"וירא כי טוב"

כל בני האדם נוצרו באותה תבנית, שהוגדרה ביום בו נברא האדם "וירא כי טוב"…


המבנה הפיזי והאנרגטי (של כל קיים) הוא השלכה של תפיסת המציאות שלנו בחמשת החושים וספקטרום האפשרויות של רצון והגשמה, זהה לכולנו, ההבדל בין אדם לאדם הוא ב"תכולת המבנה" : אורות בכלים, תנועת החום (אור – חום=אנרגיה) המקיים אותנו בגוף ומאפשר חיים, (חום-חיים, מאנרגית הבורא – יי) תנועת החום במרכזים האנרגטים, הנקראים צ'קרות (צ'קרה = ריכוז חום הממוקם בגוף באיזור בלוטה עיצבית או הורמונלית).


בריאות של גוף ונפש, ממש במשפט אחד: היא תוצאה של חום המתפזר באופן שווה בגוף, ולא רק בריאות, אלא אף מימוש והצלחה.

עודף אנרגיה (חום) או העדרה (קור) בצ'קרה ספציפית – הוא שקובע אם נתפקד במלוא היכולת, אם נהיה בריאים ואם לא – באיזה מיקום בגוף/נפש יהיה הכשל. (יש גורמים נוספים הקובעים את אופי הכשל – סוג הבעיה) .


לדוגמא:
איזון חום בין צ'קרת הלב והשורש (צינור חסד עפ"י הקבלה) יקבע אם תהיה לנו זוגיות יציבה או מלאת מהמורות ואם בכלל.
ההתפתחות האישית שלנו תלויה בכמות האנרגיה העוברת בתעלה שבין מקלעת השמש והעין השלישית (צינור הרחמים) .
צינור דין (צ'קרות המין והגרון) יקבע את המצב הכלכלי והקריירה שלנו וכן הלאה…
אם אין זרימת אנרגיה מאוזנת בצ'קרות ספציפיות (מקביל לספירות בקבלה) תחום מסוים בחיינו יושפע בהתאם.

 

אין פה שום דבר חדש, הסינים אמרו לפני אלפי שנים, שההבדל בין מחלה לבריאות קשור בתנועת החום (אנרגיה – עודף או חוסר) בגוף ואף המקובלים שלנו, כגון לוצטו (הרמח"ל) טוענים בדיוק אותו דבר, במילים אחרות:
"הספירות כתיקונן ושלא כתיקונן הנה כלל ההשפעות הנשפעות ממנו, יתברך, לנמצאיו, (האנרגיה הזורמת מהבורא לנבראיו) שהן הן הספירות כמו שזכרנו למעלה, כבר ביארנו שייבחן בהן הסידור והיחס בין זו לזו (אלה הגורמים לאופי הכשל – יוסבר במאמר אחר), ושבהיותן בסידור הראוי יצא מזה היות הנבראים בהצלחה. (הסידור האנרגתי של האותיות בספירות/צ'קרות) נאמר שהן מחוברות, ובהעדר זה – נאמר שהן בלתי – מחוברות, וכן בהגיע כפי מה שנאות במקבלים (יש זרימת אנרגיה טובה בספירות/צ'קרות) – נאמר שהן סדורות, ואם לא – נאמר שהן בלתי סדורות (אין זרימת אנרגיה טובה במערכת האנרגטית – חוסר איזון), אף על פי שבעצמן באמת אין שינוי" (המבנה זהה לכולנו).


החידוש ששיטת קוד-יה מביאה, הוא הבנת מיקום האותיות העבריות בצ'קרות והשפעתן על תנועת האנרגיה בגוף ובכלל על המבנה האנרגטי שלנו ומכאן על כל תחום בחיינו, דרך כל מילה שאנו אומרים, כל שכן מילים שאנו אומרים דרך קבע, כגון שמו של האדם , עניין זה הוא בעל חשיבות רבה שכן לעודף או חוסר אנרגיה בצ'קרה ספציפית, יש השלכות משמעותיות על כל תחום בחיינו (לבדיקה עצמית- האם הצ'קרות שלך מאוזנות ? : http://goo.gl/MioL6M)


שיטת קוד-יה מאפשרת הצצה ממש ב"גריד" – במטריצות המתמטיות של הקיום שלנו (המטריקס), השיטה מגלה את הקודים וחוקי המציאות בה אנו מתקיימים, מהבריאה ועד היום.
הטכניקה עצמה היא למעשה בדיקה קפדנית על קוצו של יוד (תרתיי משמע), של מצבו של האדם בכל רמות האישיות שלו בכל רגע נתון, דרך שמו.
בחקירת שמו של האדם נחשפות תשובות ממשיות לשאלות (שעד כה היו תיאורטיות ורוחניות בלבד, בלשון הגבוהה של הקבלה היהודית), המסייעות ליצירת מודעות עמוקה מאד ושינוי בפועל בנקודות שאותר בהן צורך באיזון :

האם קיימות אותיות "כסדרן" בשמו של האדם או שמא העדרן יוצר חוסר תנועה של אנרגיה – חסימה של השפע מהבורא ?
ואם כן, באיזה תחום בחיינו יש חסימה?
ואיך ניתן להסירה ולהסדיר את הספירות / צ'קרות כך ששפע יתקבל ללא מעצורים ויצור חיים טובים ומאוזנים ?
וכן, מהי השפעת שמו של האדם על כמות ואיכות האנרגיה בצ'קרות ?


