ה"לוגיקה" של בריאת העולם בכוח הדיבור

אנחנו, בני האנוש, מייצרים צלילים כל הזמן , הגוף שלנו הוא כלי נגינה, בדיוק כמו כל מכשיר מוזיקלי אחר – ויברציות של תדרים – תנועת מיתרים ותיבת תהודה.. (בגוף: מיתרי הקול – ריאות) הדיבור הוא המוזיקה האישית שלנו והוא מעיד על מבנה ואיכות ה"כלי עצמו ויש לו השפעה על כל הקיים בכדור הארץ .
כדור הארץ ואנחנו מורכבים בעיקר ממים ומים נושאים תדרים ומושפעים מויברציות של צליל, קול ואינטונציה. המים בגופינו מעבירים מידע ("מים זוכרים"), לכן למשל תינוק הנמצא במים 9 חודשים, נולד "מוכן ומתואם" אבולוציונית.

מאמר וסרטונים על השפעת המילים והתדרים על המים :

קול הוא גל באורכים שונים, תדר, הבא לידי ביטוי בצבע. גם צבע הוא גלים באורכים שונים, לצליל יש צבע, צליל הוא צבע נשמע וצבע הוא צליל נראה.
בכלים מוזיקלים, הצבע ואורכי הגל של צליל נקבעים על ידי מיקומם בצוואר הגיטרה או הקליד בכלי המוזיקלי.
כך גם אצלנו בגוף – לכל אות במילה יש תדר ותנודה וצבע ייחודי משלה, משום שהיא מהדהדת מנקודה מסוימת לאורך הגוף, במקום בו יש פעילות חשמלית, עצבית או הורמונאלית, מה שנקרא – צ'קרות או ספירות בהילה. התנודות שמייצרות המילים שאנחנו אומרים, מתפזרות בחלל במסות של חלקיקים צבעוניים …
צבע החלקיקים של כל אות שאנחנו אומרים, הוא קבוע, הגוון משתנה (מכהה לבהיר או הפוך) מאדם לרעהו על פי כמות האנרגיה/חום הקיימת במרכזים האנרגטיים בהילה של כל אחד מאיתנו, הגוונים השונים משקפים את אופיו והמבנה הפיזיולוגי של האדם.
האלמנט הכי משמעותי בקביעת אופיו ושאר המרכיבים במבנה של האדם, הוא שם האדם , משום שהשם אף הוא צליל, קול שאותו אנו שומעים ומגיבים לו יותר מכל שאר הצלילים…והוא מרטיט את המים בגופינו.
שמו של האדם קובע את כמות האנרגיה במרכזים באופן שונה מאדם לאדם, משום שהוא התדר הקבוע, המילה שנמצאת שם תמיד ! אותה האדם נושא לאורך כל חייו.
השם קבוע – המבנה הבסיסי קבוע, אבל עובר תהליכים ודינמי ביחס לזמן..
הקשר בין שמו של האדם והזמן, נוצר ברגע הלידה ולאורך כל חיינו אנו נעים על ציר הזמן ב"משחק" מתחים של איזון והפרת איזון מולו (זמנים טובים/לא טובים) .
חוסר איזון נוצר כאשר השם והזמן מתנגשים, איזון נוצר על בסיס של "עזר כנגדו", אנרגיה מנוגדת משלימה ומוציא מהכוח אל הפועל.
בנוסף לזמן, גם לאנשים הקרובים אלינו יש השפעה אנרגטית, מולם אנחנו מרגישים את האיזון או ההפרה כמשיכה או דחייה – ברמה הפיזית/ רגשית/מנטלית.


שיטת קוד-יה מאפשרת ל"ראות" את תנועת החום בגוף ולאבחן את המבנה הזה, גופנפש, ביחס לכל רגע נתון.


שיטת קוד-יה פותחה ע"י לאור (רז-אליה) נהלל החוקרת, מטפלת ומלמדת את השיטה קרוב לשלושים שנה.
שיטת קוד-יה היא למעשה טכנולוגיה לשיקוף ה"תוכנה" שמפעילה כל אחד מאיתנו (המטריקס), המבנה (גוף ונפש) שלנו, השיקוף הזה הוא כלי אבחוני וטיפולי הנותן כלים מעשיים להבנה ומודעותן, חיזוק החולשות והגברת החוזקות בכל המישורים : פיזית/רגשית/מנטלית/ תפקודית ורוחנית.
קוד-יה משקפת את המטריקס, את המבנה האנרגט


לכל מה שקיים יש שם המגדיר אותו… "כל דבר הוא שמו אשר יקראו לו" (ספר הזוהר) .


שיטת קוד-יה היא שילוב בין תורות המזרח, הקבלה היהודית ו "הבאג" האישי איתו נולדה לאור : sound → color Synesthesia
סיינסתזיה היא תופעה פיזיולוגית של חיווט בין שני חושים במוח, המאפשרת ללאור לראות את הקולות כשאנשים מדברים, בצבע שונה לכל אות שנאמרת .

מחקרים על סיינסתזיה

 

על פי צבע האות במילים שאדם אומר, על פי שמו של האדם, אפשר לראות בתוכנת קוד-יה, אם בצ'קרה ספציפית יש איזון / חוסר או עודף אנרגיה, ומהן ההשלכות על כל תחומי חיינו – בריאות, זוגיות, קריירה, ייעוד הנשמה, התפתחות אישית ומימוש, חוזקות או חולשות, צירופי מקרים ועוד..


"האות שומרת את סוד הגילוי והיצירה, כל מחשבה וכל דיבור מורכבים מאותיות וכל דבר שבתודעת האדם מתגלה על ידי האות שבלעדיה הכל טמון וגנוז לאדם" ד"ר ש.ז. כהנה.


עוד על סיינסתזיה


קבוצת קוד-יה בפייסבוק


מכתבים ממטופלים/תלמידים

 

קוד-יה – קליניקה ומרכז לימודי. ♫

הרשם
יידע אותי
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות
Scroll to top