3 ערוצים עיקריים בהם ניתן להעזר בשיטת קוד-יה

יש שלושה ערוצים עיקריים בהם ניתן להיעזר בשיטת קוד-יה:
1. אבחון אישי, פגישה בת שעה פנים אל פנים במרכז קוד-יה בראשל"צ
2. שינוי שם לאיזון, הצלחה או הבראה, מתן שם טוב לתינוק, שם לעסק מצליח וכו.
3. להפוך למקודדים מקצועיים – ללמוד לאבחן ולרפא בעזרת שיטת קוד-יה,
העושה שימוש בקודים של הבריאה ומתייחסת לגוף כאל כלי מוזיקלי לכל דבר .
 
מה עושים באבחון אישי?
סריקת עומק של המערך האנרגטי שנוצר ע"י רטטים ששמו של האדם מייצר, האינפורמציה שמתקבלת מדויקת ונוגעת בכל תחומי החיים, מבית ההורים דרך המסע האישי ועד לייעוד הנשמתי של האדם:
אבחון אישי – אינפורמציה הנוגעת בכל תחומי החיים מזמן הלידה בכל רגע נתון, בכל רמות מבנה האישיות של האדם: פיזית, רגשית, מנטאלית, תפקודית ורוחנית.
אבחון בריאותי וריפוי – אבחון מצב הבריאות: גוף ונפש, דיאגנוזה מדויקת של מצב נתון וטיפול במידת הצורך או הכוונה לטיפול המתאים ביותר לבעיה.
ייעוץ אישי -תכונות, נטיות ופוטנציאל, ציון נקודות הקושי, היתרונות והחסרונות, הזמנים הטובים למימוש והצלחה בתחומים – זוגיות, קריירה, בריאות והתפתחות אישית. ברמה עמוקה יותר – תיאור תרומת בית ההורים לחיי האדם, ייעוד הנשמה ועוד..
ייעוץ זוגי ומערכות יחסים – ניתן להציב שני אנשים יחד או יותר להבנת החיבור האנרגטי ולבצע בדיקת התאמה מול אדם נוסף (אחד או יותר), אופי החיבור ומטרתו מרמת רצון הנשמה והקרמה ועד לתפקוד משותף ברמת היום יום ופוטנציאל מימוש בתחומים שונים: זוגי, עסקי או אחר.
ייעוץ עסקי ומקצועי – הכוונה לתחומי קריירה המתאימים למאובחן ואינפורמציה לגבי פוטנציאל הצלחה . בדיקת מצב כלכלי/עסקי, מענה לבדיקת התקשרות עסקית, חברית או זוגית . שם לעסק מצליח.
אבחון מצב אנרגטי – הסבר על המערך האנרגטי והשלכותיו על חיי האדם ברמה התיפקודית, המבנה הויזואלי של ההילה והצ'קרות .
בדיקת היעוד הנשמתי – סריקת הצירוף האנרגטי שיושב ברובריקה של הייעוד הנשמתי להבנת עומק של תהליך הנשמה ממצב של התמודדות עם השיעור בגלגול הנוכחי ועד למצב הזיכוי והגשמת הייעוד .
 
שינוי שם:
 
 
השם שאיתו אנו חיים כל חיינו, הוא חלק בלתי נפרד ממי שאנחנו וקשה להיפרד ממנו, אפילו מלחיץ, גם הסביבה לא תמיד תומכת בשינויים דרסטיים… אבל יש כמה מצבים בהם חשוב לשקול שינוי שם, בלי לתת לפחדים לעצור אפשרות לשינוי לטובה, גם אם לא מבינים את התהליך על בוריו, בדיוק כפי שגם אם אנחנו לא בדיוק מבינים איך פועל רופא מנתח או כל איש מקצוע אחר, נכנסים לתהליך כשצריך, כדי לשפר בריאות או לחיות חיים טובים יותר, ממומשים ומאוזנים…
המצבים:
– כשלא מרגישים נוח עם השם הקיים ולא משנה מהי הסיבה.
– כשיש תחושה חוזרת של תקיעות וחוסר מימוש .
– כשיש קושי ליצור זוגיות, או כשיש כרוניקה של כשלון במערכות יחסים.
– כשיש בעיה בריאותית – גוף או נפש, או תחושה של חוסר איזון .
– למניעת מחלות או עצירת המשך התפתחות של מחלה קיימת .
– כשבאבחון אישי בשיטת קוד-יה מתגלה חוסר איזון עכשווי או עתידי במערכת האנרגטית, קצר בין אותיות שגורם לכשל בתחום מסוים, עודף/חוסר מוגזם של אנרגיה ספציפית, שמחמיר עם הזמן ועלול ליצור בעיה של גוף או נפש.
 
