום אשליה ושום נקודה לא נשארת כדי להסתיר את פני ה"משיח" (הגאולה) מעצמך, רצונך נעשה שלם וכעת צלמך באור, מאיר מכל דבר שחי ונע בתוכך כי הגענו אל המקום שבו כולנו אחד ואנחנו בבית."

אחרי מתן השם המאזן, מתחיל  רצף מתרחב ומתפשט בהדרגה של מיקסום וריפוי 'רקמות' (פיזיולוגיות, נפשיות, רוחניות), בהתקדמות ממסה למסה צפופה יותר,  רוחי, רגשי, מנטלי.. עד לגוף הפיזי ומתחילים חיים חדשים, מאוזנים ובריאים יותר כאשר שני הווקטורים המנוגדים (הזמן והשם- התבנית האנרגטית שהיא האדם עצמו על כל מרכיביו) משלימים אחד את השני בסינכרון וכל רגע נתון פועל לטובת האדם המאוזן

 מחלות וסבל הם לא הכרח המציאות ! 

מאז ומתמיד אנו מקבלים את הקושי כחלק מהחיים.כאקסיומה, אבל יש רמות קיום ותודעה בהן סבל הוא  לא הכרחי. התפיסה שאנו מורכבים מחומר בלבד וקיומנו  תלוי בו, מוגבלת ולא נכונה, חומר הוא חלל ריק ברובו ובתנועה מתמדת.

בהבנה של מרכיבים אחרים, נוספים, של הקיום שלנו וטכניקה מדויקת לשינוי ואיזון שלהם,  יש באפשרותנו לקצר תהליכים ארוכים של סבל – גוף ונפש כאחד.

 על פי שיטת קוד-יה, יש מטריצות מספריות לכל ביטוי חומרי, קיומן של מטריצות ספציפיות או העדרן מה'מרכבה' (גוף ונפש), משפיע על המבנה שלנו בכל רמות קיומנו – גוף ונפש כאחד.

 לאדם שזקוק לתהליכי ריפוי עמוקים של התודעה, הגוף והנפש, או איזון תחום ספציפי בחייו, שיטת קוד-יה מאפשרת מיקסום ברמת התדר הראשוני, דרך מתן שם מותאם אישית המאפשר חיים טובים ומאוזנים.

אהבה

לאור

הרשם
יידע אותי
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
Scroll to top
עגלת קניות
אין מוצרים בעגלה
המשך קנייה
0