סודות על הקשר בין רפואה ומוזיקה נחשפים, קודים עתיקים מתעוררים לחיים!

התמונה בכותרת מראה ספירות, כדורי צבע/צליל, כך לאור, מפתחת שיטת קוד-יה, שנולדה עם סיינסתזיה רואה צלילים... סנסתזייה – sound to color , חיווט במוח בין החושים ראיה ושמיעה יוצר אצל לאור – ראיית קולות בצבע כאשר אנשים מדברים…כל מילה היא כדור צבעוני .

הגוף שלנו הוא כלי מוזיקלי לכל דבר, שמנגן מילים … מוזיקה מניעה אותנו… אנחנו מרגישים אותה בגוף, שירים ספציפיים יכולים ממש להזיז אותנו ממצב רוח אחד למשנהו , קולות של אנשים שאנחנו לא מכירים בכלל יכולים לגרום לנו לתחושת חיבור עם האדם או הפוך.. לגרום לתחושת דחייה. צלילים משפיעים עלינו ברמות עמוקות מאד.

המחקר של אמוטו מוכיח שצלילים משפיעים על מים וגופנו הרי מכיל מעל ל70% מים.
הניסוי על המולקולות של המים

מה באמת אנחנו יודעים על מים?
קודים, מטריצות מתמטיות המבוססות על מוזיקה..‘טכנולוגיה‘ שמבוססת על כוח המילה כמחוללת מציאות, כל זה לא חדש בהיסטוריה שלנו, המשפט הזה שכולנו מכירים : “ה אמר ויהי אור ויהי אור“, מדבר על ה’טכנולוגיה‘ בה השתמש הבורא לבריאת עולמנו בפועל- מילה מחוללת מציאות, עולמנו וכל אשר בו, כולל אנחנו, מושפעים ממילים… ונוצרנו בעזרת מילים…הבורא אחרי שנתן שם לאדם וחווה הורה לו לתת שמות לכל היצורים, כמו אב המוריש לבנו את המלאכה.

איך זה קורה ? איך נוצרת "מחלה" ואיפה צריך לשים את הפוקוס כדי לרפאה ומה הקשר בין רפואה למוזיקה ?
“All things at the atomic and sub atomic level are pulsing and vibrating with their own specific frequency, and that includes every cell and molecule in the human body.” – John Beaulieu, N.D., Ph.D.

התאים בגופנו רוטטים בתדרים מסוימים וכמו כל מערכת ממוחשבת, כל מה שקורה במערכת מתועד ובעל רצף צפוי, כל תחושה, הרגשה, כל "צירוף מקרים" בחיינו.
המערכת הפיזיולוגית, הרגשית , מערכות שונות הבנויות בתוכנו כמרכבה נדבך על נדבך, מתועדות כל הזמן, קיימות "רשומות" בשפת קוד שניתנת לפענוח וצפייה מראש ואף לשינוי ותיקון בעזרת שיטת קוד-יה.
"הכל צפוי והרשות נתונה" (אבות ג', י"ד)

כל מילה שאנחנו אומרים היא קומבינציה של כמה צלילים שאותן אנחנו מנגנים כל הזמן, השם שלנו אף הוא מילה, קומבינציה מוזיקלית ובגלל שאנו משתמשים בשמנו, במטריצה הספציפית הזו, מיום הלידה ואילך, בכל יום ודקה בחיינו, השפעתו עלינו בעלת משמעות מקסימלית .
הקודים שהשם שלנו מייצר (קוד-יה – קוד השם תרתיי משמע) משפיעים עלינו ביצירת איזון או חוסר איזון בתחומים שונים כגון: בריאות, זוגיות, מימוש עצמי ובכל שאר תחומי חיינו.

ריפוי אמיתי מתבסס על תודעה, על אנרגיה, על תדרים ורטטים, אלה ה"חומרים" מהם אנחנו מורכבים… לא רחוק היום שנבין שריפוי המבוסס על חומר ותרופות לא באמת מרפא, אלא במקרה הטוב מתחזק אותנו… (תחשבו לרגע על המילה "קופת חולים" היא כפשוטו – איסוף כסף מחולים. ככל שיהיו יותר חולים הקופה תרויח יותר. זה עסק לכל דבר.) איך נוצרת "מחלה" ואיפה צריך לשים את המיקוד שלנו כדי לרפאה ?
סרטון על ריפוי מיידי של סרטן שלפוחית השתן באמצעות מילים בבית חולים בסין.


