מעבר בין הזמנים

  • על הטרנספורמציות האנרגטיות בזמני מעבר בין חודש לחודש.
  •  מעברי זמנים משפיעים על כל אחד מאיתנו, כל אחד באופן שונה, יחסית למבנה האנרגטי שלו.

 מה זה זמן ?   ידוע שאין זמן ברוחניות, אלא טרנספורמציות, מעברים פנימיים מאנרגיה לאנרגיה והתפיסה החומרית המפרידה גורמת לנו לחשוב שהזמן והשינויים, הם אלמנטים חיצוניים, הטרנספורמציה היא פנימית ומקרינה על החוץ. 'הכל מתחיל ממני וחוזר אלי' .

כשלומדים את המכניקה והקודים להפעלת המציאות שלנו ומבינים שמספר, אות, צבע, צליל – כולם ביטויים של אנרגיות, קודים ליצירת והבנת המציאות והמחזוריות של הזמן, קל להתבונן ולקבל את השיעורים שהזמן מביא איתו, באופן מלא, בקבלה, שמחה והבנה שהכל נברא בעבורנו ובהתאם לצרכים של המבנה שלנו.

חודש יוני 2020 מחובר לצ'קרת הלב ויולי הבא אחריו, מחובר לצ‘קרה העין השלישית, המעבר בין לב לעין השלישית, הוא מעין קפיצת מדרגה תודעתית מאמוציות לרמת מודעות גבוהה יותר שתופסת את המרחב כולו ולא רק את ה"אני" , כמרכז הכל.

ביוני, כאשר האנרגיה הכללית היתה קשורה לצ‘קרת הלב, חווינו ”שיעורים בזמן“ הקשורים לצ‘קרה הזו, כמו עבודה על איזון בתחום הרגשי, בהדרגה נרגענו אחרי מתח גדול, קיבלנו מסוגלות לשחרר ולקבל המצב, השרירים נרפו טיפה (גם השמנה מגיעה עם האנרגיה הזו) מיקוד בבית, אהבה…

ביולי השיעורים המגיעים עם העין השלישית קשורים להעלאת רמת המודעות, התפתחות אישית, פיתוח של התפיסה המרחבית, ראייה צילומית של המרחב, הפוך מהשיעור הקודם – לקחת טיפה מרחק מאמוציות ולהתבונן בסיטואציות באופן מודע ושכלתני יותר, לשאוף לחקור, להבין את המצב ולהחלים ממנו, סוג של התעוררות למודעות.

המעבר בין צ‘קרת הלב לעין השלישית, שלכאורה נראה מקרי וקיצוני, מהלב לשכל לא מקרי כלל ומאד חשוב, כי הוא לוקח את האדם האמוציונלי להתבוננות מודעת פנימה ולערוך מעין בחינה עצמית ביחס למרחב החיצוני, קצת "מרחק" מרגשות ומאפשר שילוב שקול יותר בין רגש לשכל = לב חכם.

רגשות הכלואים בתפיסת "אני המרכז וחשוב רק מה שקורה ברגע זה" יכולים לקחת את האדם להתפרצויות כעס, קצרים וקשיי תקשורת, אבל כשהאנרגיה הזו ’מתובלת‘ במודעות עצמית, זה מאפשר מרחק מה"אני" (שלא באמת קיים) ותובנות מתוך תפיסה מרחבית (לא רק "אני קיים", אלא יש פה מרחב שלם של אנשים, התרחשויות ונסיבות) מה שמאפשר חיבור מדויק ומאוזן יותר של אדם לרגשות ועליית מדרגה משמעותית מבחינה תודעתית ורוחנית.

פודקאסט של רפיק: *אין אני*

איך זה משפיע על כל אחד מאיתנו ? למרות שאצל כולנו המבנה הבסיסי וספקטרום הפוטנציאל זהה, אצל כל אחד, בתוך המבנה, יש רמות שונות של אנרגיה בכל צ'קרה, המינון האישי של רמת האנרגיה בכל צ'קרה, הוא זה שקובע את התגובה להשפעת הזמן עליכם באופן אישי. (את רמות האנרגיה השונות בכל צ'קרה, אתם יכולים לבדוק באתר קוד-יה ובתמונת ההילה האישית שלכם שאפשר לקבל שם) והחוויה של המעברים בין לב לעין השלישית, תהיה אישית לחלוטין, מצב של חסור אנרגיה יגיב לאנרגיה שנכנסת בקפיצת מדרגה תודעתית ומצב של עודף אנרגיה בצ'קרה – העין השלישית, יגיב בתחושת בדידות ובועתיות רגשית. התכנסות.. תלוי במבנה האנרגטי האישי של כל אחד. אבל יש סיכוי שהחודש הזה יביא איתו רמה מסוימת של הפרדה והתכנסות לכולנו :(.

המעבר בין האנרגיות לא קורה ביום אחד אלא תהליכי וכבר מאמצע החודש הנוכחי האנרגיה מתחילה להשתנות ולהיות מורגשת, כך שאם בשבוע האחרון היתה לכם תחושת בדידות וקצת יותר מחשבות, זה אומר שכנראה הצ'קרה הזו במבנה האנרגטי האישי שלכם היא לא בחוסר אנרגיה.

לכל צ'קרה יש היבטים בכל הגופים : רוח/ שכל/רגש/גוף, העין השלישית קשורה למערכת הנוזלית בגוף.

לקרוא עוד על הצ'קרות ואיך הן משפיעות על חיינו:  המאמר מאפשר בדיקה עצמית של הצ‘קרות על מצבי האנרגיה השונים שלהן אצל כל אחד.

לקבלת תמונת הילה אישית שנעשית בטכנולוגיה של שיטת #קודיה :  יש להכנס לקישור, לבצע הרשמה ולמלא את כל הפרטים בטופס, הנדרשים להכנת התמונות.

הרשם
יידע אותי
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
Scroll to top