צבע הוא צליל ניראה וצליל הוא צבע נשמע

כשם שהיקום מורכב מספירלות אנרגיה מסתובבות, גם בליבה של הוויתנו מסתובבים מוקדי אנרגיה הנקראים צ'אקרות. במיקום הפיזי שלהם יש בלוטה עיצבית או הורמונלית, לכן יש באיזור יתר פעילות, תנועה וחום, חום = אנרגיה, למוקדי האנרגיה האלה קוראים צ'קרות (צ'קרה = גלגל בהודית עתיקה).
האנרגיה בצ'קרות ניתנת למדידה על פי תבניות של פעילות אלקטרו-מגנטית. כל צ'אקרה משקפת היבט חיוני של התודעה, ויוצרת "תוכנית אב" המשפיעה על חיינו, על היכולת שלנו לאהוב, ללמוד, ולהשתדרג לרמות גבוהות יותר של אור.
צ'אקרות יכולות להיות במצב של איזון או לחילופין במצב של עודף אנרגיה מקומי, או חוסר אנרגיה ברמות שונות. מצבים אלה יכולים להיות אספקטים בסיסיים קבועים של אישיות האדם לאורך חייו (בהשלכה ישירה למצבו – גוף ונפש כמכלול), או משהו שמשתנה מרגע לרגע בתגובה למצב או זמן נתון. צ'אקרה שאין בה זרימת אנרגיה כראוי לא תוכל לשנות את מצבה בקלות ותהיה "תקועה". במצב זה הצ'אקרה זקוקה לריפוי על ידי חשיפה והסרה של מה שחוסם אותה.
הצ'אקרות העיקריות קשורות אחת לשניה בצורה בלתי ניתנת לניתוק.
חסימה בפעילות של צ'אקרה אחת עלולה להשפיע על פעילותה של צ'אקרה נוספת מעליה, מתחתיה או בצ'קרה הנגדית לה. לדוגמא, לאדם כלשהו יכולה להיות בעיה עם עוצמתו האישית (צ'אקרת המין) בגלל חסימה בתקשורת (צ'אקרת הגרון) או ההיפך. יתכן גם מצב בו הבעיה האמיתית הינה בצ'קרת הלב והיא באה לידי ביטוי באזורים אחרים כיוון שהאנרגיה של צ'קרת הלב מודחקת לחלוטין.

כדי לחוות בריאות שלמה, לממש באיזון כל תחום בחיינו ולמצות את הפוטנציאל במקסימום האפשרי, אנו חפצים בצ'אקרות פעילות ומאוזנות.
הצ'קרות מאוזנות כאשר תנועת החום/אנרגיה מתפזרת בגוף באופן שווה ואין פער בין חום במקום אחד לחוסר חום באיזור נגדי.
מכאן בא הביטוי : "עזר כנגדו" – מנוגד לו – עוזר לו. במאמר הזה ניתן לקרוא עוד על הצ'קרות, השפעתן על חיינו ועל ההקבלה בין איזורים מנוגדים:

צליל הוא למעשה קוד שמייצר תדר, רטט שמחולל אנרגיה ולכן משפיע על המערך האנרגטי בגופינו.
השפה בה אנו משתמשים היא סט צלילים כאלה וכאשר יש חסימה בתחום ספציפי בחיינו, איזון של המערך האנרגטי ויצירת ריפוי עמוק ותמידי מתאפשר בעזרת שינוי קודים הבאים לידי ביטוי בשפה בה אנו משתמשים .
מוזיקה למשל, היא שפה, המייצרת תדרים המרטיטים את הצ'קרות והיא כלי מאד חזק לריפוי.

צבעים גם הם תדר, ביטוי אחר לשפה:

צבע הוא צליל ניראה. וצליל הוא צבע נשמע:
אור וצליל ואף מילים ואותיות (כולם ביטויים של שפה) הם תדרים רוטטים שמשפיעים על הצ'אקרות, לכן גם לצלילי אותיות השם שלנו יש משמעות עצומה על חיינו (אנחנו שומעים אותם ומגיבים להם במשך כל חיינו) .
כל אחד ממרכזי האנרגיה בגוף משוייך לצבע, צליל ואות ספציפיים, לדוגמא: אדום, הצבע שרוטט הכי לאט, משוייך לצ'אקרת הבסיס, כתום לצ'קרת המין וכו'. הצבעים מסודרים על פי צבעי הקשת, כשסגול בהיר (וויולט) רוטט הכי מהר ומשוייך לצ'אקרת העין השלישית, לבן שמכיל את כל הצבעים – לצ'קרת הכתר.
הקשת עצמה היא סימן לברית שנכרתה בין הבורא לנוח לאחר המבול והיא מסמלת את ההסכמה שלנו לצמצום ספקטרום התודעה, לתדרים שבין אינפרא אדום לאולטרא סגול בתמורה לזה שהעולם לא יושמד במבול שנית .

בעזרת שיטת קוד-יה ניתן לבדוק את תנועת החום בגוף על פי מדידת התדרים שהשם שלנו מייצר בכל רגע נתו.
ע"י חישוב של רצף הזמן שעובר מיום לידתו של אדם והמרת הסיגנלים של כל תדר לצבע, ניתן להמחיש בתמונה את תנועת החום בגוף בשני מצגים:
מצג אנרגטי – ההילה – המראה כמה אנרגיה יש בכל צ'קרה בכל רגע נתון
מצג פזיולוגי – איזורי רגישות – המראה את תנועת החום באברים.

הרשם
יידע אותי
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
Scroll to top