ברפואה סינית, וגם בקבלה היהודית, ידוע שלתנועת החום/אנרגיה (אותו דבר) בגוף, יש השפעה מרחיקת לכת על הבריאות ועל איזון/חוסר איזון של גוף או נפש ולמעשה כולם מדברים על אותו דבר – תנועת אנרגיה דינמית, במערכת קבועה וזהה לכולנו, רק המינוחים משתנים מאחד לשני..

 

צליל/צבע/אנרגיה/חום, כל אלה הם למעשה אותו דבר.
שיטת קוד-יה מתייחסת לגוף כאל כלי מוזיקלי לכל דבר, בעל תיבות תהודה (ריאות) ומיתרים (מיתרי הקול) וכל מילה שאנו אומרים היא למעשה ניגון בכלי… המוזיקה שאנו מנגנים כשאנו מדברים, יוצרת רטט, תדרים, צבעים שונים ואנרגיות שנעות ממקום למקום בגוף והן בעלות יכולת ריפוי עמוקה מאד והשפעתה נוגעת בכל תחום בחיינו.
מחקר על האפשרות לשנות את ה DNA שלנו דרך תדרים ומילים.

החידוש של שיטת קוד-יה הוא שניתן בעזרת השיטה והתוכנה המבוססת על פענוח תנועת האנרגיה שנוצרת מתדרי הקול , לבדוק ולתעד את תנועת האנרגיה/החום במערכת הזו, על כל המרכיבים שלה, גוף/נפש/רוח והשפעת החום על כל נקודה ב"מרכבה" בכל רגע נתון וניתן אף לטפל בהנעת אנרגיה מנקודה לנקודה באם יש ריכוזיות מוקצנת של חום בנקודת אחת וחוסר אנרגיה בנקודה אחרת .

תמונה לדוגמא (‘הקסם של קוד-יה‘) שמופקת ע“י תוכנת קוד-יה משני נתונים בלבד – השם של האדם ותאריך לידתו, ולא.. זו לא נומרולוגיה אלא קוד-יה, המתייחס לתדרים ששמו של האדם מחולל ביחס לזמן :

דוגמא לתמונת הילה שנעשית בטכנולוגיה של שיטת קוד-יה

המנגנון של שיטת קוד-יה מאפשר אבחון מעמיק ומדויק על מצב ה"מרכבה", גוף/נפש/רוח בכל רגע נתון,
איתור ה“באג“ שגורם לחסימות אנרגטיות (ממש כמו במחשב) וטיפול בו. שינוי "שורת הקוד" שגורמת לחסימה.
מרגע השינוי מתחילים להתוות בגוף, תהליכים לתיקון הבעיה. ד"א גם מועד תיקון הבעיה "רשום" במערכת.

שאלות נפוצות:

מהי שיטת קוד-יה?
שיטת קוד-יה מתייחסת לגוף שלנו כאל כלי מוזיקלי : יש לנו תיבות תהודה (ריאות) ומיתרים (מיתרי קול) וכל מילה שאנו אומרים היא למעשה ניגון בכלי…יצירת מוזיקה. המוזיקה שאנו מנגנים יוצרת רטט, תדרים, תנועת אנרגיה והיא בעלת לה יכולת ריפוי עמוקה מאד והשפעתה נוגעת בכל תחום בחיינו.השם שלנו גם הוא מטריצה מוזיקלית ככל מילה אחרת, ובגלל שאנו משתמשים בו מיום הלידה ואילך, השפעתו עלינו היא מאד משמעותית. הקודים של השם שלנו (קוד-יה) משפיעים עלינו בתחומים שונים כגון: בריאות, זוגיות, מימוש עצמי ועוד.

ראיון מוקלט ברדיו, עם חיים רוטר ואורחיו – ברדיו קס"ם 106FM הרשת החינוכית של קול ישראל, השעה השניה – עם לאור נהלל – יו"ר עמותת עולם חדש, מתמחה באבחון וריפוי בשיטת קוד-יה,"לאור מסבירה על פיתוח השיטה ומדגימה דיוק מופלא באבחון און ליין על מתארחת בשעה הראשונה".

