המרכבה הנעה בין העולמות

החכם הסיני צ'ואנג טסה אמר: "הנה אשמיע לך דברים מטורפים. אתה – הקשב להם הקשבה מטורפת".

כמה מילים על המרכבה הנעה בין העולמות :
כל אות היא אנרגיה, (בדומה למהות האנושית כולה ותפקידה הרוחני), צינור להולכת אנרגיה טהורה המכוונת להביא לידי מימוש בעולם הזה את כוחות העולמות של מעלה, מטרת הצינורות היא "לעשות סדר" , לשנע אנרגיה דרך ספקטרום תדרים (טווח התדרים בין אינפרא אדום לאולטרא סגול הוא טווח הקליטה האנושית) מוגדר מראש כדי ליצור סדר מובנה ומתוזמן, מה שנקרא:"הכל צפוי והרשות נתונה" .
22 אותיות האלפבית העברי הן צינורות להולכה ורטיטת אנרגיה מעולמות עליונים לעולם הזה והפוך, קיצם האחד באדם והקצה השני בעולמות עליונים והם מאוגדים בתשע טבעות – תשעה מעגלים, המדוגמים בגוף האדם כצ'קרות/ספירות, מעין "פתחים" בנקודת קצה המיועדים לתמסורת אנרגטית, לטובת שחרור חום/אנרגיה מהבלוטות ההורמונליות או עצביות בגוף לחלל… נקודות המוצא שלהם בגוף הפיזי הן בלוטות עצביות או הורמונליות המייצרות חום בגלל תנועת דם והורמונים ופעילות עצבית וההשלכה האנרגטית היא מה שאנו קוראים צ'קרות – מרכזי אנרגיה.
התהודה האנרגטית שלהן מתבטאת בארבעה ערוצים (4 מוכרים לנו נכון להיום), מעגלים גדולים יותר המקיפים את הגוף הפיזי במסות שונות (צפיפות שונה בין חלקיקים) ממש כשיריון הגנה והם נקראים הגופים האנרגטיים בהילה (אתרי,אסטרלי,מנטלי ורוחי) המקבילים לעולמות אבי"ע על פי היהדות – אצילות, בריאה, יצירה, עשיה.
המבנה הזה, שנוצר בבריאת העולם, של חומר ורוח,משולבים ושזורים אחד בשני, בשכבות צפיפות שונות, טבעות ומעגלים וצינורות בהם זורמת אנרגיה שהיא שפע מהבורא, נקרא – מעשה מרכבה.

שני וקטורים עיקרים (מנוגדים/משלימים – "עזר כנגדו") יוצרים את הדינמיקה, התנועה האנרגטית במרכבה (שהיא למעשה אנחנו על כל הרבדים והרטטים שפועלים בנו באמצעות סאונד – מילים שאנו אומרים, המתנגנים בגוף שהוא כלי מוזיקלי לכל דבר , בגופינו יש תיבות תהודה ומיתרים), על כל המבנה שלנו – פיזי/ רגשי/ מנטלי/רוחי והם : מגנט – משיכה דחייה, בין אלמנטים , מעין מערכת חשמלית במערכת יחסים בין מינוס לפלוס והארקה המתקיימת בנו בכל רגע נתון.

מינוס, פלוס והארקה הן שלוש צ'קרות שמנתבות אנרגיה, כמערכת שלמה המוציאה אנרגיה מהכול אל הפועל, קיימות בנו שלוש מערכות כאלה של 3 צ'קרות כל אחת (3×3) 9 צ'קרות סהכ.
כל תעלה כזו מתוך השלוש "אחראית" על תחום ספציפי בחיינו והם באים לידי ביטוי במבנה שלנו, בסיטואציות (מקרים, שיעורים בזמן) בחיינו ובמימוש הפוטנציאל הטמון בנו בכל רמות האישיות, תעלות אלה נקראות ביהדות – חסד , דין ורחמים .

הזמן הוא אלמנט 'נוסף', יש שיגידו – מימד נוסף, שעל פיו יקבע אם נכון לאותו רגע בתחום ספציפי, תארע משיכה או דחייה יחסית למבנה המרכבה. (על פי שיטת קוד-יה, הזמן הוא לא אלמנט חיצוני לנו כפי שמקובל לחשוב , אלא חלק אינטגרלי במערכת עצמה, תנועה פנימית – מעבר בין צ'קרה לצ'קרה).

כאשר יש שוויון בין משיכה לדחייה נוצר איזון , איזון הוא שווה ערך מימוש והגשמה, כפי שבחשמל כאשר נסגר מעגל באופן שווה בין קטבים חשמליים – נדלק אור.

על פי שיטת קוד-יה ניתן לאתר במדויק את תנועת האנרגיה בגוף, בצ'קרות, נקודות עודף/חוסר או איזון אנרגיה על ציר הזמן, המשפיעות על המציאות שלנו בכל רגע נתון, גלויות למקודד (מאבחן ומרפא בשיטת קוד-יה) , תנועת האנרגיה (חום) הזו בגוף, היא הבסיס ליצירת בריאות והגשמה או חוסר איזון ומחלה של גוף ונפש.
בסיס זה ניתן לאבחון, למנוע מראש, לכייל ולתעל מחדש את תנועת האנרגיה הזו כך שתפעל באופן הרצוי והמדויק ביותר האפשרי לאדם החולה ותאפשר החלמה מהירה ואיזון .

המערכת הזו היא היא המטריקס בו אנו חיים.
כדי לשנות חיים לטובה ולרפא, יש להבין את מערכת הקודים המפעילה ומשפיעה על הקיום שלנו.

הרשם
יידע אותי
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
Scroll to top