שינוי שם צריך להעשות באופן מדויק, משום שיש חשיבות מכרעת לכל אות, ממש על קוצו של י' , שיטת קוד-יה מאפשרת את איתור תנועת האנרגיה בגוף וההשלכות על המערכת הפיזית/רגשית/מנטלית והתפקודית של האדם.
בזכות האבחון המדויק, ניתן למקסם את הפוטנציאל מכל הבחינות ומישורי התודעה ולהשפיע על כל תחום בחיים : מימוש עצמי וקריירה עתידית, זוגיות מאוזנת, בריאות גוף ונפש…
 
איך נעשה התהליך?
לפני שינוי, בודקים את השם, סוקרים את המבנה האנרגטי לבדיקת איזון או חוסר איזון בכל מישורי החיים, אם מוצאים חוסר איזון משמעותי שהזמן לא מטיב איתו , עושים שינוי שם. השם החדש ייצור איזון המקסימלי עבור האדם במישורי חייו השונים.
 
חשוב לדעת :
שינוי השם לא משנה את ה"גורל" ואת צירופי המקרים, אלא את ספקטרום האפשרויות להתמודדות איתו בדרך הטובה ביותר. האותיות בשם, הן "ארגז הכלים" (תכונות/"תוכנות") ותאריך הלידה קובע את צירופי המקרים, ה"גורל".
ציטוט מהספר הקורס בניסים : "העולם ממתין לרפוייך ולאושרך כדי שתוכל להדגים את ריפוי העולם. הרגע הקדוש יתפוס את מקומם של החטאים אם רק תישא איתך את תוצאותיו, ואף אחד לא יבחר לסבול עוד הרפא כדי שתוכל לרפא …
נס בא לרפא , לסגור את הדלת על חלומות החולשה ולפתוח את הדרך לגאולתך ושחרורך…
רצונך נעשה שלם וכעת צלמך באור, מאיר מכל דבר שחי ונע בתוכך כי הגענו אל המקום שבו כולנו אחד ואנחנו בבית."
 
אחרי מתן השם המאזן:
מתחיל רצף מתרחב ומתפשט בהדרגה של מיקסום וריפוי 'רקמות' (פיזיולוגיות, נפשיות, רוחניות), בהתקדמות ממסה למסה צפופה יותר, רוחי, רגשי, מנטלי.. עד לגוף הפיזי ומתחילים חיים חדשים, מאוזנים ובריאים יותר כאשר כל רגע נתון פועל לטובת האדם המאוזן.
מחלות וסבל הם לא הכרח המציאות !
מאז ומתמיד אנו מקבלים את הקושי כחלק מהחיים.כאקסיומה, אבל יש רמות קיום ותודעה בהן סבל הוא לא הכרחי. התפיסה שאנו מורכבים מחומר בלבד וקיומנו תלוי בו, מוגבלת ולא נכונה, חומר הוא חלל ריק ברובו ובתנועה מתמדת.
 
בהבנה של מרכיבים אחרים, נוספים, של הקיום שלנו וטכניקה מדויקת לשינוי ואיזון שלהם, יש באפשרותנו לקצר תהליכים ארוכים של סבל – גוף ונפש כאחד.
על פי שיטת קוד-יה, יש מטריצות מספריות לכל ביטוי חומרי, קיומן של מטריצות ספציפיות או העדרן מה'מרכבה' (גוף ונפש), משפיע על המבנה שלנו בכל רמות קיומנו – גוף ונפש כאחד.
לאדם שזקוק לתהליכי ריפוי עמוקים של התודעה, הגוף והנפש, או איזון תחום ספציפי בחייו, שיטת קוד-יה מאפשרת מיקסום ברמת התדר הראשוני, דרך מתן שם מותאם אישית המאפשר חיים טובים ומאוזנים.
 
קורס המקודדים , אבחון וריפוי בעזרת שיטת קוד-יה:
קורס המקודדים שונה בזה שהוא דרך, ולא דרך פשוטה, לשינוי תפיסת מציאות. לומדים את הקודים שמניעים את הגוף והנפש, לפעולה, מחשבה ורגש. את המקור והסיבה לסיטוציות בחיים ואיך נוצר איזון או חוסר איזון של בריאות גוף ונפש.
בהבנת הקודים, ניתן לאבחן ולרפא מהיסוד ללא הבדל בין גוף, נפש או סיטואציה.
בשנת הלימודים עוברים טרנספורמציה אישית עמוקה ופוקחת עיניים.
 
הרשם
יידע אותי
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
Scroll to top