איך פותחה השיטה?
שיטת קוד-יה פותחה ע"י לאור נהלל, שנולדה עם סיינסתזיה : אצל לאור קיים חיווט בין החושים ראיה ושמיעה, מצב שגורם לראיית הקולות ויכולת אבחון המאפשרת מדידת אנרגיה בצ'קרות השונות. 

הציור הנ"ל, אותו ציירה לאור, מתאר איך לאור רואה צלילים, ספירות – כדורי צבע. כל אות היא בעלת צבע ייחודי משלה.
לאור עבדה על פיתוח תוכנה בארבע השנים האחרונות, שעושה פעולה זהה לראייה שלה ומאפשרת אף יותר מזה, יכולת שאין ללאור – "מסע בזמן" – בדיקת כמות החום / אנרגיה בצ'קרות בכל זמן נתון על רצף הזמן המחזורי. לכמות האנרגיה בכל צ'קרה יש הלשכות מרחיקות לכת על כל תחום בחיינו ממצב הבריאות, הצלחה בחיים בכל תחום, מימוש עצמי, זוגיות ועוד. נכון להיום קיימת תוכנה המשקפת את המצבים השונים האלה ומוציאה 2 פלטים כתמונות : תמונת הילה במצבי זמן שונים ותמונת מיפוי איזורי הרגישות בגוף גם היא במצבי זמן שונים על פי בחירה.

במצגת הזו ניתן לראות מהי סיינסתזיה ואיך היא עזרה לפיתוח השיטה, כמו כן אפשר למצוא פה מאמרים ומחקרים בנושא : מצגת -במצגת הזו ניתן לראות מהי סיינסתזיה ואיך היא עזרה לפיתוח השיטה, כמו כן אפשר למצוא פה מאמרים ומחקרים בנושא : מצגת – ריפוי, בטכנולוגיה של בריאת העולם, קוד-יה.

מה ניתן לקבל בעזרתה?
קוד-יה היא שיטה לאבחון וריפוי דרך השם. השיטה מאפשרת שני תהליכים עיקריים :

  • אבחון אישי – מפגש פנים אל פנים או בסקייפ.
  • שינוי שם – ליצירת איזון בכל תחומי החיים, תהליך שנעשה און ליין, לא במפגש.

מהו אבחון אישי בשיטת קוד-יה?
במפגש אישי לאבחון, נעשית סריקת עומק של המערך האנרגטי שנוצר ע"י רטטים ששמו של האדם מייצר:

  • אבחון אישי – אינפורמציה הנוגעת בכל תחומי החיים מזמן הלידה בכל רגע נתון, בכל רמות מבנה האישיות של האדם: פיזית, רגשית, מנטאלית, תפקודית ורוחנית.
  • ריפוי – אבחון מצב הבריאות: גוף ונפש, דיאגנוזה מדויקת של מצב נתון וטיפול במידת הצורך או הכוונה לטיפול המתאים ביותר לבעיה + כולל מיפוי איזורי הרגישות והפוטנציאל הבריאותי .
  • ייעוץ אישי -תכונות, נטיות ופוטנציאל, ציון נקודות הקושי, היתרונות והחסרונות, הזמנים הטובים למימוש והצלחה בתחומים – זוגיות, קריירה, בריאות והתפתחות אישית. ברמה עמוקה יותר – תיאור תרומת בית ההורים לחיי האדם, ייעוד הנשמה ועוד..
  • ייעוץ זוגי ומערכות יחסים – בדיקת התאמה מול אדם נוסף (אחד או יותר), אופי החיבור ומטרתו מרמת רצון הנשמה והקרמה ועד לתפקוד משותף ברמת היום יום ופוטנציאל מימוש בתחומים שונים: זוגי, עסקי או אחר.
  • ייעוץ עסקי ומקצועי – הכוונה לתחומי קריירה המתאימים למאובחן ואינפורמציה לגבי פוטנציאל הצלחה . בדיקת מצב כלכלי/עסקי, מענה לבדיקת התקשרות עסקית, חברית או זוגית . שם לעסק מצליח.
  • אבחון מצב אנרגטי – הסבר על המערך האנרגטי והשלכותיו על חיי האדם ברמה התיפקודית, המבנה הויזואלי של ההילה והצ'קרות . ניתן גם להציב שני אנשים יחד או יותר להבנת החיבור האנרגטי + כולל תמונת הילה.

