סינסתזיה

סינסתזיה  
חיבור קצת שונה מהרגיל בין החושים במוח – חלק מהאנשים שחווים את הסיטואציה הזו, מרגישים את טעם הצלילים, את ריח המילים, רואים מספרים במרחב, או צבעים למספרים ואותיות..
לאור, מפתחת שיטת קוד-יה, חווה סינסתזיה ספציפית  – sound to color, לאור רואה את הצבע של כל אות כאשר אנשים מדברים. ממש כמו שקרה במדבר בזמן קבלת תורה – ראו את הקולות, כך שכאשר אדם אומר ללאור שלום, זה בדיוק כמו שגיטריסט לוקח את הגיטרה ומספיק שיפרוט עליה פעם אחת הוא כבר יודע אם הגיטרה תקינה, אם המיתרים חלודים, אם צוואר הגיטרה ישר או עקום וגורם לזיוף. כשמישהו מדבר אל לאור היא יודעת איךף זורמת האנרגיה בגופו, איך מתפקדת המערכת הפיזיולוגית/ הרגשית, האם יש בעיה או שהאדם מולה מאוזן ובריא..
בעיני לאור זה פשוט, כל אות מקושרת לצ'קרה  – האותיות בעיניה הן ממש גנרטורים, מחוללים אנרגיה …
האנרגיה נוצרת ע"י הרטט שמפעילה האות בהתנגנה בגוף , שהוא כלי מוזיקלי לכל דבר, בעל תיבות תהודה (הריאות) ומיתרים (מיתרי הקול) .
מאז בריאת העולם אנחנו עובדים בטכנולוגיה המופעלת ע"י אמירת המילה: "ויאמר ה יהי אור ויהי אור" , דבר לא השתנה עד היום, אנו מחוללים מציאות באמירה : המושג : "אברא כדברא" – אברא בדברי, הוא אכן קסם .. אבל לא בהכרח מההיבט הדתי, אלא המדעי  – האם קיים קשר בין צלילים לאנרגיות ?
האם לצליל יש השפעה על חומר ?
בהחלט כן, כימטיקה יכולה להסביר הרבה מאד על הנושא : 
כמו שניתן לראות בסרט הזה, על לוח הברזל יש מלח והצלילים יוצרי צורות שונות לפי התדר. 
כך גם בגוף שלנו, שהוא 90% מלח ומים, צלילים משפיעים על הגוף ויוצרים צורות ומבנים. 
 
נעשו מחקרים רבים  על השפעת צלילים על הDNA שלנו  
וגילו שאפשר ממש להשפיע ולתכנת את ה DNA באמצעות צלילים. 
 
 מחפשים עוד מידע על הקשר בין מוזיקה וריפוי ?  חפשו בפייסבוק –  מוזיקה לרפואה  
 
הרשם
יידע אותי
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
Scroll to top