שינוי שם ומתן שם לתינוק

לא כולם מבינים את הקשר בין שמו של אדם למציאות היומיומית שלו וצירופי המקרים בחיים, בתפיסה החומרית שלנו זה לא  ממש נתפס… אבל בשנים האחרונות, הרבה מהאקסיומות שחיינו לפיהן שנים רבות מתפוגגות והראש נפתח להבנה שהמציאות עולה על כל דמיון והדברים לא בדיוק כפי שהם נראים, המושג אנרגיות כבר לא שייך רק לאנשים רוחניים… 
בעבור מי שלא מודע למחקרים מדעיים שנעשים בשנים האחרונות, סרטים כגון המטריקס, או בליפ פתחו פתח לשוני בתפיסה.

בלי קשר לאמונה באנרגיות של האותיות, יש אנשים שמרגישים שהשם שלהם לא עושה להם טוב והיו רוצים להחליף אותו ויש אנשים שיש להם בעיה בריאותית או נפשית ושמעו ששינוי שם יכול לעזור, אבל חוששים לעשות את התהליך לבד ובצדק .
משום שלכל אות בשם יש כוח, אנרגיה המאפיינת אותה , וכאשר עושים שינוי שם בהתאמה אישית מדוייקת , לכל שינוי אפילו של אות אחת יש השפעה ממשית, מבריאה ומאזנת על החיים שלנו. "כל דבר הוא שמו אשר יקראו לו" (ספר הזוהר)   שינוי שם צריך להיעשות אצל איש מקצוע בעל ידע וניסיון, אדם מספיק מנוסה ובעל יכולת להבין מראש את כל השינויים האפשריים שיכולים להיווצר בתהליך כזה, משום ששינוי אותיות בשם באמת יכול לעזור להבריא מבעיות מגוונות, גם כאלה שלו מצאו להן פתרון ברפואה קונבציונלית, לעזור לאדם להצליח בקריירה, אבל גם לעשות את הפעולה ההפוכה אם זה לא נעשה בהתאמה אישית מדויקת,  בדיוק כמו שלא נעשה ניתוח לב מורכב אצל רופא המשפחה אלא נלך לאיש המקצוע הטוב ביותר שנוכל למצוא.
  קוד-יה היא שיטה יחודית לאבחון וריפוי דרך השם המשלבת בין תורות המזרח לקבלה יהודית, טכנולוגיה של ידע עתיק בעידן החדש.   השיטה מאפשרת התבוננות ב"תוכנה הפנימית" שלנו – המטריקס, המרכיב כל דבר וכל אחד בכדור הארץ ונותנת פתרונות לקשיים או בעיות של גוף או נפש.   אבחון אישי בשיטת קוד-יה מדויק ועמוק ומאפשר להבין את ההשפעה של כל אות בשם שלנו על כל רמות האישיות : אנרגטית/פיזית/רגשית/מנטלית ומהן ההשלכות של המבנה הזה על כל מערכות החיים כגון : בריאות, קריירה, זוגיות, מימוש עצמי ועוד ניתן גם לקבל תשובות לשאלות עמוקות כגון: מה הייעוד של האדם, מהו רצון הנשמה שלו, איזה תיקון הוא בא לעשות בגלגול הזה, מהן הסיבות למה שקורה לו בחייו, אפשר לשאול על מערכות יחסים וזוגיות, עסקים, אפשר להעזר בשיטת קוד-יה לתת שם טוב לתינוק או לעסק .

האפשרויות להעזר בשיטת קוד-יה רבות ומגוונות, האבחון פותח אדם למודעות מלאה לחייו ומאפשר פוקוס ומיקסום הפוטנציאל, ושינוי שם בעזרת השיטה מאפשר איזון מקסימלי ובריאות נפשית ופיזית.

הרשם
יידע אותי
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
Scroll to top