שמות לאיזון, הצלחה והבראה, כמו גם לתינוקות – שם טוב לתינוק קובע את מערך חייו העתידיים וחשוב לאין ערוך, זוהי המתנה החשובה ביותר שניתן להעניק לרך הנולד..

מי יכול להיעזר בשיטת קוד-יה והאם יש הצלחות מוכחות?
מי שמרגיש צורך בשינוי, במיוחד אם הוא לא מצליח לייצר את השינוי בעצמו והזמן לא מטיב עם הקושי שהוא חש. כל מי שזקוק לעזרה יכול להיעזר בשיטת קוד-יה, בכל נושא: איזון הבריאות, הצלחה בזוגיות, הגשמה ומימוש עצמי או כל עניין אחר, מוזמן להתחבר. נשמח לעזור.

הנה קישור למדגם מכתבים מאנשים שחוו תהליך אישי עם שיטת קוד-יה :מי שמרגיש צורך בשינוי, במיוחד אם הוא לא מצליח לייצר את השינוי בעצמו והזמן לא מטיב עם הקושי שהוא חש. כל מי שזקוק לעזרה יכול להיעזר בשיטת קוד-יה, בכל נושא: איזון הבריאות, הצלחה בזוגיות, הגשמה ומימוש עצמי או כל עניין אחר, מוזמן להתחבר. נשמח לעזור.
הנה מדגם מכתבים מאנשים שחוו תהליך אישי עם שיטת קוד-יה

ניתן להתקשר לאנשים שכתבו את שמם וטלפון או כתובת המייל שלהם, הם יענו בשמחה ואף יעזרו בליווי ומתן תשובות לשאלות. מי שחייו השתנו בעזרת שיטת קוד-יה, ישמח באופן טבעי לתת יד ולשים את הלב בעזרה לזולת.

האם לשני אנשים עם אותו שם יהיו אותן בעיות?
כן, בגדול זו התשובה, אלא שזה לא כל כך פשוט 🙂 אותו שם ייצור את אותם תדרים ואותה תנועת אנרגיה, אבל יש עוד גורמים משמעותיים לא פחות מהשם, כגון: תאריך הלידה ואף האנשים בסביבתו של המאובחן.

כולנו "בטריות", מערכות אנרגיה, המשפיעות ומושפעות הדדית מהסובבים אותנו ומכל דבר בעל שם בסביבתנו. לכולנו אותו מבנה ואותו פוטנציאל של תנועת אנרגיה בתוכו, וההבדלים ביננו לכאורה קטנים אבל משמעותיים מאד.. ממש כמו ההבדל בין חיים למוות, הצלחה או כישלון .
ההבדלים נגרמים כמובן ע"י אותיות שונות בשם, תאריך הלידה, אפילו למקורבים לנו יש השפעה על המערכת האנרגטית שלנו, ואם נרד לרזולוציות מעודנות יותר ויותר אז גם השכנים שלנו משפיעים עלינו ואפילו שם העיר בה אנו גרים ועוד ועוד.. אין לזה סוף.

מה יותר משמעותי: השם או תאריך הלידה ?
זה בערך כמו לשאול מי יותר חשוב – אבא או אמא? 🙂

שני הווקטורים האלה פועלים עלינו יחד, במקביל בכל רגע נתון. שם מאוזן משלים אנרגטית את תאריך הלידה ונותן לו מענה בכל ”חלון“ הזדמנות בכל פעם שצ‘קרה ספציפית נכנסת לפעולה, כך שבכל רגע הזמן פועל לטובתינו.
אם השם לא מאוזן, כל צ‘קרה שנכנסת לפעולה עלולה ליצור קצר שקשור לתחום הפעילות שלה, (מהרמה האנרגטית ועד לפיזית , דרך המערכת הרגשית ושאר הרבדים במרכבה שלנו) כך שהזמן לא יפעל לטובתנו.
בכדי להבין את זה לאשורו יש להבין מה אומרת קוד-יה על מחזוריות הזמן והרזולוציות השונות שלו.

מאמרים נוספים על קוד-יה

לפרטים על קורס המקודדים, אבחון וריפוי דרך השם : 0506333211
הרצאה בה קיבלו המשתתפים תמונת הילה שנעשית בטכנולוגיה : 'הקסם של קוד-יה'
הרשם
יידע אותי
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
Scroll to top