קוד-יה היא טכניקה טהורה המשתמשת בידע עתיק יומין, בשיטה חדשנית ומקנה כלים ליצירת איזון ושינוי מהותי בחיי אדם.
בשיטת קוד-יה ניתן לעשות:
1. אבחון אישי ולהבין את המורכבות של המערך האנרגטי והשפעותיו על הבריאות, זוגיות, מימוש עצמי, ייעוד הנשמה ועוד.
2. אבחון זוגי ומשפחתי ולהבין את התהליכים המשותפים, הסיבות לקצרים במידה ויש ואיך לתקנם, נקודות ההצלחה האפשריות ועוד.
3. לתת שם לתינוק/ת שישפיע לטובה על כל תחום בחייו.
4. לתת שם מצליח לעסק.
5. ללמוד את השיטה ככלי מקצועי ומתגמל לאבחון וריפוי ולסייע לזולת באופן מהותי ועמוק.
6. תהליך אישי המאפשר התעוררות לתפיסת מציאות המאפשרת חיים בריאים, שמחים, נקיים משיפוט ומצליחים.
7. בעזרת קוד-יה ניתן לקבל תמונת הילה אישית ומיפוי איזורי הרגישות בגוף


מכתבים מאנשים שעברו תהליך אישי עם שיטת קוד-יה 


על פיתוח שיטת קוד-יה :
לאור נהלל, מפתחת שיטת קוד-יה, נולדה עם סיינסתזיה. לסיינסתזיה (עירוב וחיווט בין חושים במוח) יש תופעות שונות, אצל לאור מתבטאת התופעה בעירוב בין החושים : ראיה ושמיעה, sound –> color , לאור רואה את הקולות בצבע ("וירא כי טוב" …), כשאנשים מדברים, צלילי המילים יוצאים מפיהם ככדורים מוארים בצבעים זרחניים, בכל מילה….כל אות בצבע שונה.
צבע הוא גל באורכים שונים, כך גם צליל.
צבע וצליל הם היינו הך.


הגוף הוא כלי מוזיקלי, יש בגופינו תיבת תהודה (ריאות) ומיתרים (מיתרי הקול) והשפה – המוזיקה של הגוף, מתנגנת ומרטיטה את האברים, יוצרת תנועה ואנרגיה, המשפיעה על כל מרכזי האנרגיה שלנו – הצ'קרות/ספירות, כל אות משפיעה על הצ'קרה אליה היא משתייכת…
כל אות מתנגנת מנקודה שונה כשהמיקום של האות בגוף קובע את הצבע/צליל, בדיוק כמו הצלילים המשתנים בלחיצה על המיתר בנקודה ספציפית בצוואר הגיטרה, המשנה את אורך המיתר, ולכל אות/רטט, צבע משלו (צליל הוא גל באורכים שונים = צבעים שונים) , לפי צבעי הצ'קרות. יש אותיות אדומות, כתומות, צהובות, בכל צבעי הקשת. הקשת עצמה מסמלת את טווח התודעה שלנו (הסבר מפורט פה) .
לכולנו אותו מבנה, ההבדל כמו שאמרנו, בין אדם לאדם הוא עודף או חוסר אנרגיה בנקודות ספציפיות במבנה ("ספירות מחוברות" – זורמת בהן אנרגיה "או בלתי מחוברות" – אנרגיה תקועה, בחוסר ) , האות ד' תמיד תהיה אדומה, אבל במצב של עודף אנרגיה היא תהיה כדור אדום כהה ובמצב של חוסר אנרגיה – אדום בהיר…
שמו של האדם הוא מוזיקה, רטט שהגוף מנגן באופן קבוע ונענה לה בכל רמ"ח, לכן השפעת השם עלינו עצומה…
צליל הוא "הטכנולוגיה" של בריאת העולם, מוזיקה היא רפואה – רפואת השם .

קוד יה היא שיטת אבחון וריפוי המאתרת את תנועת האנרגיה בגוף ומאפשרת שינוי במקרה של חוסר איזון, השיטה נחקרת למעלה מ30 שנה . כיום יש תלמידים רבים שלמדו את השיטה, מקודדים (מאבחנים ומטפלים) ומלמדים.

הרבה מאוד אנשים עברו ריפויי בשיטת קוד-יה וחייהם השתנו ממקום של חולי ומצוקה לבריאות והגשמה.


בשיטת קוד-יה, בטכניקה פשוטה יחסית, נבדק שמו של האדם , כל אות כאנרגיית בסיס דינמית, ה"נוסעת בזמן" ועוברת תהליכים , בין מצבים של איזון, עודף וחוסר אנרגיה בכל רגע נתון.
על פי מרקם האותיות בשם, הקשר האנרגטי בין האותיות ומסען בזמן, ניתן ללמוד במדויק: מה מצבו הפיזי של הנבדק, הרגשי, מנטלי, תפקודי, האם יש זוגיות, בריאות, קריירה ומה מצבם , מהו ייעוד הנשמה שלו ועוד ביחס לזמן…
קודיה היא שיטה להתבוננות עמוקה באדם , להתבונות בצירופי המקרים בחייו ובפוטנציאל הנישמתי שלו להגשמה בכל הרמות.

 

כל המציאות סביבנו ומהלך חיינו מאורגנים בצורה מחושבת ומדוייקת על ידי "תוכנה" הסמויה מחושינו לחלוטין.


קוד-יה פוקחת את העיניים לראות, "וירא כי טוב" …

הרשם
יידע אותי
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
Scroll to top